Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Водопадът - Page 2 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Водопадът - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Similar topics
    Водопадът - Page 2 5115215h
    Приятели на форума
    Водопадът - Page 2 2554884z

    Водопадът - Page 2 Mybanner

    Водопадът - Page 2 2496170y

    Водопадът - Page 2 Baner4e

    Водопадът - Page 2 34ih7uu





    Водопадът - Page 2 2299019S

    Pretty Little Liars-RPG forum

    House of Night - един нов свят

    Водопадът - Page 2 2681757A

    Photobucket

    Водопадът - Page 2 Banner11

    Водопадът - Page 2 67af94109851f323

    Водопадът - Page 2 2726010b

    Водопадът - Page 2 Untitl13

    Водопадът - Page 2 87933359

    Водопадът - Page 2 486main

    Водопадът - Page 2 2900851s

    Водопадът - Page 2 2895021K



    Водопадът - Page 2 2611282n

    Водопадът - Page 2 3002948a

    Водопадът - Page 2 D500d84183db6bb8

    Водопадът - Page 2 2981009N

    Водопадът - Page 2 Logo-3-1

    Водопадът - Page 2 3087798S

    Водопадът - Page 2 Untitl10

    Водопадът - Page 2 3050046m

    Водопадът - Page 2 3253750Y

    Водопадът - Page 2 Oie_23721446F34bcC71

    Водопадът - Page 2 3469647F

    Водопадът - Page 2 Fr

    Водопадът - Page 2 Untitl15

    Водопадът - Page 2 3186694B

    Водопадът - Page 2 Wienrpg

    Водопадът - Page 2 2378429t

    Водопадът - Page 2 3541731b

    Водопадът - Page 2 3561486b

    Водопадът - Page 2 2940229H

    Водопадът - Page 2 3568923w

    Водопадът - Page 2 Untitl10

    Водопадът - Page 2 Adewc7

    Водопадът - Page 2 4243671D

    Водопадът - Page 2 3670767f

    Водопадът - Page 2 3727433J

    Водопадът - Page 2 3672226e

    Водопадът - Page 2 3739896a

    Водопадът - Page 2 Baner10

    Водопадът - Page 2 001zxd

    Водопадът - Page 2 3847610E

    Водопадът - Page 2 Rpg12

    You are not connected. Please login or register

    Водопадът

    +7
    Изабел Ван-Дюс
    Elizabeth Winter
    Катерина Уелдърн
    Вайола Болдуин
    Neptune
    Алис Старк Валерион
    Nathaniel S. Wildstorm
    11 posters

    Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

    Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

    26Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Вто Юли 05, 2011 5:43 am

    Изабел Ван-Дюс

    Изабел Ван-Дюс

    Елизабет скочи при нас,но после се отдалечи.Останахме аз и Натаниел.На лицето ми играеше предизвикателна усмивка.Този тип ми допадаше..особено след този скок.Не се страхуваше да се метне с главата надоло без да знае дали ще се разбие в някоя скала или не.
    -Хубава ли е водата?-чух глас .Отклоних поглед от Натаниел и погледнах момичето стоящп на брега.С оскъдни дрехи и сабя.Сабя?!
    -Ммм да.Особено ако скочих отгоре!-посочих с пръст мястото от където бяхме скочили тримата преди малко.Огледнах я по-добре.Може би беше пират..може би.Но най-вероятно..то кой нормаелн или кой аристократ ще ти се забута сред водопадите,а пиратите не бях с всичкия си..според хората.За някои да си пират е да си подпишеш смъртната присъда.
    -Как се казваш?Аз съм Изабел.-реших да представя само себе си.Туковищ придружителите ми не искат да се разкриват.Тази мисъл ме накара да се засмея,но сдържах смехът си.
    -Сабая?Защо ти е?-реших първо да опитам по заобиколния път,а не направо да кажа нещо от сорта на "Ти си пират" .Жените пирати бяха доста малко.Попринцип жени на борда не се допускаха и рядко наемаха жени.Аз и Кати едва се добрахме до кораба на Джером.Е..бяхме на него с хубав пост само и само защото бях негова часна курва.Но за мое щастие бунта сработи.Убих глупакът и станах капитан..,а после се отказах от корабът за да тръгна към хоризонта.Хоризонта,хоризонта..ме отведе тук.Задуха лек ветрец който направи вълички във водата.Отместих поглед от нея към Натаниел.Усмихнах му се и му смигнах,а след това направих няколко кръга около него като плувах по гръб.

    27Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Вто Юли 05, 2011 5:59 am

    Хера Найт

    Хера Найт

    - Хера - усмихна се тя се поклони тържествено. - На вашите услуги. А твото име не разбрах - и се обърна към момчето.
    Беше очарователно сладък. Сигурно си и мислеше, че може да има всяка жена и че е най-великия на света. За такива момчета Хера имаше само едно мнение. Идиоти! После погледна момичето.
    - С какво иначе ще се сражвам срещу враговете си. Е мога и без сабя, но това е първата ми сабя - каза тя и потупа сабята по дръжкат. - И ми е любима.
    После погледна скала от която са скочили. Щеше и тя да се гмурне, но и беше писнало малко от водата. Седна на една скала до водата. Опъна и кръстоса крака.
    - Бих се присъединала, но една годинабях в открито мореималко писна от водата и искам почивка.
    Усмихна се и се огледа. Беше наистина приятно тук.

    28Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Вто Юли 05, 2011 6:35 am

    Изабел Ван-Дюс

    Изабел Ван-Дюс

    Засмях се и погледнах Натаниел после Елизбает и накрая Хера.
    -Знаех си!Ти си пират!-изрекох ухилена.Разбирах я защо си носи сабята..въпреки,че аз не носех в момента никакви оръжия и ако станеше нещо щях да разчитам само на ръкопашния бой.
    -И те разбирам напълно.Една година в открито море е...е хъм зависи.Аз плавам от месеци.По-кракт от година сто процента и пак горе доло ми е писнало от водата,но съм израла този път и ще продължа по него.Ако беше на кораба който бях аз..-изцъках с език и чак тогава се усетих какво бях казала.Бях разкрила своята самоличност.
    -Това е Натаниел.Много е сладък а?-изкисках се и смигнах на Хера.Това беше моя начин да сменя темата която случайно бях повдигнала.Направих още няколк кръгчета и се потопих във водата.Доло всичко беше..ами скучно и реших да се подам на повърхноста.
    -Какво изпуснах?-попитах отмятайки мократа си коса назад.

    29Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Вто Юли 05, 2011 7:08 am

    Elizabeth Winter

    Elizabeth Winter

    Елизабет видя, че ново момиче се е присъединило.. към следобедното им увеселение. След кратката почивка, в която се отпусна на слънцето. Лъчите галеха нежната й кожа през ризата, а тя изсъхваше толкова бързо. Когато се беше вече загряла достатъчно реши, че прегръдката на водата ще е по-приятна. Цамбурна от брега и бързо преплува разстоянието до мястото, където новото момиче и Изабел си бъбреха. Тъкмо чу нещо от рода на "Какво пропуснах?"
    - Мисля, че аз трябва да задавам този въпрос. - каза тя и Сложила ръце на дъното в плитчините тя се отпусна и разгледа новобранката. Беше хубава, както всички останали тук (като не включваше себе си, понеже беше прекалено критична, за да види и признае красотата си). И носеше сабя. Да, и това й допадна. Още един човек от нейния калибър. Какво повече може да иска човек? :Д

    30Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Вто Юли 05, 2011 8:21 am

    Хера Найт

    Хера Найт

    Обърна се към номото момиче.
    - Аз съм Хера. А ти? - попита и се усмихна. После се обърна към мочето.
    - Натаниел значи... - имаше чувството че го е виждала ма сигурно се лъжеше. Нямаше от къде. Обърна се пак към Изабел.
    - Е една година в открито море ми стига. Искам да се порадвам малко на сушата - и потупа камъка до себе си. - До като сме тук.
    Огледа се и разгледа растителността. Имаше доста наоколо. Чудеше се какваработа имаше Ник. И дали да остане и да си намери някакъв друг коръб или да се върне с Ник. С мочетата беше забвно познаваше слабите им места и често ги поступваше. Но може би и трябваше ново предизвикателство. Явно нямаше да се връща при Ник. Е тя му желаеше всичко добро.
    Потопи ръка във водата която беше приятно хладка. Ама пак не и се влизаше много. Жалко явно Натаниел нямаше да я види .

    31Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Вто Юли 05, 2011 9:56 pm

    Изабел Ван-Дюс

    Изабел Ван-Дюс

    Направих още едно кръгче около Натаниел.Реших да излезна от водата.Това обаче щеше да разкрие хубава глетка на татоировката на кръста ми която гласеше,че съм пират.Бяха два кръстосани меча.Джером беше решил да си "жигоса" целия екипаж и да ни бележи завинаги.Искаше това да ни напомня,че сме били пирати и,че сме въшили ужасни неща и сякакви такива глупости.Той не обичаше много сушата и намери смъртта си в океана.Е по-точно на кораба,но както и да е.Излезнах от водата.Косата ми беше мокра и полепна по гърбът ми.За първи път ми се искаше да имам по-дълга коса за да скрие проклетата татуировка.Джером ми беше лепнал етикет "пират" все едно съм някаква крава и то до живот.Сутиена и бикините ми бяха мокри и полепнаха по тялото ми.Задуха малко по-силен вятър.Седнха на един камък и се загледах във водата.
    -В открито море не е чак толкова зле Хера!-заявих и със спокоен глас.Може и да е била по-дълго от мен на кораб,но тя е пират и ще и се наложи да плава през остатъка на живота си по вода...е зависи ако случайно по някаква страна прищевка на някой ескимосите не станат пирати...
    -Аз съм била твърде много време на суша и намирам спасение в открито море..-изрекох.Спомени ме връхлетяха като гръм от ясно небе като се сетих за всички тези години прекарани на сушата.Направо настръхнах.

    32Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Сря Юли 06, 2011 12:44 am

    Elizabeth Winter

    Elizabeth Winter

    - Аз съм Елизабет. - отвърна тя на новото момиче. Огледа лицата на компанията. Всички изглеждаха добре и спокойни. Хера отключи темата за открито море и дългите пътувания на кораб. Елизабет беше плавала приблизително две години с малки прекъсвани тук и там за ден-два. В морето тя намираше спокойствието и откъсването от реалността, които много често й влияеха добре. Разбитата й душа и изгоненото тяло бяха единственото, което тя бе имала някога. Всъщност никога не бе била напълно щастлива. Когато беше със семейството на чичо си и леля си трябваше да спазва етикет, който тя ненавиждаше. От какво се помни бе свободолюбива птичка, жадна да закърпи сърцето си и да излезе от клетката на грозната реалност. Нямаше приятели, беше отхвърляна и обиждана... беше позор и винаги е било така. До преди 2 години. Тя избяга от оковите и се прероди. Имаше приятели, макар и малко, и в обществата на пиратите имаше всичко, от което някога се е нуждаела.
    - А аз съм видяла твърде много на сушата - промълви Лиза в отговор на репликата на Изабел.
    Не искаше да поглежда назад, защото виждаше само болка и лъжи. Това отвращаваше и отблъскваше. Направи тъжна физиономия, но бързо я смени с неутрална, надявайки се никой да не е забелязал.

    33Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Сря Юли 06, 2011 1:21 am

    Хера Найт

    Хера Найт

    - Явно сте прекарали доста време на сушата - каза спокойно. Стана и отида към скалат от която са скочили. Събу ботушите си. Ще кажете че е много топло за ботуши, но тези й бяха удобни и през лятото и през зимата. Махна сабята и постави бавно и вничателно на земята. Махна елека и разкри гърдите си, които за жалост на Натаниел бяха скрити под черен сутиен. Махна и полата и остана по черни бекини. Погледна надолу. Не беше чак толкова високо. Скачала е и от по-високо. Обърна се с гръб и се отпусна. Остави всичко на гравитацията. Която я обърна с нодолу глават. Тя изпъна ръце напред точно преди да докасне водата. Отпусна се за няколко секунди... или минути във водта. После изплува на повърхонста. До плува до скалата където бяха Елизабет и Изабел. излезна и седна до Изабел.
    - За малко сме тук. Утре сигурно пак ще тръгваме на път. Но на мен ми се иска да поста.
    Тя въздъхна. Взе в ръце косата си и я изтиска за да изсъхне по-бързо. Сигурно беотклиа и грозния белег на врата си, но какво толкова. Не и се мислеше в момента за това.

    34Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Сря Юли 06, 2011 1:53 am

    Изабел Ван-Дюс

    Изабел Ван-Дюс

    -Мхм.-измунках през стиснати устни.Тези тук май бяха с доста опит.Всичките бяха пирати.На Хера най-много и личеше.И на Натаниел му личеше,но кой ли ще го гледа дали е пират като го види в очите.Сладур и половина беше този.
    -И какво стана?Тук стана сборище на пирати.Ако случайно се явим някъде заедно най-много да вземе мстрахът на хората..-изкикотих се,но после отново изражението ми стана като преди.
    -За някои хора в морето е по-опасно от колкото на сушата,но не мисля точно така.Е зависи на чий кораб си.Има някои добри капитани които им пука за екипажа им,а има и такъв на който бях аз където капитана не го е грижа за нищо друго освен за себе си.И прави с всеки каквото си поиска.-мислите за вечерите ми с Джером навлезнаха в главата ми.Ужас!Кошмар!Но аз си бях виновна.Можех да потърся някой друг кораб нали?Можех..,но не..преспах с него за да ни вземе и само зареди годините.Тъпа му работа!
    -Вашите капитани ако са добри...е хубаво.Попринцип този при който бях аз беше...ужасен.Добре,че направихме бунт и го убих тогава...-млъкнах.Бях разкрила доста от своята история.По дяволите!А и да вдигнеш бунт срещо капитана и после да го убиеш не си е кой знае колко мила постъпка.
    -А вие?Разкажете нещо за себе си.Аз случайно си изпусках пред вас половината живот...

    35Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Сря Юли 06, 2011 8:53 am

    Elizabeth Winter

    Elizabeth Winter

    - Без притеснения. Пиратите не са клюкари. - усмихна се Ел. - Аз бях капитан на един много специален кораб за 2 години. Вярно е, че има и ужасни капитани, но нима отричаш, че няма и ужасни екипажи. Има хора, чиято алчност стига прекалено далеч. Много хора говорят за мен, че съм строга и прекалено сериозна. Но питат ли се, ако бях добра душа дали щяхме да оцелеем в поне една буря. А ние преминахме през много и екипажа допринесе, разбира се. Но ако не ги бях дисциплинирала и организирала... щяха да умрат сред дълбините, потънали в собствените си войни, газещи в собствените си калища.
    Всичко бе вярно, но дали другите щяха да я разберат? Честно казано, не й пукаше. Беше изживяла прекалено много, че и да страда за чуждите проблеми. Е, добре че поне компанията бе приятна... и все пак си приличаха малко или много...

    П.П. пишете, че съм се излегнала на слънцето или нещо такова. Като се върна ще пиша Smile

    36Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Сря Юли 06, 2011 8:45 pm

    Хера Найт

    Хера Найт

    Хера се усмихна разбираше я напълно.
    - Е вие поне сте били капитани, а аз не. Нищо че от седемгодишна съм пират. Бях само заместник капитан или нещо подобно.
    Сви рамене. Тялото и вече беше сухо. А дрехите почти. Отиде до скалата и от която скочи и се облече. Първо поличката. После сложи сабята. И накрая облече елечето. Обу ботешите и следна при останалите. Мислейкиси дали да севръща. Не знаеше дали ще си намери друг кораб. Върна се на скалата. Елизабет се бешеизтегнала на земята.
    - В момента капитанили сте на някой кораб?
    Попита уж невинно.

    37Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Сря Юли 06, 2011 9:42 pm

    Изабел Ван-Дюс

    Изабел Ван-Дюс

    -Разбирам те Елизабет.Права си.В моя екипаж имаше големи лентяи.Трябваше доста да ги понатупам докато разберът кой командва...след като убих капитана им.-изкикотих се.Момиче да набие момчета или по-точно мъже сигорно с почти десет години по-възрастни не се срещаше често.
    -Мм аз бях до преди около седмица две,но се отказах тъйкато самия кораб беше..не многа да го опиша.Миналия капитан ми беше причинил толкова много,че нямах желание да съм капитан на неговяи кораб..колкото и да е страно и го предадох на един верен приятел от екипажа и със сестра ми сега си търсим друг кораб.-доста оплетох думите си,но и аз не знаех как да се изразя,а мисълта за Джером направо ме отвръщаваше.
    -А вие?А и Хера повярвай ми да си капитан си има и добри и лоши страни.Доста е трудно понякога,а ако екипажа не те слуша...е ужас.Повечето мъже си мислят,че няма защо да слушат жена капитан и тя нищо не може да им направи и лесно могат да я свалят от власт.Рядко наемат жени на кораби...като пирати или въобще нещо.Най-много да ги вземат като лични курви на капитана.Мъжете мислят,че жените не могат да им се опълчат и не са за тази "разбота".-изрекох.Поредните ми объркани думи.Погледнха Натаниел на който сигорно не са му харесали думите ми.Отправих му една голяма усмивка ,а после отново погледнах Хера.

    38Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Нед Юли 10, 2011 7:22 am

    Elizabeth Winter

    Elizabeth Winter

    Слънцето галеше кожата на Елизабет и тя не устоя. Излегна се на слънцето. Въздъхна тежко при разговора на другите две момичета. Изслуша ги с интерес и най-вече разбиране.
    - Аз съм капитан на един страхотен кораб. Но Изи е права. Много трудно ги научих кой води парада. И до ден днешен се случват инциденти, но поне са по-рядко. А отношението към жените е отвратително. Затова трябва да си твърда и недостижима, за да придобиеш поне малко авторитет.
    Думите й излизаха от устните й толкова искрено и с такава искра на огорчение, че сигурно можеше да се усети стипцовия вкус във въздуха. Е, не можеше да сподели толкова много неща с никой, че когато можеше просто устата й не я слушаше. Имаше толкова много думи, а слушател - никакъв. Това я притесняваше напоследък и се зарадва при мисълта, че може би ще намери приятели сред тези непознати лица.

    39Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Пон Юли 11, 2011 4:03 am

    Хера Найт

    Хера Найт

    Хера изслуша лекцийте им колко е трудно да си капитан на кораб особенно като си жена. Знаеше че е трудно да си момиче на кораб. Поне в началото на нея и беше трудно. Нече са се опитвали да и правят нещо. Тя просто трудно свикна.
    - Наистина е гадно да си само момиче на кораб. Но за щастие аз попаднах да приятни хора които съм горда да нарека приятели.
    После въздъхна тъжно. Като си помисличе ще ги напуска.
    - Но ще ги напусна, не искам да стоя на едно мусто цял живот. Ще трябва да намеря някой друг кораб. Е ще е трудно да ме вземат, но аз не се отказвам лесно. Имам какво да покажа не съм безполезна.
    Поне се надяваше да не е безполезна. Тя доста пъти се подценяваше. А и не обичаше много да се хвали. Просто ако има да показва нещо го показва и толкоз. Но иначебеше доста добра

    40Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Вто Юли 12, 2011 1:24 am

    Изабел Ван-Дюс

    Изабел Ван-Дюс

    Изръмжах недоволно.И аз дори не знаех защо.Огледах хората около мен-Натаниел,Елизабет и Хера. "Страхотно.Няма що!"
    Нямах нищо против тях,но просто не бях свикнала да си говоря приятелски с други пирати....е освен с онези гадини и тук таме приятели с които бях на кораба на Джером.
    -Както и да е.Твърде много се оплакваме.Ние се поели по този път...такаче...-казах си тихо.Може другите да са ме чули,а може и да не са,но не знам...и чесно много не ми пукаше дали са ме чули.След този "сърцеразирателен" разговор хиляди чуства избухнаха в мен-гняв,омраза,любов,желание,страст,копнеж,болка,гняв,обърканост,отчаяние,страх,тъга,ужас и дори ревност.Тези чуства заплашваха,че ще ме погълнат и бог знае кое от тях щеше да излезе наяве.Бях хипер объркана и дори не знаех какво да правя."Мразя всичко и всички!"-казах си,но това не беше вярно.Обичах сестра си.Тя беше моето семейство...единствения човек който никога ама никога нямаше да ме предаде.Надявах се.Бях седнала на един камък загледана в земята.Камъкът беше достатачно голям за да придърпам крака към тялото си.Така и направих.Обвих краката си с ръце.Сигорно съм запреличала на безащитно момиченце,а аз точно сега се чуствах така...Забелязах,че те ме погледнаха,но после сякаш ги изолирах от съзнанието си.Останах сама...или поне аз исках да е така.Мразех да съм объркана.И от къде на къде чувстава-любов и ревност ще ме завалдеят?Любов?Кого?Ревност?От кого и кого?Поредните въпроси без отговор.Лек вятър подуха и разроши мократа ми коса като ме върна в реалноста.Бях седнала горе доло на слънце и бях почти изсъхнала...е щом изсъхна напълно прекрасната глетка откриваща се на Натаниел щеше да се закрие.Погледнах го кръвнишки сякаш щах да си изкарам всичко на него.А може и така да стане.Но чесно да си призная,не ми се искаше да си го изкарвам на него...беше твърде красив за да го "повредя",а и като го гледам...сигорно преди да съм му нанесла и един удар щеше да ме хване и да ми извие ръката....Погледнах Елизабет която се беше излегнала на слънце изглеждаше замислена?Чудех се какво ли и се върти в главата.Дали можех да намеря отговори на някои от моите въпроси в нейната глава....е не мисля.Погледа ми се премести на Хера.Тя изглеждаше по-въздрастна от мен,но с около две три години.Нямах ни най-малко намерение да я питам на колко е.Тя споемна,че е намерила хора които може да нарече свои приятели.Това ме караше да се смея...приятели.Аз не бях имала много приятели....повечето предатели,използвачи и подобни.Чудех се дали с тези тук щях да се сприятеля...Бих искала,но до колкото разбрах всички тук си търсихме кораби на които да плаваме...ако се окажем във вражески кораби приятелството ни би затруднило всичко.Любовта би затруднила всичко.При последната мисъл погледнах Натаниел.Този път не го изгледах кръвнишки,а само го погледнах без никаква емоция.Не знаем дали другите говореха,но аз просто не чувах нищо...бях в някакъв проклет транс.Отново.Тялото ми искаше да направи нещо,но аз не знаех дали го искам и се опитвах да остана на едно място.Станах от камъкът преди да се усетя.Тялото ми не ме слушаше.Може би другите ме гледаха,а може би не,но аз гледах водата или по-точно това което е вътре.Изведнъж се оттърсих от транса.Заозъртах се наоколо.Бях стигнала почти водата.Искаше ми се да задам въпроса "Какво стана?" ,но тук нямаше да намеря никой който да ми отговори на този въпрос.Реших да замълча и просто влезнах във водата.Потопих се цялата.Можех да задържа дълго въздуха си.Позволих си от очите ми да се стекът две три сълзи,но не повече.Понякога просто ми се искаше да заплача....да кажа на някой дори на непознат какво ми е,но нямаше да стане.Подадох главата си на повърхноста отмятайки коса назад.

    41Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Вто Юли 12, 2011 2:03 am

    Хера Найт

    Хера Найт

    Изабел измърмори нещо под нос, че твърде много сме се оплаквалии нещо такова. После се сви на камъка и обгърна краката си с ръце. Изглеждаше все едно е в транс. Изключила околните около себе си потънала в свой проблеми. После изгледа кървнишки Натаниел незнайно защо. После погледна за малко Елизабет и накрая Хера. "Какво ли си мислеше?" Питаше се Хера . Послепак погледна Натаниел този път без изразно. Какво и ставаше на това момиче. По едно време стана и тръгна към водата изглеждаше като зомби. Спря се когато беше до водата. Замисли се нещо и скочи във водата постоя малко под вода и излезна и отметна кода назад. За какво ли си е мислела. Когато Хера се задълбочаваше така и изглеждаше така (поне така са й казвали) беше когато я заливаше вълна от чувства които се чудеше от какво са породени. В момента чувстваше ... е нищо не най-точната дума. По-точно нищо интересно. Имам предвид ... и тя незнаеше! Сигурност, любопитство и това беше май. Доста пъти незнаше как се чувствам. При Ник се научи на много неща, но не и да чувтства или поне да разбирам какво чувствам. Леле... какво и ставаше?

    42Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Вто Юли 12, 2011 3:45 am

    Elizabeth Winter

    Elizabeth Winter

    Отново аз и моите мисли. Не веднъж, не два пъти. За пореден път... Нещата, които се въртяха в главата не се отразяваха на лицето ми или очите ми, които сега бях затворила. Бях спокойна... макар и само външно. Душата ми от друга страна стенеше при нахлуващите спомени. Никой не ги беше канил. Но всеки път, когато погледнеше Кай - момчето на жената, която я бе приютила - Анастасия - виждаше в очите му миналото си. Той знаеше всичко за нея. Е, почти всичко. Но с него си бе играла като малка, него бе обичала, когато порасна и заради който я изгониха. Не му се сърдеше. Той обаче е бил винаги в живота й, а на нея й трябваше почивка от всичко това. Или по-скоро й трябваше бягство. Искаше да започне отначало. Искаше да се откъсне от миналото, да се отърси и никога да не се връща при него.
    - Щом всички си търсим кораби, какво ще кажете да бъдем заедно. - предложи тя изведнъж, все още със затворени очи. - Имам кораб, който съм изградила с мои средства и сили. Мога да взема някой от стария екипаж за помощници и просто да отплаваме на едно далечно пътешествие.
    Сега тя бе седнала и с искрица в очите гледаше към останалите. Да, това й трябваше. И щеше да го получи стига да иска. Трябваше й само подкрепата на още някой, а в никакъв случай нямаше да моли Кай. Реши да избяга тайно. Щеше да му напише бележка и да остави част от богатствата си на двамата с майка му. Може би един ден щеше да се върне. А може би не... Единственото, което й се въртеше сега в главата бяха непознатите земи и красотата на света. Трудностите и моментите без късмет; смеха и щастието. Може би тогава щеше да се почувства най-сетне свободна.

    43Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Вто Юли 12, 2011 4:28 am

    Изабел Ван-Дюс

    Изабел Ван-Дюс

    Елизбает предложи да сме заедно на един кораб.Идеята ми харесваше,но не можех.Със Кати бяхме говорили вече с един човек който ни каза за един капитан.И само ми трябва среща с капитана и сме вътре.
    -Аз няма да мога...-поклатих глава като излезнах от водата.Размахах мократа си коса и намокрих почти всичко наоколо.Отидох и пак седнах на камъкът където попаднах в транс.
    -Говорех с един човек който ми каза за един капитан...и сигорно ще сме на неговия кораб.Нещо от сорта на Red беше...-поклатих глава.Аз знаех толкова колкото и...една котка сигорно.Въздъхнах.Искаше ми се да бяхме заедно.Тези тук бяха приятни хора.Както вече казах...може и да станем приятели.Поне с някои от тях.При последните си мисли метнах поглед на Натаниел,но очите ми издаваха твърде много неща и затова погледнах Елизабет.
    -Иначе много мило от твоя страна да ни вземеш на кораба си,а и аз не съм сама.Влача сестра си която е на седемнадесет и пълно мое копие винаги с мен.Благодаря все пак.-благодарих и и обесних ситуацията.Попринцип не бях толкова мила,а и скоро трябваше да забравя милот оси държание.Кораба на който щяхме да отидем с Кати не беше с най-милите пирати.

    44Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Пет Юли 15, 2011 12:57 am

    Хера Найт

    Хера Найт

    Хера въобще обаче незнаешекъде да отиде. Наистина трудна много трудно щяха да я вземат някъде. Беше чула че някакъв капитан търси екипаж бил сравнително млад. Но как му беше името изкочий от глават. Нещо със "Н". Нейтън... не. Нарцис ... не. Ох как беше... Натаниел. Да точно така. Погледна го. Той стоеше и гледаше Изабел.
    - Аз бях чула че някакъв капитан си търси екипаж. За кораб нещо от рода Dark... или нещо подобно може да опитам там.
    Сви рамене. И се излегна на един камък. Дали той щешеда се усети за намека дано. Може да стане. И да я вземе на кораба.
    - А Елизабет може да дода и при теб ако ме искаш. Ако не ме вземат на онзи Dark нещо си.
    Свилламене както се беше излегналана камъка със затворени очи. Слънцето печеше. Тя реши да се попечемалко та да хване тен.

    45Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Нед Юли 17, 2011 6:12 am

    Elizabeth Winter

    Elizabeth Winter

    Елизабет стана и се цопна във водата. Реши, че все пак е прекалено горещо, въпреки че бе валяло. Относително студената чиста вода я обгърна и разхлади. Гмурна се под водата и поплува малко така, отдалечавайки се от брега. След кратката си разходка се приближи пак до групичката. След като разстоянието беше достатъчно и тя бързо плисна ръце във водата, опръсквайки всички наоколо. Засмя се радостно и повтори действието си. Искаше да се забавлява, да запомни, да се смее...

    46Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Пон Юли 18, 2011 7:43 am

    Jenny Flint

    Jenny Flint

    Дните се нижеха без дори да поспрят за малко. А толкова много неща се бяха случили... Не можех да си спомня последния път, когато се разхождах толкова свободно колкото в момента. Всъщност можех – може би преди два-три месеца, преди целия този кошмар да започне. Хубаво бе че бях успяла да се измъкна по някакъв начин. Лошото бе, че все още се намирах на този остров, който започвах да мразя все повече и повече.
    Къде се намирах в момента? Тичах из някаква гора... поне до колкото ми позволяваше тоалетът ми. Бях в рокля, а това за мен бе убииствено. Е, поне не беше една от онези с прекалено многото пластове и панделки. Обувките и всички други аксесоари липсваха от визията ми. Все пак бях успяла да отмъкна тази дреха от един от съндъците на пристанището. Не знам защо им трябваше да ме местят от Сейнт Джон тук, но това беше моят шанс да се измъкна, и аз не го пропуснах. Трябваше ми нещо, с което да мина незабелязана и това не изглеждаше толкова лоша идея.
    Прекалено много време бе минало от както бях за последен път извън онази дупка и в момента слънчевите лъчи ме заслепяваха. Нямах на идея на къде вървя, нямах представа дали някой дори ме следи. Само знаех, че трябваше да отида колкото се може по-далеч.
    Не след дълго чух шума на вода и се отправих натам. Чак тогава осъзнах,че умирам от жажда а гърлото ми все едно бе пълно с пясък. Крачки...крачки...крачки... Ето! Най-после пред мен, между дърветата се показа река, която отразяваше слънчевата светлина прекалено ярко. Нямах време да обърна внимание на нищо, единствено ми стигаше, че нямаше никой наоколо или поне не в периметър от 10 метра- всичко друго бе скрито от дърветата. След още 2-3 метра и вече глезените ми бяха покрити с вода. Секунда и вече бях на колене гребвайки с шепа от кристално чистата вода. Глъдка, две, три ... изгубих бройката след известно време. Гърлото ме дереше, но въпреки това се насладих на вкуса на течността.
    Щом утолих жаждата си погледнах към изражението си във водата. Беше точно както си мислех- през тези месеци бях седяла затворена в онази ужасна килия, но въпреки това нямаше кой знае каква разлика с преди това. Да, в момента изглеждах като пребита, но можеше и да е много по зле. Измих лицето си, а след това и косата... След около десетина минути, следкато реших, че трябва да се гмурна цялата под водата, успях да се приведа в що-годе приличен вид. След като излязох обякох пак онова подобие на облекло, което повечето жени носят в днешно време. Не можех да продължа да бягам с нея, ако се заплиташе около ходилата ми, затова бързо я скасих до коленете ми.
    Подпрях гърба си на едно от стеблата покрай мен въздъхнах тежно. Как трябваше да намеря капитана и останалите? Как трябваше да изжезна от този остров като навсякъде бе обявена награда за главата ми?! Та нали точно това ме бе вкарало в това! Валерион и неговите кукли на конци...Явно графа не обича жени да го поставят на тясно.Все още си спомням изражението му, докато му завръзвах ръцете. Дори сега, в тази ситуация, все още можех да се усмихна при спомена.
    Бях върната обратно към реалността от гласове. Подскочих като попарена и се огледах, но не виждах никого наоколо. Заслушах се и осъзнах, че гласовета бяха женски – момичета. Трябва да се махам от тук. Това беше първото, което ми хрумна и трябваше да го направя... дори след като чух познатия до болка глас. Натаниел?! За момент осетих как всеки един мускул в тялото ми омекна... може би щях да се измъкна от този остров по-лесно от колкото очаквах.
    Обърнах се към посоката, от която идваха гласовете и се запътих натам. Леко по леко гласовете се усилиха и вече можех да различа колко хора бях... не след дълго започнах и да следя разговора. И тогава се появи водопада... а с него и момичетата ... и капитана. Няколко капки вода капнаха върху лицето ми и вече мократа ми коса благодарение на спускащата се с огромна скорост вода и падането ѝ в басейна, продължавайки спокойно пътя си. Изведнъж главата ме заболя адски много, сигурно беше поради факта, че не бях мигнала от ден-два-три? Бях изгубила представа за времето в онзи ‘килер’. Но не можех сега да си позволя каквито и да е грешки, дори това да означаваше да остана с каменно изражение. Очите ми обходиха всяко едно от лицата на присъстващите и лека усмивка заигра на лицето ми дори да ми костваше прекалено много.
    - Радвам се да видя, че не си загубил усета си за забавление, Натаниел. – Казах и усмивката ми достигна ниво приятелска, а с всяка дума болката в гърлото ми се увеличаваше. Всеки нормален човек, който не ме познава би си помислил, че аз съм просто стара познайница с мъжа във водата, която случайно минава от тук. Е поне част от това бе вярно... Но той би трябвало да разбере съвсем ясно, че нещо не беше наред по простата причина,че не се бе обънала към него с ‘капитане’ както правех обикновенно.



    ooc : съжелявам,че нахълтвам така, но то това се превърна нещо като масово, така че... реших защо пък не хD

    47Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Пон Юли 18, 2011 8:28 am

    Nathaniel S. Wildstorm

    Nathaniel S. Wildstorm

    Натаниел притежаваше способността да изключва съзнанието си на моменти.Също като някой граф принуден да слуша разказът на жена си, по-скучен и от правителствен доклад...Не, че не му бе интересно това, за което си говореха момичетата.Даже напротив.Той бе като децата, обичаше да слуша, попива като гъба и да трупа папки в архивите на съзнанието си.Само дето днес бе получил само три здравословни часа сън и въпреки жалките си опити да държи очите си отворени, а ушите изострени..ами просто не се получаваше.Знаеше, че всеки момент ще се пльосне в сините дълбини, а те ще го погълнат със странния си аромат на сол и водорасли.Дори компанията на момичетата не можеше да му послужи като спасително въже..Такъв си беше той.Най-вероятно всичко се криеше някъде из тайните на миналото.В някой от предишните си животи, Уайлдстром най-вероятно се бе радвал на вниманието на някоя пищна дама с непоносимост към полени.Най-вероятно се бе подвизавал в категорията котки..или пък..
    Всичките му умствени брътвежи бяха прекъснати от нечии думи.Гласът бе твърд, макар и мелодичен.Глас, който Натаниел познаваше по-добре от носовете на обувките си..
    Джени Флинт не бе просто помощник капитан на кораба.Е, за останалите моряци тя бе една от малкото жени на борда..А за Самър дори нещо повече.
    Само преди няколко седмици нещата се бяха усложнили, когато след неособено дълъг размисъл и продължителeн престой на слънце, който Уайлдсторм бе набедил за основна причина за необмислените си действия, двамата с Джени бяха прекрачили границата, сваляйки всичките си дрехи..Предполагам, повечето от вас се досещат как свършиха нещата..
    Няколко дни по-късно Джени бе изчезнала..А Самър вярваше, че тя си е тръгнала именно заради това, което се бе случило между тях..И така, той реши, че няма да я търси и продължи живота си, опиращ до простия монотонен цикъл-ядене, напиване, спане.Без жени, без любов..Само той, ромът, леглото и Блу.
    А сега тя стоеше от плът и кръв, облечена с рокля, нещо което не бе виждал от сватбата на графиня Валерион, и с глас, в който се отчиташе укор..
    -Познаваш ме твърде добре Джени, аз никога не спирам да се забавлявам..дори ако мястото е някоя стара барака-натърти на последните думи нашия герой
    Той смръщи вежди и доброто му настроение се стопи като айсберг под лъчите на африканско слънце..Все пак тя бе изчезнала, нали? Не той...
    Той просто стоеше като последния глупак и чакаше вест, чакаше я да се върне..
    Излезе от реката с бавни крачки, а капките вода се стекоха по кожата му, наситена с белези.Прокара ръка припряно през косата си, а устните му все още бяха стиснати в неодобрителна гримаса.
    -Е, Джени, добре ли си прекара..хъм, колко време те нямаше..Месец? Два...-гласът му прозвуча с твърдост, присъща повече на учител..или ядосан граф, закъсняващ за важна среща.
    Един от редките моменти, в които Натаниел Самър Уайлдстром бе нацупен...

    48Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Пон Юли 18, 2011 10:05 am

    Jenny Flint

    Jenny Flint

    Главоболието ми се влушаваше все повече и повече, но нямаше къде да ходя. Когато ме погледна все едно стрели минаха през мен, идваше ми да извикам от болка каквато никога до сега не съм изпитвала, но успях да запазя маската на лицето си непокътната. Думите му ме прерязваха като спаги прекарани бавно върху кожата ми, но какво можех да направя? Едва ли би ме послушал дори ако бях тръгнала да му обяснявам.
    Очите му показваха болката, която е изпитал, но точно в момента усещах само омразата строяща от тях. Беше ужасно това, което му причиних... имаше пълното право да се държи по този начин, а и да се забавлява. Очите ми напуснаха неговите, а усмивката продължаваше игриво да изкривява краищата на устните ми. Сигурно му бе дошло в повече – първо Нимерия, после аз ... а колко ли съм пропуснала да видя,докато ме нямаше. А и определено трябваше да му призная, че добре се лекуваше. Отново погледнах момичетата и изглеждаше така все едно го игнорирам.
    -Джени, приятно ми е.- Казах без да се мъча да променям изражението си и без това тази усмивка ми костваше прекалено. Леко им махна за поздрав и отново се обърна към Натаниел. – Но определено един водопад събира много повече ... наслада от една стара барака. – Това бе предназначено само за неговите уши и затова го прошепнах. Губех контрол над емоциите си и погледа ми започна да става по-студен.
    Стана ми пределно ясно, че ако искам да напусна този остров ще трябва да се оправям сама. В момента дори се съмнявах, че той би ме пуснал да припаря до кораба, какво остава отново да плавам на него.В какво, по дяволите, се бяхме забъркали?
    -Не мога да се оплача, но мога да кажа едно...- Изражението ми стана нахално, самодоволно, всичко, което в момента беше най-непододящо се изписа върху лицето ми.- ... определено не си прекарах по-добре от теб... но това не може да е изненада. Все пак говорим за теб – където си ти винаги е невероятно прекарване. – Почвах да прекалявам... Но какво се очакваше от мен- да му направя реверанс и да се извиня?! За какво – за това, че някакви идиоти ме бяха измамили..., че бях затворена за два месеца, че и повече и то за нещо, което той ме бе накарал да направя?! ... Никога...
    Но възможността да му кажа какво наистина се бе случило отпада. Не исках да се оплаквам на когото и да било, най-малко на него в този момент.Трябваше да се оправям сама. Едва ли щях да намеря каквото и да било от това, което ми трява тук. Просто щях да се обърна и да възобновя крачките си. Все някак си трябваше да стигна до Тортуга... от там щеше да е лесно. Но не можех... Главата ми се въртеше, знаех че ако направа и една крачка щях да се строполя на земята в безсъзнание. Някой явно бе решил да ме накаже строго... Усетих клепачите си странно тежки. Затворих ги, но после бързо ги върнах в предишното им състояние. Трябваше да издържа... още малко. Ръката ми се стрелна и притисна леко челото ми...Като че ли това помогна поне малко.

    49Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Пон Юли 18, 2011 8:43 pm

    Изабел Ван-Дюс

    Изабел Ван-Дюс

    Към нас се присъедини някакво момиче и с Натаниел като гледах се познаваха.Тя ни се представи,а после ни игнорира.Междо тях двамата май беше станало нещо...и сега развиваха семейната си драма пред нас.Изръмжах недоволно.
    -Може да не развивате семейните си драми тук!-изкреящях накрая.Всички чуства в мен заплашваха да ибухнат и да ме погълнат.Изгледах момичето,а после Натаниел.Имах твърде много проблеми за да слушам и техните.Хера и Елизабет ме гледаха с поглед "Изи-е-луда" познат ми до болка от някои хора...или по-точно чудовища.Сърцето ми се сви,а аз местен погледи междо тях.
    -Ние си имаме достатачно проблеми за да слушаме вашите!-продължих с по-спокоен тон.Не знаех какво да става с мен и не можех да мисля трезво.Може би изричах неща за които ще съжалявам,но не знам...Бях станала от камъка и ги гледах,но сякаш "трезвото" ми аз не виждаше нищо.Седнах отново и опитах да се успокоя...искаше ми се да се метна от наякоя скала.Мраех да става така.Мразех всичко и всички,а най-много себе си.

    50Водопадът - Page 2 Empty Re: Водопадът Вто Юли 19, 2011 12:14 am

    Nathaniel S. Wildstorm

    Nathaniel S. Wildstorm

    Странните сравнения бяха запазена марка на подсъзнанието на Натаниел.Често стигаше до толкова нелогични заключения, че самият той бе убеден, че ако някой доказано психясал човек надникне в съзнанието му, ще се почувства крайно нормален.Точно тази ситуация му напомняше за супа.Отначало бявно и лежевно загряна от присъствието на Изабел и на Елизабет.После леко вряща при появата на Джени...И сага напълно и безвъзвратно кипяща заради избухването на Изи.
    Просто чудесно.
    А Натаниел искаше само и единствено да се измокри до кости, да подиша чист въздух, да забрави за двете жени в живота му, направили всичко възможно той да се превърне в ходеща развалина.Нямаше ли жена на този свят, който да не цели да го превърне в ходеща торба кости?!
    Първо Нимерия най-безцеремонно бе отворила вратата и заминала без да пророни и дума.Въпреки всичко което бяха преживяли..След това Джени..С тази разлика, че тя се бе появила удвоявайки всички чувства бушуващи в пирата.
    Той от своя страна напрегна всеки грам от волята си за да изглежда като непукистична статуя.Изражението му остана твръдо.Главата му се завъртя бавно в посока на Изабел и той я удостои с усмивка, съвсем лека и все пак топла.
    -Съжалявам, просто госпожица Флинт не бе счела за нужно да ми съобщи, че ще отсъства..А отсъствието на един помощник капитан определено може да се нарече пагубно.
    Този път очите му се впиха в тези на Джени.Ръката и бе върху челото, а тя трепереше като лист.Кожата и бе придобила необичайно блед оттенък, присъщ повече на някое яйце .Някаква невидима преграда в съзнанието му се пропука и той се озова до нея, хващайки ръката и.Движенията му бяха бавни.Издърпа я до една от скалите и я изчака да седне.Тягостното мълчание бе вкопчило нокти във въздуха и бе станало владетел на ситуацията.Обикновено Уайлдсторм знаеше какво да каже, но не и този път.
    Знаеше, че Изи и Елизабет да изпаднали в онази черна бездна, наречена недоумление.
    Най-доброто което му идваше на ум, бе да си тръгне.Обърна се и въпреки крещящото си съзнание, казващо му да остане и да се увери, че Изи не му се сърди заради разигралата се сцена, че Джени е добре, закрачи на пред.
    Бавните и равномерни крачки бяха сапътствани от току-що появилия се дъжд.А Натаниел се чувстваше като три годишно хлапе, пред сложна машина-нищо неразбиращ и съвсем безпомощен.
    Жалка картинка за един пиратски главорез.

    Sponsored content



    Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

    Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите