Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Пристанището - Page 7 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Пристанището - Page 7 Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Пристанището - Page 7 5115215h
Приятели на форума
Пристанището - Page 7 2554884z

Пристанището - Page 7 Mybanner

Пристанището - Page 7 2496170y

Пристанището - Page 7 Baner4e

Пристанището - Page 7 34ih7uu





Пристанището - Page 7 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Пристанището - Page 7 2681757A

Photobucket

Пристанището - Page 7 Banner11

Пристанището - Page 7 67af94109851f323

Пристанището - Page 7 2726010b

Пристанището - Page 7 Untitl13

Пристанището - Page 7 87933359

Пристанището - Page 7 486main

Пристанището - Page 7 2900851s

Пристанището - Page 7 2895021K



Пристанището - Page 7 2611282n

Пристанището - Page 7 3002948a

Пристанището - Page 7 D500d84183db6bb8

Пристанището - Page 7 2981009N

Пристанището - Page 7 Logo-3-1

Пристанището - Page 7 3087798S

Пристанището - Page 7 Untitl10

Пристанището - Page 7 3050046m

Пристанището - Page 7 3253750Y

Пристанището - Page 7 Oie_23721446F34bcC71

Пристанището - Page 7 3469647F

Пристанището - Page 7 Fr

Пристанището - Page 7 Untitl15

Пристанището - Page 7 3186694B

Пристанището - Page 7 Wienrpg

Пристанището - Page 7 2378429t

Пристанището - Page 7 3541731b

Пристанището - Page 7 3561486b

Пристанището - Page 7 2940229H

Пристанището - Page 7 3568923w

Пристанището - Page 7 Untitl10

Пристанището - Page 7 Adewc7

Пристанището - Page 7 4243671D

Пристанището - Page 7 3670767f

Пристанището - Page 7 3727433J

Пристанището - Page 7 3672226e

Пристанището - Page 7 3739896a

Пристанището - Page 7 Baner10

Пристанището - Page 7 001zxd

Пристанището - Page 7 3847610E

Пристанището - Page 7 Rpg12

You are not connected. Please login or register

Пристанището

+11
Summer Turner
Старк Ефрон
Катердина Фелерде
Nikkey
Алис Старк Валерион
Франческа Нери
Neptune
Карла Ан Моргън
Ривън Стоун
Джаки Уелс Болдуин
Nathaniel S. Wildstorm
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down  Съобщение [Страница 7 от 7]

151Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Сря Май 18, 2011 8:32 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Добре укриването на пирати не беше ли подсъдимо..
Докато съзнанието ми се мъчеше да даде свестен отговор на този належащ въпрос, издърпах Дрейк и двамата се настанихме на масата .Трябваше да замажа положението ...иначе новият ми приятел щеше да има неблагоприятна среща с бесилката.
-Е, Хектор, отдавна не сме се виждали..как са нещата при теб?-усмихнах се едва едва предвид обстоятелствата
Боже срещата с мечката ми се стори нещо съвсем безопасно.И ето го първия проблем.Повечето пирати носеха жигосано "П" на китките си нещо като маркировка, знак, че се занимават с незаконна дейност.
Жигосаното "П" върху кожата на господин Гордън бе ясно видимо и прикритие нямаше.
-О, не!-сведох поглед надолу-Добре, май е време за откровения..Това не е далечния племенник на...лелята...ъм...
Каква роднинска връзка бях използвала?Ох, трябваше да си водя записки...
-Той е пират...но спаси живота ми..така че, моля те не казвай на брат ми.
Хъм, колкото и да бях ядосана, задето съдбата ме бе пратила право в лапите на пират, не можех да отрека, че благодарение на господин Гордън оцелях и не се превърнах в храна за...господин Мецан-

Пп:Съжалявам за забавянето.Дрейк ми писа, че е зает и каза да продължваме...той ще се включи по-късно...

152Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Пет Авг 26, 2011 9:41 pm

Алексис Дел Ока

Алексис Дел Ока

Най-после кораба акустира в Сейнт Джон.Почувствах се някак си странно,че се завръщам тук.Макар и да бях се родила в Сейнт Джон и това да бе родното ми място бях израснала в Европа.Тук ми бе някак си чуждо.В Неапол бях слушала не малко пъти за това място и за пиратите,който плаваха в морето,но така и не ги срещнахме.Слязох от кораба и се огледах.Времето бе мрачно и леко студено.-Значи това е прочутия Сейнт Джон!-хвърлих поглед към острова,който наистина бе доста голям.Лек ветрец се появи и надигна леко черното ми наметало.На къде да отивам?!Не познавах никой тук!Не можех да се изтърся пред братята и сестра ми,който сигурно дори не знаеха дали съществувам.Трябваше да си купя къща да намеря как да се свързвам с Неапол,защото не можех да зарежа връзката с компанията,която имах там.Бях чувала някой неща за Сейнт Джон- често идвали пирати тук!Хм,доста интересно.Бях чела за тях и не останах особено впечатлена.

153Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 4:58 am

Valerie J. Percival

Valerie J. Percival

Карл винаги казваше че от домът по добро нямало,а в същност корабът ми бе дом. Честно казано родителите ми ми липсваха.. идвах от аристократическо семейство,доста познато тук и може би ме смятаха за голям срам,но харесвах това което съм. Корабът спря до един доста по луксозен,но се виждаше че сме пирати,личеше си от далеч. Носих малко медальонче върху себе си на което със златни букви бе изписано "В.Пърсивал". Погледнах го и се подсмихнах. Скочих от палубата право върху някакъв чувал,хората ме загледаха ,а аз им намигнах,изтупах се и помахах на Карл. Щях да остана тук за известно време. В тълпата видях познато лице.
- Алекс? - попитах,вървейки към нея. Бяхме се засичали един дв пъти в Неапол когато все още движех със семейството си. Семействата ни бяха доста близки по едно време.
- Не мога да повярвам че те виждам! - засмях се и я прегърнах леко.
- Надявам се нямаш нищо против един пират да те прегръща.. - подсмихнах се.

154Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 5:02 am

Алексис Дел Ока

Алексис Дел Ока

Тъкмо бях започнала да си мисля,че съм напълно сама когато едно познато лице ме прегърна и ме поздрави.Олеле това бе Вал!Докато бях в Неапол се бяхме засичали,но за кратко,но сега тя изглеждаше различно.Бе много променена и много красива.-Оле Вал,не мога да повярвам,че те виждам тук!-засмях се.-Разбира се,че нямам нищо против да ме прегръща пират!Колко си се променила само,я се погледни.Не очаквах да те видя в тази светлина!Като пират.Знаех си,че морете те влече,но не очаквах наистина да те видя тук!Кога пристигна?

155Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 5:19 am

Valerie J. Percival

Valerie J. Percival

Посрещането наистина ми хареса. ако нашите бяха тук едва ли щяха да ме посрещнат така. Засмях се и отново я прегърнах. Тя ми бе чудесна приятелка за няколко месеца,спомням си че тогава се бяхме сближили много.
- Аз красива? Я се погледни момиче.. чудесна си! - усмихнах се и й намигнах. Обърнах се и й посочих корабът - Преди малко с този кораб,това е екипажа,често замествам капитана,за това реших да се прибера малко тук,пък и все пак за пират Сейт Джон е мечта. - засмях се.
- Ами ти? Какво правиш? От отдавна не те бях виждала.. Как се реши да дойдеш тук? - попитах любопитно,сядайки на едно буре,любимото ми място за стоене или седене.

156Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 5:23 am

Алексис Дел Ока

Алексис Дел Ока

Доста се бяхме сприятелили преди време и бяхме станали много близки.Но наистина не можех да я позная.онези кротки пъстри очи,които помнех от Неапол бяха доста буйни,а плахата и усмивка ,сега бе чаровна и широка.-Еха не предполагах,че си заместник капитан!Значи си сбъднала мечтата си Вал,а това наистина е страхотно!-усмихнах и се,а тя седна на едно буре и ме попита какво ме води насам.-Ами...-засмях се и махнах качулката на наметалото.-Реших да се завърна.В Неапол ми писна от кандидати за женене.Преди 2 месеца едва не убих един!И така реших да се върна!Имам нужда от спокойствие и светски живот!-засмях се.-Жалко,че аз не мога да седна.-погледнах надолу към перфектната червена рокля скрита под наметалото.-Къде ще отседнеш?

157Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 5:35 am

Valerie J. Percival

Valerie J. Percival

Повдигнах рамене. Не се бях замисляла,но лесно можех да убия някого за да си взема къща или стая. Островът бе голям все някъде щях да остана.
- Нямам си на идея. Едва ли ще ида при родителите си. Знаеш ли преди да избягам разбрах че имам сестра,а тогава бях на 17-18 години. Сега съм на 22 едва ли ще искат да ме видят след толкова много време.. - усмихнах се леко и кръстосах крака. Извадих от джоба си навити цигари и си запалих една.
- Искали са да те женят? - попитах,веднага си спомних че всяко аристократично семейство изпращаше детето си младо,за женене - А,да вярно.. така правят нашите семейства.. - засмях се.
- Аз лично няма да се оженя никога.. женена съм за морето. - заявих гордо и се засмях. Мъжете бяха прекалено капризни и сложни за разбиране,а аз нямах цялото време на света.
- Какво стана,защо искаше да го ликвидираш толкова рано? Слушала съм че това се прави след брака. - казах с шеговит и весел тон.

158Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 5:41 am

Алексис Дел Ока

Алексис Дел Ока

Вал извади и запуши една цигара и ме попита защо съм искала да го ликвидирам.- Ами до такава степен се бе стигнало и ми бе писнало от кандидати за женене,че с последния,който се опитах да убия,бяхме сами на вечеря и той тъкмо изваждаше кутийката с пръстена,когато аз извадих една кама и го заплаших,че само да е отворил тъпата кутийка ще се събуди в рая!-когато и разказах Вал се засмя.- Повярвай,бих приела и пират за съпруг,стига да ме уважава!Морето,то е нещо уникално Вал!Понякога ми се иска да имам твоята свобода!-погледнах Вал и се усмихнах тъжно.

159Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 5:49 am

Valerie J. Percival

Valerie J. Percival

Дръпнах от цигарата си. Лекси бе запазила своя бурен дух. така ми харесваше,много ми харесваше дори.
- Винаги можеш да се присъединиш към екипажа ни,пиратите.. има и страшно свестни,има и пълни отрепки,но ако ис намериш добър пират ще те гледа като очите си.. - усмихнах се леко. Често моите връзки бяха за развлечение,а не за любов. Смятах че е прекалено трудно да намериш друга любов,по-голям от тази към морето.
- Може обаче сега да си купим къща,да живеем заедно. - подсмихнах се - А когато реша да си тръгна можеш да дойдеш с мен на кораба,ще е невероятно,ходим на всеки един остров и континент. - отново дръпнах от цигарата си,покрай нас минаха някакви наконтени момичета,погледнаха ме пренебрежително,а аз се разсмях с буен смях.
- Добре че ние не сме такива..

160Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 5:55 am

Алексис Дел Ока

Алексис Дел Ока

Вал ми предложи да се присъединя към нея!Доста изкушаващо предложение!-С удоволствие Вал,но имам работа в града и мисля да се установя тук!Всъщност не знам къде ще пренощувам тази вечер!-засмях се.Покрай нас минаха наконтени принцески,които погледнаха пренебражително Вал,а мен доста ококорено.Вал се засмя и каза,че е добре,че не приличаме на тях!-Така си е!-съгласих се.- Макар и да ме виждаш в рокля,доста често съм качена на кон или съм седнала зад бюрото да решавам делови проблеми!-засмях се.- Всещонст,вярно ли е,че тук доста често идват пирати?

161Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 6:01 am

Valerie J. Percival

Valerie J. Percival

Кимнах одобрително и изхвърлих цигарата си.
- Острова е разкошен,толкова богат че всеки пират иска да си вземе късче от него. - свалих чантата си,бе пълно със злато и пари. Смятах да си купя прекрасно имение. Бях говорила с един търговец преди време,бях запазила едно имение,за всеки случай.
- Преди време се разбрах с един търговец да ми запази имение.. - показах чантата си - С това ще можем да си вземем имение за да живеем заедно. - подсмихнах се дяволито. Щеше да е доста забавно.
- Какво си решила да работиш? - попитах с още по.голямо доза любопитство.

162Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 6:04 am

Алексис Дел Ока

Алексис Дел Ока

Това бе не бе старата Вал,която помнех.Бе толкова дива,че и на мен ми се прииска да бъда такава!След като ми разказа за пиратите се засмях.- Значи има доста чести нападения?-но преди да получа отговор на въпроса ми,Вал ми зададе поредния въпрос с още повече любопитство.- Ами имам фирма в Неапол,но я оставих на мой доверен приятел!Така че,може да се каже,че започвам на чисто и ще движа някой неща във фирмата!А ти какво си решила да правиш след като си купиш имение?Готова ли си отново да заминеш или ще останеш на сушата?-въпреки че,знаех какво ще ми отговори!

163Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 6:56 am

Valerie J. Percival

Valerie J. Percival

- Занимавах се с актьорство по едно време.. когато си мислех че съм готова да оставя морето,но точно тогава разбрах че това е невъзможно. - засмях се. Слязох от бурето и я хванах под ръка,започнахме да се разхождаме из препълненото пристанище,времето бе топло,а слънцето напичаше.
- Никога не съм си те представяла зад бюро.. - казах честно след кратко мълчание. - Ти беше по дива и от мен.. винаги съм смятала че също ще тръгнеш към морето.. - разсъждах на глас,отново,но с нея ми бе приятно.
Нямах си на идея какво щях да правя сега,когато бях на сушата :
- Може би ще се пробвам в някоя пиеса в театъра.. - казах накрая с видно недоволство. Бях готова с пълни обятия да се върна към кораба но ми трябваше доста почивка.

164Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 7:04 am

Алексис Дел Ока

Алексис Дел Ока

-Спомням си те!Имаше невероятен талант!Веднъж те шпионирах докато се упражняваше!-засмях се.Започнахме да се разхождаме из пристанището и наистина слънцето се бе показало и бе станало малко по-топло.-Ето ме сега!Алексис Дел Ока-бизнес и светска дама,почти винаги седнала зад бюро,облечена по последна европейска мода!Морето винаги ме е влечало,но семейството си е семейство!-отново се засмях.- Мисля,че да участваш в пиеса не е лошо!Така поне ще те видя в истиската момичешка светлина!

165Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 7:18 am

Valerie J. Percival

Valerie J. Percival

Засмях се,знаех че тя бе привързана към семейството си,но аз не можех да съм толкова отдадена на тях. Всичко това което бяха очаквали от мен,всичко което искаха да бъде,не бе това което аз исках и си представях. Чудех се дали някога щях да срещна сестра си,или просто живота щеше да си мине ей така.
- Признавам си.. всеки театър има разкошни рокли.. - засмях се. - От отдавна не съм обличала рокля,ако си спомняш преди майка ми винаги ме навличаше с някоя претруфена и кичозна рокля.. -засмях се тихо отново.
- Смяташ ли някога да си имаш.. дете? - любопитството в гласът ми все още не бе изчезнало.

166Пристанището - Page 7 Empty Re: Пристанището Съб Авг 27, 2011 7:37 am

Алексис Дел Ока

Алексис Дел Ока

-А?!За мен детето е нещо невъзможно!Като имаш предвид,че мразя да ми натрясват годеник!-засмях се.-Наистина,ако искам дете ще е от човека,който обичам,а не от доведения ми годеник.-смръщих вежди и тръснах глава.-Уф мразя косата си!Тази червена,непокорна коса.Хей,какво ще кажеш когато си купиш имение да ти дам една моя рокля,да те нагласим и да те изпратим в театъра?!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите