Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Скритата барака - Page 2 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Скритата барака - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Скритата барака - Page 2 5115215h
Приятели на форума
Скритата барака - Page 2 2554884z

Скритата барака - Page 2 Mybanner

Скритата барака - Page 2 2496170y

Скритата барака - Page 2 Baner4e

Скритата барака - Page 2 34ih7uu





Скритата барака - Page 2 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Скритата барака - Page 2 2681757A

Photobucket

Скритата барака - Page 2 Banner11

Скритата барака - Page 2 67af94109851f323

Скритата барака - Page 2 2726010b

Скритата барака - Page 2 Untitl13

Скритата барака - Page 2 87933359

Скритата барака - Page 2 486main

Скритата барака - Page 2 2900851s

Скритата барака - Page 2 2895021K



Скритата барака - Page 2 2611282n

Скритата барака - Page 2 3002948a

Скритата барака - Page 2 D500d84183db6bb8

Скритата барака - Page 2 2981009N

Скритата барака - Page 2 Logo-3-1

Скритата барака - Page 2 3087798S

Скритата барака - Page 2 Untitl10

Скритата барака - Page 2 3050046m

Скритата барака - Page 2 3253750Y

Скритата барака - Page 2 Oie_23721446F34bcC71

Скритата барака - Page 2 3469647F

Скритата барака - Page 2 Fr

Скритата барака - Page 2 Untitl15

Скритата барака - Page 2 3186694B

Скритата барака - Page 2 Wienrpg

Скритата барака - Page 2 2378429t

Скритата барака - Page 2 3541731b

Скритата барака - Page 2 3561486b

Скритата барака - Page 2 2940229H

Скритата барака - Page 2 3568923w

Скритата барака - Page 2 Untitl10

Скритата барака - Page 2 Adewc7

Скритата барака - Page 2 4243671D

Скритата барака - Page 2 3670767f

Скритата барака - Page 2 3727433J

Скритата барака - Page 2 3672226e

Скритата барака - Page 2 3739896a

Скритата барака - Page 2 Baner10

Скритата барака - Page 2 001zxd

Скритата барака - Page 2 3847610E

Скритата барака - Page 2 Rpg12

You are not connected. Please login or register

Скритата барака

2 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

26Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Пон Мар 28, 2011 7:38 pm

Jenny Flint

Jenny Flint

Натаниел замръзна изведнъж и се втренчи в празно пространство все едно провеждаше телепатичен разговор. За момент очите ми прескочиха от него към мястото, къде се предполагаше,че трябва да има нещо, но или неговото въображение му играеше номера или на мен очите ми.
- Какво...- Но бях прекъсната от усните му.
Нямах намерение да се възпротивя, а и в момента въпроса, който щях да задада ми се струваше маловажен. Естествено, ако имах възможността мислите ми да протичат с нормалната си скорост, то сигурно те щяха да са на път да се опитат да разгадаят всъщност колко страннен или луд е капитана. Но в момента единственото нещо в главата ми бе – „ Странно, странно... колко забавно...”
Тази мисъл ме накара да се усмихна и мислите ми поемат своя курс към страната на чудесата. Ала бях върната към реалността от ръката на Натаниел. Трябваше ми секунда да се осъзная и да върна вниманието си на него и на думите му.
-Хм... каюта,а? - Промълвих като се отдръпнах съвсем леко, за да мога да го погледна в очите. Косата ми се спускаше закривайки лицата ни като завеса, което ме накара да прибера поне един кичур назад. – Каюта на кораб пълен с хора или по-точно с пирати без никакви задръжки?-Усмивката отново се върна на лицето ми. За момент замълчах и реших да се възползвам от този момент и да поставя няколко съвсем леки и нежни следи от устните си по врата му. – А и за да се върнем на кораба ще трябват поне 15-20 мин. – Казах между целувките. – Ще издържиш ли толкова време?
Вече почвах да прекалявам с шегите, дори аз го усещах. Та аз си му се подигравах... не в пълния смисъл на думата, но все пак...

27Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Вто Мар 29, 2011 9:29 am

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

-Аз съм корав и и здържлив пират.-започна съвсем сериозно, макар да имаше вътрешен конфликт
Естествено, картините в главата му отново се завихриха с пълна сила.Този път създанието, което се появи в черепната му кутия, наподобяваше заек.Бели пухкави , уши и чифт аленочервени очи, гледащи през малки стъклени очила.Това бяха първите малки детайли набиващи се като пирони в главата на Самър.Цялостната картинка на нереалния образ се допълваше от синьо велурено сако, с големи златисти копчета и ревери в същия цвят...
Тик, так.
Голям старинен часовник, висящ на сребърна верига, пребиваваше в ръцете на въпросния заек.Стрелките се догониха, събирайки се точно върху голямата дванайска, изписана със сложни завъртулки под тънкото стъкло.
Милиони пъти Натаниел бе слушал приказката за Алиса в страната на чудесата.Бе една от любимите му.И заека..Заека бе негов личен фаворит заедно с.
-Още чай!-изкрещя шапкаря, изниквайки от нищото
Цилиндричната му шапка бе осеяна с множество кръпки, коя от коя по-шарени.Тотален контраст на бялата му риза, по която личаха тук-там петна от чай.
Въображението на Уайлдсторм бе безгранично и това твърдение се допълваше от копринената раирана покривка, върху която изникна порцеланов сервиз за чай.
Двете същества, излязли от книгата на Луис Карол* започнаха да спорят.
-Натаниел е суров и неведнъж го е доказвал.Помниш ли как само преди дни го простреляха!-вдигна драматично пръст във въздуха Шапкаря
-Е, да, ама не го ли виждаш.Обикаля цял океан, за да се добере до сандък с ябълки и то защото е подвластен на непреодолимо желание..това издържливост ли е?-започна да оспорва заека
Дим от лула...Тиха тъжна песен и ето я и гъсеницата.Като паренлокомотив, тя издишваше поредната доза вреден пушак.Бавно, тя довлачи цялото си туловище до масата и отвори уста.
-Кралицата те вика, Шапкарю...а Натаниел..
Картината се разми със светкавична скорост и Уайлдсторм така и не разбра какво ще каже гъсеницата.Всъщност какво ли го интересуваше?
Ръката му хвана плата на блузата и и скоро тя летеше нанякъде.
Онази така позната ленива усмивка се завърна на лицето му.
-Но понякога и аз се пречупвам..-отговори просто
Да я усеща толкова близо до себе си го объркваше още повече..Мислите му и без това летяха във всевъзможни посоки..А аромата и...
Устните му се впиха отново в нейните.Всяка рационално мислеща част от съзнанието му заглъхна.
Тялото му потрепери от насъбралите се емоции, а ръцете му я притискаха плътно до него.

* За автора може и да бъркам :дд

28Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Вто Мар 29, 2011 8:15 pm

Jenny Flint

Jenny Flint

Устните ми бяха като наркоман търсещ дрогата си, без която бе останал прекалено дълго време. В случая моята дрога бяха устните на Натаниел. Имах чувството, че в момента дори да искахме да спрем нямаше да можем... или поне аз. Всичко това бе налудничево и въпреки, че ми бе пределно ясно, че едва ли нещо добро ще излезе от това, бях позволила да се случи. Но в момента не бях в състояние да се укорявам. В главата ми нямаше нищо и под нищо имам предвид едно голяма бяло платно, през което не минава нито една що годе смислена или важна мисъл.
Странното бе, че можех да осещам и осъзнавам всичко покрай мен, но то ми се струваше някак далечно. Например, чувствах лекия ветрец и последните следи от слънчевите лъчи по кожата си. Изведнъж блузата ми изчезна или вече бе изчезнала, а аз сега го осъзнавах? Което и да беше, усетих някакво напрежение в цялото си тяло, а също така и потрепването на капитана. Когато ме притисна още по-силно към себе си можех да се закълна,че цялата съм изтръпнала, но отново тези мисли все едно ми минаваха на сън. Песните на щурците, които започнаха покрай нас,имах чувството, че ги чувам от другия край на поляната...
Нямах си на представа какво правя. Но все пак човек се подчинява на инстинктите си, затова му е изключително трудно да погледне Смъртта право в очите и да отиде с нея с усмивка на лицето. Не, вместо това, той се обръща, тича с все сила, крие се в дупки и калчища и накрая какво? Просто си създава повече проблеми. Но тук го води инстинкта за самосъхранение. А мен в момента какво ме водеше? Сладострастието? Желанието? Или може би просто страстта? Точно сега всички те имаха едно и също значение за мен – дрога. А аз си взимах своята доза. Не знам точно как успях, защото явно и тялото ми бе взело свой собствени решения, без да се колсунтира с ума ми, но ризата на Натаниел вече не бе на него, а ако не се лъжа на няколко крачки от нас.
Понякога се бил пречупвал... да бе да. Можеше да пробва с някое друго определене на честотата, когато това се случва и можеше по някакъв необясним начин да се съглася или да почна да споря просто за спорта. Но наистина ли тук им бе мястото за тези шеги... Но ако не бяха те, сигурно нямаше да стигнем до тук- на пуста полянка, той с ранена ръка и няколко натъртени места по тялото от падането, но също така и в състоянието, в което бяхме точно в този момент. Не знаех дали трябва да съм благодарна на тези шеги или да ги намразя вовеки. Надявам се малко по-късно да разбера отговора на този въпрос. За момента реших да не се отказвам от стари навици и се отдръпнах леко от него, колкото ми позволяваха ръцете му. Ръцете, които се бяха вкопчили в мен сякаш бях живото-спасяващото му лекарство.
- Винаги... – Казах и лицето ми светна в усмивка в отговор на неговата. Не знам дали това винаги бе,че той винаги се пречупва или за мен. В смисъл,аз не се пречупвах винаги към всичко. Но май туко що бях осъзнала, че едва ли бих могла да откажа на дозата, която в момента си взимах. Мислите ми поеха в посоки, който не ми се харесаха особено и отново вплетох усни в неговите като позволих на ръцете му отново да ме притиснат плътно до него.

29Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Вто Мар 29, 2011 11:50 pm

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

Натаниел се отдръпна, впивайки уморен поглед в нея.Явно на тях двамата им бе отредено да са на различни мнения.
А може би тя наистина бе права, а нашият герой отказваше да прогледне през тънкото було на заблудата.Може би наистина не бе издържлив..Е, това щеше да се разбере много скоро.
Ръцете и успяха да саблекат ризата му, а мислите профучали през мозъчната му кутия доказваха, че тъмнокоската е права.Самоконтролът не бе от силните му страни.Дали щеше да опре до това, че всеки път щом застанеше лице в лице с някоя аристократична физиономия, вместо да си държи езика зад зибите, Натаниел изкарваше цял залп от хапливи коментари ли до това, че в момента мислеше как да се оттърве и от последните дрехи, криещи тялото и...
Само преди няколко дни Самър бе убеден, че не може да изпитва нищо.Че сърцето му не е нищо повече от парче камък.Нали такива бяха пиратите според представите на всички?Коравосърдечни двукраки създания, мислещи единствено за материални облаги..Ала май не бе така.Май нашият герой бе от редките случай, за които с лека ръка можеше да се каже, че са различни..Или поне така се надяваше самият Уайлдсторм.
-Не можеш да ме виниш..не и следкато сваляш ризата ми.-думите прозвучаха далечни дори в собствените му уши
Завъртя се отново и застана над нея.Така му бе по-удобно.Да не говорим, че тъмната и коса закриваше полезрението му и ръцете му се движеха насляпо.
Устните му застинаха върху врата и, а ръцете му започнаха да се борят с панталоните и.Парчето плат се оказа по-силно от някои от въораженити му противници.В крайна сметка успя да се оттърве от него.
Натаниел застина за момент, стисна очи и се опита да забави накъсаното си дишане.Гледката го подлудяваше.
Желанието взе връхната си точка и той се върна отново на устните и.Ръката му се спусна по крака и и той усети дланта си пулсираща.Раната му сякаш гореше, но той реши да не и обръща особено внемание.
Просто се завъртя отново.Болката моментално стихна .
Оранжевите оттенъци по иначе синьото небе станаха по-ярки.Нощта скоро щеше да настъпи, но това бе изгубило значението си точно в този момент...

30Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Сря Мар 30, 2011 12:33 am

Jenny Flint

Jenny Flint

Засмях се на реакцията му, когато най-после спечели битката с панталоните ми. Реакцията, която получих, когато видя тялото ми е тази, към която се стреми всяка жена, било тя от аристократическо потекло или просто пират.
-Какво? – Попитах с неприкрит сарказъм. –Да не би, капитана да си глътна езика... Не е като да не си виждал женско тяло.
Какво ми имаше с хапливите шеги и всико останало. Единственото, което можех да постигна с тях бе да разваля момента, но също така и да се посмея малко. Проблема с тези забележки и тем подобни беше,че не знаеш кога ще ти се случи нещо, с което да си ти го върнат. И точно както аз се забавлявах от неговата реакция, с едно докосване и моят дъх секна. Засечка... и то голяма... Защо, по дяволите, чивствах как топлина се изкачва по лицето ми и спира на бузите?! Не бях изпитвала това от много време и под много имам предвит поне една две години. Какво ставаше?
На лицето ми се появи нещо смесено между ядосано и някак срамежливо изражение, докато с всичката воля, която намерих се опитах да прогоня румения цвят окрасил лицето ми. Но това бързо се промени, когато отново се озовах върху него и за момент застинах. Бях прекалено близо, поне за момент така си помислих, а сърцето ми все едно се бе превърнало като бясно куче, което се опитваше да изкочи от клетката си.
Трябваше да се разсея и затова бързо намерих път към устните му. Рацете ми се спуснаха от гърдите, по корема и спряха на панталоните му. Умът ми отново потъна в бездънната яма на игнорирането на всичко друго. За момент се борех с тях, докато едната от ръцете ми не се плъзна вътре в панталоните, а другата най-после успя да ги разкопчае и премахне с малко помощ от капитана.

31Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Сря Мар 30, 2011 1:02 am

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

Щом ръката и се плъзна в панталона, Натаниел затвори очи и изстена.Да, това бе преломната точка, в която разбра, Джени е права че той няма и грам самоконтрол.Преломната точка, която му даде да разбере, че не издържа повече.Ръцете му и помогнаха и запратиха панталоните надалеч.Явно щеше да им се наложи да обикалят полянката, за да намерят дрехите си.
Но това също остана на заден план.
Нисък гърлен звук излезе от устните му, а онази самодоволна усмивка стана дори по-широка.
-Не е лесно да мисля трезво..но пък и кога съм бил трезвен?-промърмори той
Този път реши, че няма да се върти.Щеше да опита да се оттърве от бельото от тази позиция.Ръцете му се плъзнаха бързо по гръбнака и и горната част си отиде бързо.Ала това да си отдолу си имаше своите ограничения.
Ето защо той отново се завъртя.Приличаше на някой пумпал..много възбуден пумпал.
Преди да довърши започнатото, долепи устните си до нейните.Докосна езика и, а ръката му продължи да се плъзга по бедрото и.Ораганът от емоции го накара да измине разстоянието от шията до пъпа й с устни.Потрепери при вида на гладката и вече голата и кожа.
Ръцете му довършиха започнатото, премахвайки последната дреха, криеща тялото и.
-Надявам се, че няма да ти липсва-Натаниел се опита да изрече думите спокойно, ала не е получаваше
Защото вече не можеше да се контролира.Оставаше съвсем малко до онзи преломен момент, в който щеше да я усети по всички възможни начини.Все още имаше дрехи по него, и макар и в нищожни количества, те сякаш го задушаваха.Бяха пречка..пречка към това, което желаеше най-силно в този момент.
И въпреки цялата възбуда и желание, Уайлдсторм за пръв път се почувства истински безпомощен.Искаше да я има час по-скоро.И знаеше, че ще стане.Но трябваше да чака.
Всички тези емоции бяха изписани върху лицето му.
Хладния вятър погали кожата му, ала не успя да потуши пожара избухнал в кръвта му.

32Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Сря Мар 30, 2011 2:36 am

Jenny Flint

Jenny Flint

Доволна усмивка се разля по лицето ми, когато чух стоновете му. Дори малко това ме успокой, а си нямам и на идея защо. Поредното обръщане и вече не знаех къде точно се намираме на поляната, а и в момента това не бе толкова важно. Ръцете му бързо се отърваха от горната част и поредната целувка. Усетих ръцете му и нямаше как да прикрия удоволствието, което те ми доставяха. Докато си проправяше път надолу по тялото ми с устни,усетих как цялата изтръпвам и как ако преди малко мислех,че в главата ми няма нищо е сега се чувствах все едно въобще нямах глава на раменете.
- Ще ги преживея по някакъв начин...- Промълвих тихо с леко кимване в отговор на неговия въпрос.
Изражението, което бе изписано на лицето му бе безценно и определено накара абсолютно всичко в мен да литне към облаците. Вече почти се бе стъмнило, все едно самата вселена гасеше свещите и газовите лампи, затварайки очи за предспоящото. На лицето ми се появи усмивка, но не обикновенната, дразнеща, всезнаеща и подигравателна усмивка... Не по-скоро такава която бих позволила на кученце или нещо подобно да види- искренна усмивка.
За момент поставих ръка на бузата му и все едно я погалих с палец преди да приближа лицето му към своето и да заключа момента с целувка. Секунди по-късно, успях да се отърва и от неговота бельо, без да прекъсвам вече започнатото. Веднъж щом това беше готово, ръцете ми се овиха около врата му, прилижавайки тялото му колкото се може повече до моето, а пръстите ми се вплетоха нежно в косата му.

33Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Сря Мар 30, 2011 8:29 am

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

Най-после всяка пречка пред Натаниел изчезна.Всичко остана на заден план.Някъде далеч на поляната още се чуваше звукът от тиктакане.Часовникът на заека...Уайлдсторм мразеше тези дяволски машини, сякаш подиграващи се на обикновените хора, показвайки им колко нищожни са те всъщност пред неоспоримата сила на времето.Все пак нищо не беше вечно.И именно това твърдение сякаш бе пуснало корени в главата на пирата.Всеки път щом той се разколебаеше за нещо, всеки път щом му предстоеше да вземе решение, тези думи сякаш се обгръщаха в пламъци.И точно това го караше да действа..Защото никой не знаеше с точност дали ще има утре.
Според една философия на древните гърци, живота се плетеше от мойрите.А колко бе дълга нишката на Натаниел, това никой не знаеше.Особено самият той.Затова живееше така както трябваше да се живее-безрасъдно.Вземаше най-доброто от живота или поне така се надяваше.
А най-доброто в момента бе Джени.Джени успяла да влезе под кожата му.
И той щеше да я има.
Сякаш чифт невидими пръсти щракнаха властно, прогонвайки пухкавото създание, заличавайки аромата на тютюн от въздуха и изтривайки спомена за онова ужасно тиктакане, прогарящо черепа му отвътре.
Натаниел отново бе отгоре.Болката в ръката му все още бе там, ала сякаш някой я бе затиснал под огромна циментова плоча.
Отдръпна устни от нейните неохотно .Очите му все още бяха затворени, но това не му пречеше.Напротив.Помагаше му да се наслади на толкова много неща.
Мнозина твърдяха, че слепите са прокълнати хора.Ала те имаха силата да усещат нещата с останалата част от съществото си, обръщайки им по-голямо внимание.
Както сега.Усещаше как сърцето и препуска бясно и това разтегли усмивката му още повече, топлата и кожа го обгръщаше.Усещаше извивките на тялото и по начин, който му достаяше безкрайно удоволствие.
Най после спусна ръката си по кожата на крака и бързо и сладострастно проникна в нея.Вече я усещаше по всички възможни начини.
От устните му излезе още един гърлен звук, ала не помръдна, удължавайки агонията и за двамата.
Защото мъчението щеше да усили удоволствието.

34Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Сря Мар 30, 2011 9:16 am

Jenny Flint

Jenny Flint

Болка… Пронизваща болка, която ме изкарваше извън нерви. Съвсем спокойно човек можеше да твърди, че освен болезнено това доставяше и невероятно удоволствие. Щом ‘вече бяхме едно” , както биха се изразили заблудените и влюбените в самата идея за любов хора, дъхът ми секна,а ако не се лъжа същото направи и сърцето ми за миг. Ноктите ми, които не бяха дълги или остри и нещо подобно, просто професията не го позволява се забиха съвсем леко в гърба му, а от устните ми се изплъзна тих и едва доловим, но все пак бяхме на безлюдна поляна, така че все пак доловим стон.
За няколкото момента, в които останахме неподвижни, през главата ми минаха какви ли не мисли. От това е грешка до това е най-правилното нещо на света, от това , че винаги ще съжалявам за това до, че никога няма да погледна на зад и какво ли още не. Намерих обаче перфектното време да почна да се колебая.
Очите ми бяха затворени, стискайки клепачите едни към други, не само заради болката, въпреки,че и тя допринасяше доста за този факт, но също така и заради всички варианти на какво ще се случи след малко. Но хайде де, кой бе казал,че задължително ще доживея до утре? Ами ако точно в този момент командора или някой друг наш „приятел” изникне от някъде едва ли ще сме много трудна плячка. Но поне ще си отида засмяна от изражението,на когото и да било, когато ни види.
Дори да бях мазохист, в малки количества, но имаше нещо ненаред с мозъка ми…Дори тогава, болката, която бе поутихнала малко, вече ми дойде в повече. Дори през главата не ми бе минавало просто да задам мило и чаровно въпроса, който аз изтърсих под формата на поредната дразнеща бележка.
- Не знаех, че чак толкова ще се насладиш на момента. – Казах най-после като отворих очи и ги втренчих в неговите.

35Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Сря Мар 30, 2011 9:39 am

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

Тихият и стон го накара да се усмихне.Погали сетивата му и остави траен отпечатък в съзнанието му.Точно това искаше да чува.От това се нуждаше.
Думите и го извадиха от сладострастния транс, припомняйки му реалността.
-Нима само аз се наслаждавам на момента?-отвори очи той, а едната му вежда се изкриви въпросително
Отчаяно искаше да продолжи, искаше да чува стоновете и, да я усеща по този начин.
Ала бе толкова близо, че усети болката и.
Натаниел Самър Уайлдсторм знаеше, че като пират не трябва да се поддава на чувствата, че трябва да сече без да съди, че трябва да мисли само за себе си, за да оцелее.Но това, че тя потръпна при сливането на телата им, не можеше да го остави безчувствен.Не и сега, когато ледът обковал сърцето му, бавно започна да се топи, показвайки му, че може би и за него има щастие на този свят.
Жадните му устни отново намериха нейните.Ала вместо да го направи както искаше-бързо и страстно, той я целуна нежно.
Нещо ставаше с него.
Отдръпна се отново и потрепери.Как само искаше отново да раздвижи таза си, да усети топлината и.
-Болката ще стихне...-промърмори накрая
Още един тласък на тялото му, по-силен от предишния.Устните му, този път страстни и жадни, намериха нейните.Топлата му длан, започна да шари по тялото и.
Ноктите и забили се в гърба му му го възбудиха още повече.Ако това изобщо бе възможно.
Ръката му натежа и той се завъртя, оставяйки я отгоре.Ритамът на тялото му отново затихна и той стисна устни.
-Винаги можем да спрем-каза най-накрая
Едва удържаше тялото си.Искаше я още и още..ала притеснението бе налице..Пречещо му да изпита онова върховно удоволствие.

36Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Сря Мар 30, 2011 10:18 am

Jenny Flint

Jenny Flint

Още един тласък, още един стон и още едно движение на ноктите ми по гърба му. Въпреки,че в този момент съзнанието ми бе съсредоточено върху болката, която стихваше все повече и повече, успях да отвърна на целувката му, която малко ме изненада.
Едно движение и аз бях върху него,а пръстите ми се плъзгаха по мускулите на гърдите и корема му. Но удоволствието от всичко това бързо секна от последните му думи. Да не би аз да бях направила нещо? Да не би той да бе осъзнал, че това всъщност е голяма грешка и да се бе разколебал? За момент замръзнах, докато тези мисли ми минаваха през главата. Не знам какво точно би трябвало да ми е било изражението, но можех да кажа,че абсолютно всичко,което си мислех бе изписано на лицето ми, като на бяло платно.
-Д-да, може би трябва да спрем…-Какво, по дяволите? Защо гласът ми звучеше толкова несигурен? И защо не исках да се отделя от него?
Не способна да направя каквото и да е друго устните ми срещнаха неговите в по-пламенна целувка от тази, която бях планирала. Усещах сърцето си тежко,все едно на негово място бяха поставили камък. Трябваше да се отдръпна. Тогава защо всеки един мускул в мен не се подчиняваше и не помръдваше. Може би, защото главния център отказваше да даде подобни заповеди, защото знаеше какво иска цялото ми същество. Ако беше така, сигурно трябваше да рискувам… или това бе поредната грешка…
Не бях сигурна, но явно само след секунди щях да разбера.
-Няма да се отървете толкова лесно от мен капитане…- Промълвих с нормалния си тон.
Ноктите ми отново започнаха да намират своя път към кожата му, когато този път аз започнах да движа тялото си. Порения стон се изплъзна от устните ми преди да ги долепя отново за неговите жадно.

37Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Сря Мар 30, 2011 10:52 pm

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

-Няма да се отървете толкова лесно от мен капитане.
Човешкия свят бе труден за разбиране.Милиони живи организми, устроени по всевъзможни начини.Едни светещи в тъмното, други имащи силата да преборят гравитацията.
Хората бяха единствените надарени със способността да влагат мисъл в почти всяко свое действие.Ала понякога сякаш отказваха да го направят.Поддаваха се само на онова, което чувстват, завладени от две люспести чудовища-егоизъм и желание.Двете ръка за ръка можеха да се превърнат в най-ужасяващия ти враг или най-добрия приятел, без дори да го осъзнаеш.Както бе станало с Натаниел.
Жълтооките създания явно бяха подтикнати от скучния ден.Решили да се поразходят из човешкия свят, те бяха открили идеалната жертва-Натаниел.И ето, че и двете го бяха покосили.
Ала въпреки всичко, той не се даваше лесно.Думите и го бяха избавили от студения мраморен гроб, в който бе натикан благодарение на Желание и Егоизъм.
Въпреки, че я искаше отчаяно, той бе спрял, бе преборил Желание и Егоизъм, защото знаеше, че тя изпитва болка.
Ала поредните думи, успели да достигнат до побрканото му съзнание бяха върнали онази самодоволна усмивка върху лицето му.
Тихият стон, излязъл от устните и, го накара да изпадне в онзи транс, присъщ на алкохолиците след поредната доза кехлибарена течност, наситена с алкохолно съдържание.
Харесваше му да чува този звук, да знае, че тя се чувства по същия начин.
Това върна увереността му, накара го да се завърти да забърза движенията си.
-Да, няма нищо по-хубаво-простена тихо, впивайки устните си в нейните
Обичаше рома.Нещото успяващо да го сгрее, когато му е студено, да го изслуша, когато никой друг не искаше.
Ала в момента ромът му се струваше евтин трик за лекуване на болката.Устните и, движенията и..това бе сто пъти по-добро.
А Егоизъм и Желание?
Те останаха някъде дълеч, размити от силното тиктакане на онзи часовник.Часовникът, чиито стрелки сякаш бяха замрели.Или поне така го чувстваше Натаниел.
Защото в момента получаваше личната си доза универсално лекарство.
Слънцето вече бе залязло, но пък и на кого му трябваше светлина....

38Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Чет Мар 31, 2011 12:41 am

Jenny Flint

Jenny Flint

Не след дълго полянката, на която се намирахме беше огласяна от тихите ми стонове. Определено исках да ги спра, да ги задържа вътре в себе си, но не намирах достатъчно сила в цялото си същество. Пръстите ми росължаваха да чертаят линии по гърба му, а умът ми най-после бе успял да остави болката на заден план. Болката, която вече почваше да стихва и да се заменя от чисто удоволствие. Не след дълго вече се движех със същия ритъм като него, а ръцете ми се скючиха зад врата му, приближавайки тялото му, колкото се може повече до моето.
На къде отиваше всичко това? Дали щяхме да се погледнем след това в очите все едно нищо не е станало? Какво щях да правя аз ако нещата не се върнат към предишното им състояние? Всички тези въпроси би било нормално да ми се въртят в главата, но те бяха тактично заменени от удоволстието, което се случваше в момента. Нямах право да казвам каквото и да било по взаимотношенията ни с Натаниел. Ние бяхме просто капитан и някой от екипажа му, с малко по странни ... чувства?! Не го бях виждала да се дрънчи така с другите, както го правеше, когато бяхме заедно, но това не променяше факта, че сме само колеги така да го наречем. .. Или поне аз така виждах нещата, до преди не повече от час.
Още един стон и още едно придърпване на тялото му към мен искайки го все повече и повече. Прехапах леко устни, а очите ми се затвориха , за да мога да се насладя на случващото се напълно.
Къде щеше да свърши всичко това?

39Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Чет Мар 31, 2011 10:05 am

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

Човек, който прави това, което иска, рядко прави това, което трябва.
Тези дума придобиха ясни рамки в създалата се ситуация.
От самото начало бе ясно какво точно иска Натаниел.И го бе получил.Ала бе грешно по редица параграфи.Не само, защото нещата между тях щяха да се обърнат с главата на долу в бъдеще, а и защото нещо в него бе прищракнало.Само преди часове нашият герой неимоверно вярваше в твърдението, че да обичаш, значи да си направен от сълзи и въздишки,от пламък и вярност..докато не станеш на пепел.Самият той вече бе изгарял..а още веднъж?Нячаше да го понесе...
Именно двете чудовища Егоизъм и Желание го бяха нападнали.Предлагайки му невероятна сделка..
А какво чувстваше към тъмнокоската?
Бе твърде объркан, за да мисли..Създалата се ситуация имаше своите непоправими отражения, трудни за пренабрегване, лесни за разбиране.
Дали не бе намерила своето място, запълвайки онази ужасна дупка в сърцето му?
Тялото му бе забързало темпа си.От устните му излизаха ниски гърлени звуци, нашепващи колко добре се чувста всяка една клетка от тялото му.
Чуваше нейните стенания и това го правеше доволен.Още няколко тласъка и тялото му замря в екстаз.Удоволствието го заля и го остави без дъх.
Бесният бяг на сърцето му бе ясно доловим.Завъртя се, така че Джени да остане върху него.
Няколко минути минаха ..тихи.Нито единият от тях не обелваше и дума.Натаниел завъртя няколко кичура от косата и между пръстите си.
-Уморена ли си?-попита, нарушавайки мълчанието.
За пръв път бе изгубил дар слово.Обикновено все имаше някоя хаплива забележка, някой остроумен коментар, все нещо, което да каже.
А сега..Едно празно, всепоглъщащо петно се бе настанило в главата му, задушавайки го, непозволявайки му да диша...
И все пак бе толкова доволен...

40Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Пет Апр 01, 2011 12:50 am

Jenny Flint

Jenny Flint

Ноктите ми оставиха следите си по кожата му, когато връхната точна на удоволствието ми бе достигната. Дишането ми бе тешко и леко зачестено, да не говорим,че от части трудно. След секунди вече бях върху Натаниел, опитвайки се да възвърна нормалното си състояние. Сърцето ми препускаше като лудо, а до колкото усещах, неговото не бе по различно.
Минутите започнаха да минават покрай нас, а тишината си оставаше една и съща, нарушавана от време на време от природата. Очите ми се бяха спряли на едно стръкче трева и бяха все едно залепени за него. Единственото, което виждах от него бяха очертанията му, все пак нощта се бе спуснала. Ръцете ми се бяха увили съвсем хлабаво около капитана, а имах чувството, че въобще не съм на тази поляна или въобще на този остров. Сякаш бях на хиляди километри от тук и единствената следа,че някога съм се намирала на това място бяха дрехите разпиляни на всевъзможни места.
Най-после тишината бе нарушена от негова страна. Без да се замислям или дори да помръдвам само кимнах леко. Чувствах се странно, когато не знаех какво точно трябва да кажа, все едно бях безащитна. Май беше време да сложа мислите си в ред, колкото и да ми се искаше да отлагам, колкото и да ми се искаше този момент въобще да не идва. Но беше крайно време разбера какво точно ставаше тук.
Защо винаги вършех нещо и чак тогава се замислях за свършеното? Създаваше ми двойно повече проблеми и тревоги, а в този случай- тройни. Чувства... Опитвах се да ги притъпя от както се помня и до някъде успявах. Но не всеки е съвършен. Като например тази нощ бях изгубила контрола над тези дяволски създания и ето до къде ме бяха довели. Винаги, когато те ставаха част от ежедневието ми всичко се оплиташе по невероятен и непоправим начин.
Усетих студения ветрец да хапе кожата ми и дори в момента да не ми бе студено не исках да прекарам следващите няколко дни на легло поглъщайки лекарства. Изправих се без да нарушавам тишината и се отправих към дрехите си, които явно бяха навсякъде. Докато се обличах се опитах да анализирам какво точно се случваше в туптящото нещо в гръдния ми кош, а също така и в главата ми. Определено не ми беше безразличен, след като бях стигнала до тук, но имаше ли нещо повече? От малка бях посрещана само от разочарование, когато ставаше дума за любов под всякаква форма, затова и избягвах тези задушаващи сърцето неща. Беше по-лесно...
Най-после успях да се намъкна в ризата си и подхърлих на Натаниел неговите принадлежностти. Единственото, което ми идваше на ум да направя, за да не почна да задавам въпроси един след друг, а и за да не изглеждам глупаво, бе да вдигна единствената си защитна стена, която нямаше да се бие толкова много на очи – смеха.
- Ако се разболеете,няма да има кой да ви замести във великите ни мисии, капитане. – Казах с усмивка и се протегнах леко, защото умората, започваше да си казва думата.

41Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Нед Апр 10, 2011 10:05 pm

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

Натаниел взе дрехите си и ги изгледа презрително.Сякаш купчината плат внезапно се бе превърнала в горещ катран.А нашият герой от личен опит знаеше, че горещият катран не е никак приятен за кожата.
-Ако се разболеете,няма да има кой да ви замести във великите ни мисии, капитане. -думите и го накараха да завърти глава и да срещне очите и
-Ако се разболея мила моя Джени, а това няма как да стане при положение, че съм корав морски вълк, ти няма ли да ми правиш супа и да ми разтриваш краката?-крайчетата на устните му бавно се плъзнаха настрана, разкривайки част от зъбите му
Бавно започна да навлича всяка дреха, по простата причина, че бе уморен и дори това дребно движение го натоварваше.Обу панталоните си и се отказа от ризата.Преметна я небрено върху рамената си .После щеше да я облича.Зае се с ботушите.Пръстите му се плъзнаха по каишките и започнаха да ги пристягат.Скоро бе напълно готов.
Отпусна гръб върху тревата и вдигна глава към нея.
"Сега, сега, Натаниел, разбра!"
Смесиса от смут и любопитство се наместиха в светлите му очи.Трябваха няколко мига на мозъкът му, за да смели чутото.Гласът не бе женски, което автоматично изключваше Джени от списъка с предполагаемите нарушители на тишината.
Тютюневият дим го накара да застане на щрек.Няколкото рационално мислещи колела от целият му мисловен механизъм вече бяха на ясно, че поредната халюцинация е започнала да чертае контурите си.
Лек шум го накара да разбере, че нещо се плъзга по тревата.Гъсеницата бавно намести стъклените си, елипсовидни очила върху подобието на нос, красящо питковидното и светло лилаво лице.Държаща бутилка ром в едната си ръка и наргиле в другата, тя застана съвдем близо до Натаниел.
"Пак ли си ограбила пиратите Мерил?"
Дрезгавият глас накара Самър да завърти глава в посока ва бараката.Дървената врата изкърца мъчително и на прага и се появи Заека.Държащ големия си старинен часовник, ясено отчитащ неумолимата бързина на времето.
Фактът, че заек говорещ заек се е появил на прага на барака, не бе толкова стресиращ за Уайлдсторм..Това, което го накара да погледне като риба на сухо бе, името на гъсеницата.Мерил?!
"Една бутилка ром не е грабеж"
Издърдори гъсеницата в своя защита.
"Не съм тук, за да спорим, но ще ти кажа две неща-Първо:чист грабеж е .И второ, Натанел не е разбрал нищо..."
Бум.
Облах от бял прах обгради поляната и двете създания се изпариха.остана само онзи натрапчив аромат на тютюн.
Не можеше да не започне да си задава въпроси.Все пак малките чудовища бяха неделима част от ежедневието на всяко същество.Почти всички се въртяха около това, което се бе случило.Самър мразеше да планира...Това беше за глупавите хора, подчинени на монотоните морални порядки.
-Можеш да ме използваш за възглавница.-изтърси накрая
Излегнат на тревата, заби замисления си поглед върху нея.Безспорно беше красива.А той негодник...Луд, луд негодник.

42Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Нед Апр 17, 2011 5:30 am

Jenny Flint

Jenny Flint

Как по дяволите, той или когото и да било си ме представяше по начина, по който туко що се опита да опише въображаемо стечение на обстоятелствата. Аз със супа и разтривки?! Ха! На кукуво лято. А на всичко отгоре и усмивката, която се бе разляла на лицето му направо си правеше подигравките му непоносими. Леко начумерена, вместо да обуя и последната част от дрехите ми, а поточно-панталоните, я захвърлих по него. Естествоно това накара мен да се ухиля като чеширски котарак.
-За супите и разтривките може да назначим някоя прислужница. Аз мисля да се възползвам от този момент и да се позабавлявам в малко битки. Туко виж и може да се издигна до главатар на някоя разбойническа група.
Като че ли за момент забравих за случилото се и седнах най-спокойно до него, докато той се бе съсредоточил върху това, което на мен не ми изглеждаше като нищо друго освен празно пространство. Излегнах се назад, като използвах ръката му като възглавница. Не защото бе предложил, дори да не го беше направил, аз съм си достатъчно нахална сама да си направя удобство. За няколко минути млъкнах като се бях загледала в небето, звездите, облаците... май най-вече в облаците.
Смяната на наствоенията ми направо ме убиваше. Не знаех как точно всичко, което изпитвах и се случваше се побираше в мозъка ми, когато всичко това се менеше през минути. Вземете за пример тази ситуация... До преди минути имах чувството, че сърцето ми ще експлодира, не че сега не продължаваше да препуска по същия начин, просто преди малко беше по-различно чувството.
-Как се чувствате, капитане? –Попитах като почти веднага замисленото ми изражение не бе заменено от развеселено. Все пак така бях изразила това,което исках да кажа, че той можеше да получи грешната идея- от това, че можех да го разпитвам за чувствата му, до това че го питах как си беше прекарал. Не, нямах нито едно от тези в предвит. Затова се обърнах към него като се претърколих по корем и се подпрях на лактите си, за да мога да го погледна.- Имам в предвит, не е ли малко странно всичко това?

43Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Нед Апр 17, 2011 6:15 am

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

-Прислужница?-каза Натаниел, а чертите на лицето му се изкривиха в нещастна гримаса-Ще ме оставиш в ръцете на някоя прислужница?
Този път картината в съзнанието му бе следната.
Бледото му лице контрастираше с червените кадифени гънки на извития диван, намиращ се до голям прозорец, чийто завеси се бяха впуснали в танц със студения вятър.Поредната кашлица се изтръгна от него.Миг по-късно в стаята влетя закръглена жена, чиято прошарена коса бе прибрана в стегнат кок.Черната и рокля бе окрасена само от леко накъдрена покрая престилка.ПРъстите на дясната и ръка се бяха вкопчили неумолимо около гърлото на стъклена бутилка с надпис "сироп за кашлица".Някъде зад дивана се чу дрънчене.
Съвсем бавно главата на Натаниел се завъртя и той успя да фиксира, макар и трудно, тъмната коса на Джени.Някоко сабии кротуваха върху колана и.
Уайлдсторм премигна няколко пъти и се върна в реалността.
-Джени, тази няма да я бъде.Не ми харесва картина на бъдещето, в която съм болен и ме оставяш в ръцете на някоя закръглена бавачка-отбеляза съвсем сериозно
После погледът му падна върху парчето плат, с което го бе замерила.
-Но така като те гледам, ще ми праиш компания..ще си пием сиропа заедно.-ленивата усмивка се разля върху лицето му
Умствените братвежи пак бяха заели челна позиция в черепната му кутия, когато нейният въпрос нахлу с пълна сила, привличайки вниманието му.
-Ни ви ли е странно всичко това?
Странно..тази дума бе заела главно място в живота на Самър.За него всичко бе странно.Как така птиците наираха юг?Откъде идваше снега?Всичко бе странно-Атова което се бе случило?Нима не бе странно-
Все пак до преди часове те бяха просто пирати, кръстосващи моретата, незнаещи накъде ще ги отведе вятъра.
А сега..тя бе полугола в обятията му, което го караше да се чувства...
-Невероятно-изтърси на глас, търсейки устните и
Най-накрая ги намери и я придърпа още по-близо до себе си.
-Трябваше да обуеш панталоните си...-промърмори замислено-Защото тогава щях да те оставя да се наспиш..сега това е малко вероятно.

44Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Нед Апр 17, 2011 7:03 am

Jenny Flint

Jenny Flint

Усмивката ми стана още по-самодоволна, когато видях реакцията му на фантазията, която бяха породили думите ми в главата му. Но всичко бързо бързо се промени, когато устните му се впиха в моите. За момент се изненадах, но въпреки всичко не се отдръпнах. Изслушах му ‘заплахата’ и поклатих глава леко.
- А кой е казал,че аз ще позволя такова поведение, скъпи ми капитане.- Изтърсих и се изправих до седнало положение, като му обърнах гръб с кръстосани ръца.
Опитвах се да играя роля, когато никога не е била моя- тази на сърдитата дама. Не за друго,а защото първо аз никога не се държах като ‘дама’ и второ, защото никога не съм се сърдела по този начим. По принцип, ако наистина нещо не ми изнасяше по-скоро бих се развикала или размахала някое и друго оръжие. Така че силно се надявах той също да види през играта ми на тази ‘дама’.
Това беше то! По средата на нощта да ти дойде настроението за игри и закачки. Самата мисъл за всичко това, накара крайчиците на усните ми да се дръпнат и заформят изящна усмивка. Е, поне на човек едва ли щеше да му омръзне бързо подобно поведение... особено в моменти като този. Или пък беше точно обратното? Но какво пък? Почти никога до сега не се бях замисляла за реакцията на другите на моето държане, сега ли беше момента да го правя? Едва ли...

45Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Нед Апр 17, 2011 7:55 am

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

Тъмнокоската му обърна гръб, а това го шашна.
Само че я познаваше достатъчно добре, за да знае, че най-вероятно тя си играе с него.Не, че той имаше нещо против.Той самият се изправи до седнало положение и стрелна ръката си покрай кръста и.Устните му се озоваха на сантиметри от ухото и и когато заговори, дъхът му опари кожата и.
-А няма ли?-попита той -Или искаш аз да върна панталоните ти на мястото им?
Милиони асоциации се завихриха зад сините му очи.И всичките бяха в един и същи дух..дух, който не го напускаше след случилото се преди малко.Ръката му обгърна талиата и, а очите му оставаха странно загадъчни
-Е Джени, какво се промени за теб след случилото се преди малко?-попита нашият герой..със сериозен тон
Може би за пръв път от приблизително двадесет и една години Уайлдсторм бе сериозеен.Като някой учител по математиа наример
Искаше му се да придобие джобен размер, който да му помогне да се настани в главата и.Защото живо го интересуваше какво става там вътре..Обикновено слдкато свалеше дрехите на някоя жена и получеше това, за което копнееше, Натаниел се изправяше бавно и безцеремонно обръщаше гръб на жертвата си...А този път?
Този път колкото и да не искаше да го признае пред себе си, не му се искаше да си тръгне.Защото тя бе различна до мозъка на костите си.
Погледът му се спря върху бараката срещу тях.Все още държейки я, той се надигна бавно.
-Недей да се бонтуваш, по-силен съм-бе единственото, което каза
Ритна вратата на дървената постройка и намери това, което търсеше още от първия път
Малкото легло в ъгъла разполагаше с нищожни размери.Самър остави тъмнокоската върху белите завивки и се прозя продължително.
-Обещавам ще се държа прилично, но само защото трябва да поспиш...както и аз.
След тези думи нашият герой се настани на пода и се приготви за сън.
-А сега преди да си се унесла, може да отговориш на въпроса ми-очите на Натаниел се затвориха бавно
Забравяше нещо...
Винаги забравяше нещо.Този път бе парчето плат, носещо определението "панталон".Подаде и го и набързо и отново се излегна върху дървените дъски..ДАли изобщо щеше да заспи, си оставаше загатка, чийто отговор скоро щеше да получи..поне така се надяваше.

46Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Нед Апр 17, 2011 8:40 am

Jenny Flint

Jenny Flint

Нямаше как да остана с каменно изражение, когато усетих дъхът му по кожата си и след коментра му. С усмивка се обърнах готова да изтрелям поредния отговор, когато думите му ме достигнаха и като че ли ме удариха. Усмивката леко по леко замря, а очите ми се залепиха за неговите. Как трябваше да отговоря?! Трябваше да му го призная – винаги извърташе нещата в негова полза и то само с думи. За момент имах чувството,че съм котка настъпена по опашката.
-Като изключим, че спах с капитана си, нищо особено.- Отвърнах леко троснато. След стотни от секиндата вече съжелявах,че съм го казала. Но това е живота – трябва да живееш с последиците от голямата си уста.
Секунди по-късно и се намирах във въздуха. Само едно движение от моя страна и си получих предупреждението от Натаниел. Като нацакано малко дете се намръщих и изгледаше така, все едно се сгуших в него, не знам защо... Когато, най-после се сетих да се огледам, вече се намирах на някакво нищожно легло и до колкото разбрах в онази едва крепяща се барака.
-Ако покрива падне, ще те преследвам в ония свят.- Отвърнах със същия тон, но въпреки това се излегнах на леглото.
Взех панталоните, които ми подаваше, но просто ги захвърлих на леглото до мен и се загледах в тавана. Не, не се притеснявах, че ще падне. По скоро се притеснявах за отговора на въпроса му. Не знам защо, но в момента не можех да измисля какъвто и да е остроумен коментар,за да се измъкна. Поради тази причина мозъкът ми тръгна да търси истинския отговор на въпроса...като за първи път.
Какво трябваше да отговоря – че това беше просто за забавление или че наистина изпитвах нещо към него? И ако правилният въпрос не беше ‘трябва’ а какъв всъщност е отговора, кое ще избера? Определено не беше както другите пъти. Тогава си спях с чиста съвест и не се чувствах все едно нещо ме разяжда от вътре. Къде отиде настроението ми от само преди минути?! Тогава какво – имах някакви чувства към него? Добре, хайде нека го приемем. Какви? Приятелски? Ха, по-скоро приятели с привилегии. Не, не беше и това... или поне така се надявах. Любов... абсурд. Та аз думата любов я разбирах само, когато ставаше въпрос за някое животинче. А определено това, което чувтвах в момента, не беше като това, когато си играя с някое сладко кученце.
Затворих очи и лека въздишка се изтръгна от гърдите ми.
-Какво се промени...- Започнах с леко унесен тон, все едно не осъзнавах,че говоря. – Като за начало, нещо се побърка в сърцето ми. Май адреналина ми дойде малко в повече, не е спряло да спринтира от падането от покрива. Ако продължава така мисля, че ще получа сърдечен удар. Второ...в главата ми е пълна каша и всичко това се дължи на теб. И трето не мисля да прекарам следващите няколко дни с шише сироп в ръка. Така че се качи тук. Спокойно не хапя.
За първи път в живота ми от устата ми излизаха толкова честни думи, че чак ме хвана срам. Обърнах се на другата страна и се дръпнах колко се може повече в други ъгъл,за да може той да се настани спокойно. Чак сега осъзнах,че туко що се бях обърнала към него в ‘ти’ форма, което е изключителна рядкост за мен. Но ако продължавах да мисля над всичко това щях да си докарам само главоболие, затова се опитах и изгоня всичко и всички от главата си.

47Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Нед Апр 17, 2011 7:05 pm

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

-Като изключим, че спах с капитана си, нищо особено.
Нямаше как тези думи да не подействат по някакъв начин на Натаниел.Изречението прозвуча така сякаш за тъмнокоската не беше кой знае какво..Ама и какво си беше въобразявал Натаниел...всъщност нищо.Едно голяо нищо, неизменна част от живота на човек, който не умее да планира и да си представя бъдещото..Като изключим онези халюцинации, свързани със супи и прислужиници.Но Натаниел никога не им бе отдавал особено значение.Те бяха част от декора..декор.
Вместо да се качи при нея той остана легнал, опитващ се да пробие мрака.
Бе започнал да брои дървените дъски на тавана над тях..дали наистина бе достатъчно стабилен.Каква ирония на съдбата щеше да е, ако постройката се срине, отървавайки Уайлдсторм от всичките му проблеми..Хъм, това май бе самоубийствено мислене.Нещо съвсем неприсъщо на нашия герой.Обикновено той сграбчваше живота за яката и не го пускаше..А сега.
Какви последствия имаха неговите действия..Но сам си беше виновенл ако не беше прекрачвал границата на благоразумното..Все пак той бе нейният капитан.А това сложи край на техните прости взаимоотношения, придавайки им нов вид..-сложни.Оплетени като рибарска мрежа след тридесет години вярна служба на търговски кораб.
-Виж Джени, няма да кажа, че това беше грешка.Защото за мен не беше..-с тези думи изненада дори себе си
Обикновено не правеше така, просто си тръгваше...а сега се държеше като лигльо, запращайки суровия капитан в малка клетка някъде зад мисловния му механизъм.
-Да си оборкана е нормално.Съжалявам, че съм предизвикал каша в главата ти.
Бавно и неохотно той се изправи и легна до нея.Нищожните размери на леглото го накараха да смръщи лице.
-Ако не мислиш да прекараш следващите дни със сироп в ръка, трябваше да се облечеш..иначе ще измръзнеш.Е, аз самият се сещам за един безотказен метод за затопляне..-усмивката се върна на лицето му, стигайки мак до замислените му очи.
-А колкото до моето разболяване, май стигнахме до извода ,че съм соров пиратски главатар, сплашващ болестите отдалеч...И да ми говориш на "ти" ми харесва..Макар да признавам, обръщението "капитане" звучи дяволски секси от твоят уста.
Затвори очи колкото и да не му се искаше..
И единсвената мисъл в главата му бе.." ще се срути ли бараката"

48Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Нед Апр 17, 2011 7:41 pm

Jenny Flint

Jenny Flint

Грешка? Че кой беше казал,че е грешка? Бях сигурна,че дори да можех да върна времето назад едва ли бих взела други решения. Не за друго,а защото хората са същества водени от жаждата си за сладост и наслаждение. Но въпреки това, всичко което той изричаше в момента звучеше... меко казано странно. А последвалото даже ме накара да се обърна към него с лека усмвка.
-От кога суровият пиратски главатар, отпращащ болестите на далеч се, извинява? – Попитах като гърбът ми бе залепен за стената.
Дървените дъски буквално почваха да изпиват всичката топлина от тялото ми, затова се надигнах, за да намъкна най-после панталоните си. Точно бях успяла да вкарам краката си в правилните дупки на крачолите, когато той подаде поредня коментар. С едно движение на ръката и успях да го бутна леко, но и това бе достатъчно да го събори от леглото. Усмивката продължаваше съвсем спокойно да си се разпростита на лицето ми.
- Вярно е,че всички мъже мислят само за едно, когато е намесена жена... – Казах с насмешка и успях да закопчая панталоните си.
След това се обърнах към него и не успях да здържа желанието ми да му се оплезя. Все пак аз на ъкъл не бях нищо повече от дете, което умраше да натрива в носа на другите, когато беше победило. И тогава в главата ми изплува брилянтната мисъл: Ако не премисляхме случилото се толкова много и не му придавахме кой знае какво значение, ние все още си се държахме напълно нормално... с няколко изключения.
-... капитане...- Последното го каза напълно и само на шега, просто в добавка на това, което бе казал той.

49Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Пон Апр 18, 2011 8:43 pm

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

Извинил ли се беше?
По дяволите, да.Нещо му беше станало.Е, той от край време знаеше, че нещо в мозъчния му механизъм не е в ред.Предполагаше, че някои от зъбните колела се бяха измушили от местата си или пък бяха за смяна.Или се нуждаеха от смазване..да, неописуема каша.
Но пък кога ли нещо сНатаниел е било в ред?Отговорът бе по-очевиден от прогнилото дъно на кораба.Определено трябваше да сменят плавателния съд.Най-вероятно щяха да отидат до Тортуга да задигнат някой по-нов.Ама защо ли им беше да задигат от пиратите следкато си имаха губернатора.
"Натаниееел!Мислиш за глупости"-вътрешният му глас направо спука тъпънчетата му
Точно преди да отвори очи да удостои тъмнокоската с подобаващ отговор, защото колкото и заспало да бе съдържанието на главата му, той определено щеше да измисли нещо подобаващо в стил Уайлдсторм, усети, че пада.
Познатото чувство го заля целия за един кратък миг.Познато си беше наистина.Все пак само за краткото време от няколко часа нашия геой бе успял да се изтърси от покрива на барака и от..леглото.
Обстоятелствата си казаха думата и той най-после отвори очи.Успя да протегне ръце навреме и да поомекоти сблъсака с дървените дъски.Това определено не му се беше случвало.Досега жените не го бяха бутали от леглата...Напротив.
-Джени-започна той със сериозен глас.-Не съм свикнал да ме бутат от леглата
Бавно по лицето му се плъзна самодоволна усмивка.Протегна ръката си и я повлече надолу.Миг по-късно тъмнака и коса погъделичка лицето му и го накара да се усмихне по-широко.
-Не е хубаво да се държиш така с капитана...Не и следкато само преди минути беше в същото положение...като изключим малкия факт, че сега си с дрехи, а преди малко ги нямаше....
Сключи ръце около кръста и и отряза бъдещите и движения.
-А сега какво ще правите госпожице Флинт?-дразнещата усмивка, тъй характерна за нашия герой оставаше неизвенен детайл от цялостния му облик
-Оу и има малка дупка в думите ви.Не всичко е истина.Ние , мъжете, не мислим само за едно..Просто ие жените умеете да влизате под кожата ни..А и това, че панталоните не бяха на мястото, имаше силно отражение върху психиката ми...

50Скритата барака - Page 2 Empty Re: Скритата барака Сря Апр 20, 2011 1:53 am

Jenny Flint

Jenny Flint

-Силно съм разочарована, скъпи ми капитане, че се отплесвате толкова бързо… И то само,когато на една жена и липсват панталоните. – Промълвих със същата усмивка като неговата и с едно движение преместих косата си от едната страна, за да не пада върху лицето му.
Колко ли странно щеше да е ако я нямаше тази игра на думи?! Е едва ли това щеше да се разбере някога. Все пак аз си бях бъбривка и дори той да не говореше, сигурно аз щях да го правя и за двамата. Какво следваше сега? Както някои хора биха казали : Аз съм на ход. Трябваше да го опровергая и това щеше да стане само ако се измъкна от хватката му.
-Хмм… Какво наистина мога да направя?!- Прошепнах и доближих лицето си към неговото като усмивката все още си се разполагаше там съвсем спокойно.
След стотни от секундата устните ми бяха вплетени в неговите и за момент всичко в главата ми се изпари, дори целта ми. Хубаво, че бе само за секунда. Когато се осъзнах ръцете ми, чиито пръсти си играеха нежно с косата му до сега, се спуснаха надолу през врата му, гърдите и корема. Трябваше ми само малко да отпусне хватката си около кръста ми… И точно това стана. С едно движение се изправих и му се ухилих.
-Я виж ти! То се оказа,че съм била доста сръчна…

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите