Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 5115215h
Приятели на форума
Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 2554884z

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Mybanner

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 2496170y

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Baner4e

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 34ih7uu





Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 2681757A

Photobucket

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Banner11

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 67af94109851f323

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 2726010b

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Untitl13

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 87933359

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 486main

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 2900851s

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 2895021K



Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 2611282n

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3002948a

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 D500d84183db6bb8

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 2981009N

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Logo-3-1

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3087798S

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Untitl10

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3050046m

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3253750Y

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Oie_23721446F34bcC71

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3469647F

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Fr

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Untitl15

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3186694B

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Wienrpg

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 2378429t

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3541731b

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3561486b

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 2940229H

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3568923w

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Untitl10

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Adewc7

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 4243671D

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3670767f

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3727433J

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3672226e

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3739896a

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Baner10

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 001zxd

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 3847610E

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните. - Page 2 Rpg12

You are not connected. Please login or register

Порт Роял,преди седем месеца в една от таверните.

2 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

Изабел Ван-Дюс

Изабел Ван-Дюс

- Ти май не си запознат с хората на кораба на Джером..всички до един го мразят! - казах му.Не знаех някой от екипажа да му се "кефи".От всеки чувах все едно и също.Никой не харесваше това копеле и това си е.Пък и бих го убила дори и от това да зависеше моя живот...,но ако трябваше да въвлеа сестра си в това...не..просто не можех...
- Но сестра ми...прав си,че ако нещо стане... - поклатих глава.Не стига,че я влачех почти винаги с мен,а да страда и то зареди мен...това си беше...нечовешко.Ако имаше някой за който ми пукаше то това беше Кат.
Сгуших се в Джонатан и мислех какво ще стане ако "плана" се провали.Та този план го знаеше един човек...,а да не говорим,че дори не беше доизмислено.Май само "темата" беше готова.И макар да не се знаеше нищо..този един човек се беше съгласил.Молех се само да си мълчи защото ако се раздрънка...той ще умре преди Джером...ако аз не умра преди него.
- Както и да е...нека сменим темата... - изрекох набързо.За какво обаче щяхме да говорим?Нямах си ни най-малка предства каква тема да повдигна такаче...да се надяваме,че той имаше идея за тема на разговор.

Jonathan Teach

Jonathan Teach

Предадох се,нямам желание да споря с когото и да било,а начинът по който се сгуши в мен ме накара да забравя за какво говорехме.
-Добре...спирам. Нека говорим за нещо друго тогава...кога последно си се хранила,защото не знам за теб,но изведнъж адски огладнях.
Засмях се и се изправих.
-Веднага се връщам.
Навлякох си нещо отгоре и излезнах от стаята.Веднага намерих собственичката и й поръчах нещо бързо,топло и вкусно за ядене.Платих и се отправих с подноса към стаята.Сложих храната на леглото и отново се пъхнах под завивката при Изабел.Преди това отново се съблякох разбира се.
-Надявам се да обичаш печено свинско,селски пържени картофи и салата от кисиле краставички и кисело зеле.

Изабел Ван-Дюс

Изабел Ван-Дюс

Кога ли наистина се бях хранила за последно?Не знам..
- Не знам,но аз тала или иначе не ям много... - признах си.Преди да кажа още нещо той отиде някъде и след малко се върна с подност с храна.Като видях цялата тази храна ми стана лошо.Кой щеше да я яде?Не и аз...беше си..много.Дори да не бях яла два дена или две седмици щеше да ми е много.Добде де..две седмици...за това може да се поспори.А и той беше гладен..сам го беше казал.Взех си един картоф и го поставих в устата си.
- Аз не съм много гладна...както казах...не ям много... - усмихнах се.Целунах го по бузата ей така..без причина.
Излегнах се на леглото и после пак се изправих като взех още един картоф.Много,много не ядях место...все пак..то някога е било животно...,но понякога ядях.Понякога.

Jonathan Teach

Jonathan Teach

Загледах се в нея и отместих храната на масата до леглото.След това се излегнах назад до нея и се загледах в тавана.
-Ако можеше да промениш животът се...какъв би искала да е?
Въпрос над който съм размишлявал стотици дълги безсънни нощи и въпреки това не правех нищо за да променя положението в което съм.Бивш капитан,по-скоро бившо страшилище,пречупено и превърнато в обикновен пират служещ под командването на младок.Мисълта бе невероятно нелепа,изгаряща и приятна едновременно.Но явно такъв е животът сладък и горчив едновременно.
Погледнах през прозореца и отново върнах погледът си върху тавана.Времето минава толкова бързо,а аз...съм си все същият...пречупен,но все още споменът за баща ми витае дълбоко в мен.Какво щях да правя от сега на татък...трябва да реша в следващите няколко дена.

Изабел Ван-Дюс

Изабел Ван-Дюс

Въпросът му малко ме изненада.Не бях мислила по този въпрос до сега.Какво можех да кажа?Не знам...щях да карам на автопилот явно...
- Ами...не знам.Дори не знам дали искам да го променям...Може би щях да искам да променя това с баща ми и майка ми и това с Джером..всичко друго си е добре... - обърнах се по корем,а после пак по гръб и се загледах в тавана. - А ти?Какъв би искал да е живота ти?
Намерихме си и ние тема за разговор...Е всъшност си беше донякъде интереснно,но пък и мойто "не знам" си беше едно...и после м издрънках някви глупости.Глупоси,глупости,но наистина бих искала да променя това.Но ако го променя сигоно нямаше да съм тук сега...
- И като се позамисля ако променя това с баща ми и Джером няма да съм сега тук...с теб....и нямаше да направим онова... - усмихнах се палаво.Озвъртях се и се озовах върхо него като го целунах по устните.

Jonathan Teach

Jonathan Teach

-Щях да променя всичко...От това,кои са родителите ми до това как ще завърши животът ми,защото съм сигурен,че мен ме чака гилотината в края на пътят ми.Няма нищо в моят живот което не бих искал да променя..нямам дом,нямам семейство...Аз съм над 30 годишен,а все още нямам деца,приятели...Животът ми е жалък и това е единственото наследство което имам от баща си...
Изправих се до седнало положение и я прегърнах.Това е единственият мил момент в целият ми живот и ще ми се наложи да го пусна,защото аз не бива да притежавам такива моменти,забранено ми е.Аз съм неспособен да обичами никога няма да обичам истински.Вече съм приел този факт.Повдигнах я и я оставих на леглото до мен,след това станах от леглото и започнах да се обличам.
-Стаята ще е твоя още три дни,ако се задържиш толкова дълго..ако не искай парите от жената долу и ако ти откаже й кажи да си помисли много добре.

Изабел Ван-Дюс

Изабел Ван-Дюс

Всичко..уау!Това си беше уау!Не казах нищо,а просто го слушах.Той се изправи отмести ме и почна да се облича.Издрънка нещо за стаята и за парите.
- Къде отиваш?Ъм ако мога да попитам... - не,че беше длънжен да ми каже или нещо такова.Принципно и аз не трябваше да питам,но не го разбирах защо си тръгва...исках да остане още.А и колкото и да беше странно на мен ми беше приятно с него.Въздъхнха и се изправих.Почнах да се обличам на свой ред.
- Надали ще се задържа дълго... - казах накрая.Скоро трябваше да се връщам при Джером и това ме вбесяваше.Като си помисля и това което ще прави с мен за "добре дошла на борда" ми се гадеше.Това което напавих с Джонатан беше невероятно...,а това което правех с Джером беше истински кошмар.
Еее светът обаче е малък..кой знае може да се видим отново някой ден ако сега е решил да ме остави тук самичка...не,че не бях свикнала да съм сама...

Jonathan Teach

Jonathan Teach

Тъкмо сложих коланът и го закопчах когато се приближих към прозорецът и видях нещо което не ми хареса.Бяха ме проследили или по-скоро нея.Напълно сигурен съм,че когато слезнах от кораба нямаше никой друг на кея защото валеше дъжд.Обърнах се към Изабел и се забързах в обличането.
-Трябва да вървим...и двамата....сега!
Казах и двамата се забързахме с дрехите и багажа,който беше малко.Тя не разбра за какво става за това дръпнах към прозореца и й показах.Секунда по-късно бяхме вън от стаята и търсехме изход от таверната.
-Ако се сведе до изход само за единия,това което ще направиш е да бягаш! Ще бягаш докато краката те държът! Чуваш ли!-шепнех докато се криехме в един тъмен ъгъл,а морската стража беше на всякъде.-Няма да мислиш за мен,а за сестра си! Чуваш ли!

Изабел Ван-Дюс

Изабел Ван-Дюс

Не разбирах защо прави това...до сега никой не се беше грижил за мен или нещо подобно.Не и в последните десет години.Продължавах да върва след него.
- Защо?Защо го правиш?Защо се грижиш за мен...тоест защо искаш аз да се спася ако стане нещо такова? - попитах го тихичко.Все пак не исках да ни чуят защото в такъв случей може нито той нито аз да останем живи.И все пак отвътре ме "гризеше" това,че той иска аз да избягам ако се стигне до това само един от нас да се измъкне...жив.И то да мисля за сестра ми,а не за него...,но защо?Защо,защо,защо?Толкова много въпроси чиито отговори не знаех.Погледнах го.Той се държеше мило с това...мило с менС мен?Не,че в стаята не беше мил,но в подобни ситуаци не съм свикнала някой да мисли за мен преди да мисли за себе си или нещо такова.
- Д-д-добре...аз ще го направя... - казах накрая.Все пак това не бях казала...Беше си вид обещание за думите му.Щеше да ми е малко трудно да го оставя ако се стигне до това...,но може и да не се стигне.Дано не се стигне - помислих си.Все пак ако се измъкнем живи и двамата щеше да е най-добре.

Jonathan Teach

Jonathan Teach

За секунда се обърнах към нея и целунах устните й.
-Това което стана днес...помниго,но следващият път когато се срещнем....се опитай да разбереш и да ми простиш...
Без да казвам повече я поведох тихо надолу по стъпалата и към една от задните стаи.В задният двор имаше обор и и казах да се скрие на вторият етаж на обора в сеното.Тъкмо но време,двама стражи ме забелязаха и се наложи да се върна обратно в таверната,нямах оръжие,а и коршумите с които ме дариха,в лявото рамо и левият пръсец направиха боят още по-труден.Накрая се озовах в окови,докато ме извеждаха през задният вход,не погледнах към обора за да проверя дали тя е все още там,но съм сигурен,че е.Ако е умна няма да се издаде,защото не би направила такава глупост.

Събудих се в затвора,с нищо и никакви си превръзки на кракът ми и рамото ми.Бяха минали едва три дена,а все още усещах коршумите в тялото си.Усещах и студеният каменен под под тялото си и планирах как ще се измъкна от тук и колко вратове ще извия докато си пробивах път към свободата.Ще остана поне още ден-два за да събера сили,едва ли някой оттака наречените ми "другари" ще си мръдне пръста за мен,но съм сигурен,че все пак има кой да дръпне една две връзки и да ме освободи.Лошото е че тя никога няма да ми прости,а аз само си губя времето в подобни мисли.Трябва да намеря изход,не след ден или два,а сега! Веднага!

Изабел Ван-Дюс

Изабел Ван-Дюс

Скрих се там където той ми каза.Не знах колко време да остана там...все пак трябваше да е безопасно за да си тръгна...
Стоях там в продължение на часове,а може би са били минути не знам.Стоях и мислех за нещата които се случиха през последните двадесет и четири часа."Следващият път когато се срещнем....се опитай да разбереш и да ми простиш..." - думите му отекнаха в главата ми.Той се беше жертвал зареди мен...защо?

След като реших,че е безопасно излезнах от скривалището си и надникнах на вън.Нямаше никой...никой от тях.Върнвах се в таверната въпреки,че това май не беше много безопасно.
- Къде е той?Мъжът с когото бях в една стая? - попитах жената.Тя леко присви очи,а после почна да дрънка за стражите и бля,бля.Поисках и парите и тя като почудо ги даде.Излезнах от таверната и тръгнах на някъде.За първи път исках да се върна на кораба и да съм до Джером,сестра ми и дургите.За първи път в жалкия си живот...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите