Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Водопадът - Page 3 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Водопадът - Page 3 Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Similar topics
    Водопадът - Page 3 5115215h
    Приятели на форума
    Водопадът - Page 3 2554884z

    Водопадът - Page 3 Mybanner

    Водопадът - Page 3 2496170y

    Водопадът - Page 3 Baner4e

    Водопадът - Page 3 34ih7uu





    Водопадът - Page 3 2299019S

    Pretty Little Liars-RPG forum

    House of Night - един нов свят

    Водопадът - Page 3 2681757A

    Photobucket

    Водопадът - Page 3 Banner11

    Водопадът - Page 3 67af94109851f323

    Водопадът - Page 3 2726010b

    Водопадът - Page 3 Untitl13

    Водопадът - Page 3 87933359

    Водопадът - Page 3 486main

    Водопадът - Page 3 2900851s

    Водопадът - Page 3 2895021K



    Водопадът - Page 3 2611282n

    Водопадът - Page 3 3002948a

    Водопадът - Page 3 D500d84183db6bb8

    Водопадът - Page 3 2981009N

    Водопадът - Page 3 Logo-3-1

    Водопадът - Page 3 3087798S

    Водопадът - Page 3 Untitl10

    Водопадът - Page 3 3050046m

    Водопадът - Page 3 3253750Y

    Водопадът - Page 3 Oie_23721446F34bcC71

    Водопадът - Page 3 3469647F

    Водопадът - Page 3 Fr

    Водопадът - Page 3 Untitl15

    Водопадът - Page 3 3186694B

    Водопадът - Page 3 Wienrpg

    Водопадът - Page 3 2378429t

    Водопадът - Page 3 3541731b

    Водопадът - Page 3 3561486b

    Водопадът - Page 3 2940229H

    Водопадът - Page 3 3568923w

    Водопадът - Page 3 Untitl10

    Водопадът - Page 3 Adewc7

    Водопадът - Page 3 4243671D

    Водопадът - Page 3 3670767f

    Водопадът - Page 3 3727433J

    Водопадът - Page 3 3672226e

    Водопадът - Page 3 3739896a

    Водопадът - Page 3 Baner10

    Водопадът - Page 3 001zxd

    Водопадът - Page 3 3847610E

    Водопадът - Page 3 Rpg12

    You are not connected. Please login or register

    Водопадът

    +7
    Изабел Ван-Дюс
    Elizabeth Winter
    Катерина Уелдърн
    Вайола Болдуин
    Neptune
    Алис Старк Валерион
    Nathaniel S. Wildstorm
    11 posters

    Иди на страница : Previous  1, 2, 3

    Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

    51Водопадът - Page 3 Empty Re: Водопадът Вто Юли 19, 2011 3:39 am

    Jenny Flint

    Jenny Flint

    Момичето, което се беше обадило беше право. Не беше тук мястото за подобни разговори. Време беше да се махам. Но преди да успея да направя каквото и да било, Натаниел пое ръката ми и ме поведе на някъде. Бях успяла по някакъв начин да избутам главоболието на заден фон и сега само го погледнах изпепеляващо преди да отскубна ръката си. Това, което направи той, обаче определено ме стъписа. А не, тия да ги нямаме. Ако някой щеше да си тръгне, това бях аз. Успях да възобновя усмивката на лицето си.
    -Да не би капитана просто да подвие опашка и да си тръгне? – Започнах като поднових крачките си и леко по леко почнах да го настигам, а след това и да го подминавам. – Мисля, че и двамата разбрахме кой е по-добър с изчезването безследно…
    Сега единственото, което ми оставаше бе да се добера до някой кораб и после … е затова по-късно. Дърветата започнаха отново да се издигат покрай мен. Шумът на водата зад гърба ми вече едва се чуваше, но за момент обърнах глава назад.
    -И внимавайте капитане… навсякъде има постери с огромна награда обявена за вашата глава … повече от обикновенно...-Вече бях потънала изцяло в гората и дори се съмнявах, че са ме чули, но какво пък … Сега да видим … храна, вода, други дрехи и малко сън. Изведнъж несъзнателно лицето ми светна с малка усмивка. Само едно място, където да намериш всичко това по моя вкус , а и безопасно.. донякъде – Тортуга!!

    52Водопадът - Page 3 Empty Re: Водопадът Вто Юли 19, 2011 8:01 pm

    Изабел Ван-Дюс

    Изабел Ван-Дюс

    След като се развиках Натаниел се извини.Той улови Дени за ръката и я постави да седне на един камък,а после тръгна на някъде.Тя тръгна след него и почнаха нов спор.Чудех се дали Натаниел ми е сърдит за тази случка,но не мислех да тръгна да го гоня.С малко късмет пътищата ни щяха да се пресекът.Прозрение ми дойде като гръм от ясно небе.Бях познала Натаниел от някъде,но не се сетих от къде.Може и да прекарах последните няколко месеца по вода,но бях свързана с цивилизацията.Бях видяла негови снимки в града.Знаех,че е пират,но...той беше капитан на един от кобаите...онези в който мислише на ходи Хера и който доколкото знаех не се понасяше с Ред.
    -Мамка му!-изругах тихо под носа си.Станах от камъка и отидох до дрехите си.Обух си набързо панталоните,а после си облякох блузата.Нямах си на идея къде да отида,но просто не ми се стоеше тук...случилото се преди малко.Трябваше да забравя всичко това.
    -Съжалявам момичета...аз ще тръгвам...-посочих с пръст някъде зад мен.Надявах се да ги видя скоро.С Хера не трябваше да се сближавам,но...тя и Елизабет бяха добри и исках да ги опозная.Дори исках да опозная Натаниел.
    -Ще се видим скоро...гарантирам ви го!А с малко късмет може и да сме на един кораб...-помахах им и се отдаелчих по посока на Джени и Натаниел,но ако случайно ги засека...е няма да говоря с тях.

    53Водопадът - Page 3 Empty Re: Водопадът Вто Сеп 13, 2011 4:33 am

    Лора Саймънс

    Лора Саймънс

    -Уха! Чудно място!- промърмори Лора.
    Лора Саймънс, дъщерята на Джо кръвожадния бе дошла тук...случайно.Наистина,по чиста случайност. Просто обикаляше месностите, около които живееха само пирати. Тук смяташе да се настани. Не, не при красивия водопад, а да си намери колиба и да приспива там. Денем тя бродеше, а вечер....спеше.Е, понякога и' вечер бродеше. Зависи. Облечена беше... пак по случайност не в пиратски дрехи. Трябваше да прилича на благородничка, за да не я заподозряват в кражбите /които си извършваше/. Всички мислеха за виновен дрипавото момиче, а не наконтената благородничка. Ала този корсет толкова и' стягаше. А роклята... По дяволите, всички тези дрънкулки по нея! Как да ходиш из горите,като си облечен с такова нещо! Извади ножа си,които бе скрила под плата и отряза без да и' пука долните краища на роклята,остави я дълга до колената и премахна някой допълнително пластове,които правеха роклята бухнала. Също така се отърва и от дългите ръкави. Нямаше как да махне корсета, но успя малко да го разтегне и дишаше като хората. Вече нямаше вид на благодорница, но нищо, и нова рокля щеше да открадне, като се промъкне в някой дом. Нямаше проблеми с това. Сега имаше съвсем различен вид. С пусната дълга и мека коса, с пооправената рокля, тя изглеждаше естествено,красиво и бе готова да броди,понеже вече нямаше какво да и' пречи.
    Огледа се. Водопадът беше прекрасен. Искаше и' се да поплува, но се отказа. Седна на една скала и потопи краката си във водата. Стоеше си така спокойно,когато чу шум зад себе си. Рязко скочи на крака и се обърна. Някой приближаваше. Взе ножа си и бе готова да се защитава,когато някакъв мъж се появи. Не изглеждаше никак опасно, май нямаше намерения да я напада. Остави ножа и пак седна на скалата. Не знаеше дали да започва разговор или пък не. Е, започнеше ли разговор, нямаше да спазва добрия тон, беше си пират.

    54Водопадът - Page 3 Empty Re: Водопадът Вто Сеп 13, 2011 6:18 am

    Drake Gordon

    Drake Gordon

    Това беше то.. скуката. Или нещото, царуващо над всички останали сили. Точно тя имаше способността да накара хората да излизат от кожата си и до известна степен да полудяват.
    И точно тя се изявяваше като причината за поредното безцелно шляене, което предприемаше Дрейк.
    Да, може би се чудите какво бе станало с жизнерадостната страна на нашият герой... Нали именно тя го правеше това което е. Всъщност той нямаше представа защо става така и къде са се дянали проклетията и инатестите му заложби, принципно измъкващи го от подобни пагубни кризи на бездействие.
    И по дяволите. Целодневното обикаляне беше една от най-глупавите идеи които му беше хрумвала. Вярно, че се случваше прекалено често и всеки един човек, запознат със ситуацията би решил че Гордън е свикнал на известен вид натоварване. плюс факта че бе пират..
    Ала въпросното натоварване имаше цел в много от случаите. За разлика от сега. Като че ли точно неведението и празноттата в главата му го уморяваха повече от каквито и да било физически усилия.
    Шумът на падаща вода успя да преустанови курса на забавените му крачки до колкото бе възможно. И паралелно на това, го принуди да вдигне отегчен поглед нагоре.
    Дали действията му бяха възнаградени подобаващо, представете си, в създалата се ситуация му "костваше много" за да го направи, не можеше да се каже с точност.
    Присъствието на женски индивид не много далеч от него имаше възможността да спада и към положителните и към отрицателните варианти. Все пак в онези времена трябваше да бъде подготвен за всичко. Самият той бе нещо като пример.
    Сбръчи вежди, вторачвайки се във фигурата, окопирала близкият камък. Като се замислеше не бе говорил с представител на нежния пол доста отдавна.. Ако срещата с мечката се причисляваше към събития в далечното минало.
    Направи няколко крачки към нея, а глуповатата усмивка, която винаги заемаше лицето му без предупреждение реши да се изяви като велика.
    Отне му близо минута за да разбере какво точно го смущава, щом погледне към няколкото вида поли и корсети, образуващи тоалета на момичето, плюс изражението на лицето й, което определено би могло да мине за познато.
    - Лора, нали? - след секунда си даваше сметка, че името й смътно се носи из главата му под формата на спомен. Пиратската група бе голяма и като че ли точно заради факта че бе невеж се появяваха случаите в които... ами.. забравяше. Сеага обаче потенциалната склероза си бе взела почивка.

    ПП: Прощавай че се забавих и надявам се не е проблем че писах че се познаваме, просто за друго не се сетих.. хД

    55Водопадът - Page 3 Empty Re: Водопадът Вто Сеп 13, 2011 6:33 am

    Лора Саймънс

    Лора Саймънс

    -Лора, нали? - попита мъжът.
    Познаваха ли се? А, да. Дрейк. Да, точно така. Дрейк се казваше. Откъде го познаваше? Май от пиратския си живот. А, да. Той познаваше баща и', а баща и' я бе запознал с него,когато бе... на колко? Тринадесет-четиринадесет? Не помнеше. Още от тогава си беше потенциален пират. Усмихна се. Не мила усмивка, а....ами най-обикновена усмивка.
    -Точно така. Учудвам се, че ме помниш, Дрейк. И аз почти те бях забравила.
    Беше се приближила на около две крачки от него. Падащата вода зад тях шумеше, беше единствения звук нарушаващ гробната тишина. Е, естествено и песните на птичките и другите обикновени горски шумуве, които не успокояваха Лора, а я изнервяха. Ножа и' лежеше на скалата, а нападнеше ли я някой можеше да не успее да се добере до него. Те, пиратите, винаги бяха нащрек. Обърна се и пак седна на скалата,като взе ножа и започна да си играе с него. Подмяташе го ловко от ръка на ръка, без да се пореже и да го изпусне. Ловка си беше, с бързи реакции, няма спор. Без да се обръща с лице към Дрейк, тя заговори:
    -Какво те води насам Дрейк?Тук се размотават само пиратите. Като мен и силните, жадни за кръв и богатства същества наоколо. О, я чакай...- Лора спря за малко, а после като се усмихваше довърши. - И ти ли си пират? Не си спомням добре обстоятелствата,при които се запознахме. Може и оттогава да си бил пират, но аз помня само двама-трима от познатите си, другите просто бягат от ума ми. - засмя се, като продължаваше да си играе с острия нож. - Е, пират ли си? При мен пиратите са по-важни и висши от аристократите.
    Потопи крака във водата, а ножът още се подаваше от ръка на ръка. После спря, резна една останала дантелка и сега тоалета и' стана... още по-хубав, поне според нея. Беше безсмислено една рокля да е с хиляди пластове, панделки и други подобни тъпи джунджурии.

    * * *

    Времето най-неочаквано се развали.Силен дъжд започна да се лее отгоре им. Обичаше дъжда, но и' беше достатъчно студено.
    -Чао, чао,Дрейк.
    Помаха му и бързо,като тигър хукна нанякъде.Скоро беше извън гората, на топло и сухо.

    Sponsored content



    Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

    Иди на страница : Previous  1, 2, 3

    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите