Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Кръчмата 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Кръчмата Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Кръчмата Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Кръчмата Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Кръчмата Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Кръчмата Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Кръчмата Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Кръчмата Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Кръчмата Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Кръчмата Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Кръчмата Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Кръчмата Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Кръчмата Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Similar topics
Кръчмата 5115215h
Приятели на форума
Кръчмата 2554884z

Кръчмата Mybanner

Кръчмата 2496170y

Кръчмата Baner4e

Кръчмата 34ih7uu





Кръчмата 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Кръчмата 2681757A

Photobucket

Кръчмата Banner11

Кръчмата 67af94109851f323

Кръчмата 2726010b

Кръчмата Untitl13

Кръчмата 87933359

Кръчмата 486main

Кръчмата 2900851s

Кръчмата 2895021K



Кръчмата 2611282n

Кръчмата 3002948a

Кръчмата D500d84183db6bb8

Кръчмата 2981009N

Кръчмата Logo-3-1

Кръчмата 3087798S

Кръчмата Untitl10

Кръчмата 3050046m

Кръчмата 3253750Y

Кръчмата Oie_23721446F34bcC71

Кръчмата 3469647F

Кръчмата Fr

Кръчмата Untitl15

Кръчмата 3186694B

Кръчмата Wienrpg

Кръчмата 2378429t

Кръчмата 3541731b

Кръчмата 3561486b

Кръчмата 2940229H

Кръчмата 3568923w

Кръчмата Untitl10

Кръчмата Adewc7

Кръчмата 4243671D

Кръчмата 3670767f

Кръчмата 3727433J

Кръчмата 3672226e

Кръчмата 3739896a

Кръчмата Baner10

Кръчмата 001zxd

Кръчмата 3847610E

Кръчмата Rpg12

You are not connected. Please login or register

Кръчмата

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Кръчмата Empty Кръчмата Пет Дек 03, 2010 5:50 am

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

Тук бе сборището на пиратите.Те обичаха да играят на карти да се заливат с ром и да се разказват разни страшни истори .

2Кръчмата Empty Re: Кръчмата Пет Яну 07, 2011 10:26 pm

Катердина Фелерде

Катердина Фелерде

След дълго време,корабът най-накрая напусна пристанището и се отправи към Тортуга.Морето и мирисът на сол и липсваха.Корабът се носеше по вълните без проблем,случи им се добро време.
-Какъв късмет.-каза тя.
-Така е,капитане.
Не след дълго пристигнаха на пристанището.По голямата част от екипажа слезе на вбегът с капитана и се разпръснаха по кръчмите.Катедрина също влезе в едина от тях и седна на една свободна маса.
-Чисто уйски.-поръча тя на сервитьорката и извади една черна цигара.Минути след като я запали й донесоха питието.

3Кръчмата Empty Re: Кръчмата Пет Яну 07, 2011 10:45 pm

Тереза Мериуедър

Тереза Мериуедър

Тереза излезе от каютата си и се усмихна. Слънцето бе отдавна изгряло, дори сега залязваше. Цял ден бяха пътували и преди час девойката си беше легнала. Сега тя слезе на брега от току-що акостиралия кораб и се запъти към кръчмата в Тортуга. Дръпна старата врата, чийто панти изскърцаха. Поздрави с усмивка бармана, неин стар приятел. Огледа се. Беше задушно, мръсно и опушено. Последното не беше както обикновено. По принцип пушек имаше,но Тереза вече познаваше типа цигари, който пушат редовните клиенти. Момичето също пушеше, но не такива цигари. Този дим беше по странен, след малко Тереза забеляза източника. Беше момиче, някъде с една-две години по-голяма от Тереза. Седеше на една маса и ако се съдеше по течността в чашата и, пиеше уиски. Тереза седна на нейната маса и безмълвно изчака келнера да дойде, за да си поръча:
- Ром, моля!
След това извади една от своите цигари и я запали. Отпиваше от рома и се чудеше дали тя да заговори първа или да изчака. Накрая реши, че ще е по-добре да мълчи и чака.

http://hogwartsbgforumforrp.bulgarianforum.net/forum.htm

4Кръчмата Empty Re: Кръчмата Пет Яну 07, 2011 10:54 pm

Катердина Фелерде

Катердина Фелерде

Катедрина погледна момичето,повдигна и двете си вежди,но реши да не пита.Не беше в особенно добро настроение в момента.Твърде раздразнена беше от факта който научи щом влезе в кръчмата.Собственият й брат бил поставил награда на главата й.Собственият й брат.Тя все още не го проумяваше и бе решила след това да посети по-големият си брат.
-Интересно е какво прави семейството един за друг...
Каза тя и се подсмихна преди да отпие от питието си.Остави чашата на масата и дръпна от цигарата си.
-В днешно време на никой не можеш да имаш доверие...дори и на семейството си...

5Кръчмата Empty Re: Кръчмата Пет Яну 07, 2011 11:03 pm

Тереза Мериуедър

Тереза Мериуедър

Тереза я изгледа продължително. И тя беше на същото мнение относно семейството, по-специално- майка си. Беше я изоставила, когато бе на четири заради някаква си работа, а после, когато се бе върнала не беше дори опитала да внедри Тереза в своя свят.
- Напълно съм съгласна!- каза Тери и също дръпна малко от цигарата си и отпи глътка ром.- Не мисля, че семейството заслужава доверие! Аз вярвам единствено на себе си и може би на баща си...
Не мисля, че трябва въобще да се доверяваме на някого. Единствено ние хората се познаваме толкова добре, че да знаем какво е най-добре за нас. Не мислиш ли?
Тереза се огледа и едното и око нервно трепна. Бе видяла стар "приятел", с когото много се "обичаха". Бармана и се усмихна отново, но нещо сякаш не беше наред. Преди това не бе забелязала. Сякаш всички бяха на тръни, очакваха някого. Няколкото клиента въобще не докосваха чашите си, а нервно се взираха в двете млади момичета.

http://hogwartsbgforumforrp.bulgarianforum.net/forum.htm

6Кръчмата Empty Re: Кръчмата Пет Яну 07, 2011 11:11 pm

Катердина Фелерде

Катердина Фелерде

Тя отново се подсмихна,забелязала останалите пирати.
-Надявам се не е заради наградата на главата ми която милият ми брат е поставил... неблагодарни нещастници...
Измърмори тя недоволно и довърши уискито си и дръпна от цигарата.Тя погледна към младата пиратка до нея и после към вратата.Искаше да й намекне да се махнат от тук,защото може да стане страшно,може да има бой и тогава размисли.Отпусна се ,на пръв поглед, на стола и си поръча нова чаша уиски.
-Капитан Катедрина Фелерде...-представи се тя на момичето и й се усмихна.

7Кръчмата Empty Re: Кръчмата Пет Яну 07, 2011 11:47 pm

Тереза Мериуедър

Тереза Мериуедър

Тереза също се отпусна на стола си и се усмихна на Катердина. Харесваше я, но дали си струваше да си каже името. Много хора я имаха за враг, не искаше да се окаже лице в лице в дъщерята на някой свой неприятел, но скоро размисли.
- Помощник-Капитан Тереза Елизабет Мериуедър. На кораба на баща ми съм капитан, само титлата ми е такава. Татко вече не е първа младост и не може толкова добре да управлява кораба, затова аз поемам задълженията му. След една седмица ще бъде празненството по случай новия капитан-мен. Ох, аз се раздърдорих, извинявай... Не ми е присъщо. Е, моя кораб е "Златния лъв", твоя кой е. Може да съм го виждала.
Тереза млъкна, чакайки отговор. Огледа се и сложи ръка на ръкохватката на сабята си. Знаеше, че и предстои бой. Реши, че ще е по-добре да се бие, но всъщност знаеше, че няма да и се размине каквото и да направи. Клиентите май нямаха намерение да ги пуснат доволни и необезпокоявани.Тереза се усмихна на Катердина, отпи глътка ром и дръпна с блаженство от кафявата цигара с канелен мирис и цвят.

http://hogwartsbgforumforrp.bulgarianforum.net/forum.htm

8Кръчмата Empty Re: Кръчмата Съб Яну 08, 2011 12:26 am

Катердина Фелерде

Катердина Фелерде

Кат тръсна цигарата си.
-"Червената вълчица" се казва моята гордост. Когато чичо ми почина ми я завеща.Винаги е мислел за мен,дори от отвъдното.
Тя се усмихна и взе пълната чаша.
-Нека почива в мир.-промълви и отпи голяма глътка.Тя от няколко минути поглеждаше незабележимо към съседната маса и забеляза как пиратите стават вси по-нетърпеливи.-Дано да си готова,защото се започва.-прошепна тя на Тереза и се усмихна превъзбудено.-Пиратски изчадия...-каза тя и с периферното си зрение видя как мъжът най-близо до нея се изправя рязко и насочва сабята си към нея.Тя също така бързо стисна чашата си,изправи се и хвана ръката с която той държеше оръжието си и разби чашата в главата му.Когато се обърна измести масата с крак и извади своето оръжи.
-Кой е толкова глупав да се изправи срещу Капитан Катердина Фелерде,племенница на великият пират Капитан Червеният Вълк?

9Кръчмата Empty Re: Кръчмата Съб Яну 08, 2011 12:51 am

Тереза Мериуедър

Тереза Мериуедър

Тереза извади сабята си с широка усмивка на лицето си. Радваше се, че поне си е намерила занимание. Обичаше битките, особено сладки и ставаха,когато дори не знаеше срещу кого и за какво се бие.
- И аз това се чудя. Но мисля, че знам кой е в дъното на това.Искам да те попитам едно нещо Кат: Твоят брат-как се казва. Чух нещо да си мърмориш мисля, че вече разбрах всичко.
Точно в този момент, доста неспортсменски, един пират скочи иззад нея и замахна. Тереза обаче го чу и го парира. Тя замахна, но мъжът пикира, отстъпи назад и си пое дъх. Обаче Тереза също не беше особено честна в двубои,дуели и всякакви битки, затова замахна и раздра панталона му като му остави дълбока рана. Той изквича и излезе навън, след което се чу плясък- явно бе скочил във водата, за да поуспокои болката. Младата пиратка се подсмихна и зачака отговора на новата си приятелка. Никой не смееше да ги доближи. Тереза не спираше да се усмихва, след това се сети, че ще е по-добре да се представи, нищо,че знаеше,че не е непозната за никого.
- Аз съм Тереза Елизабет Мериуедър, капитан на "Златния лъв" и незаконна дъщеря на великият пират Черната Брада?
Чакайки реакцията на всички тя продължаваше да се усмихва.

http://hogwartsbgforumforrp.bulgarianforum.net/forum.htm

10Кръчмата Empty Re: Кръчмата Съб Яну 08, 2011 1:03 am

Катердина Фелерде

Катердина Фелерде

Всички леко отстъпиха назад щом Тереза се представи.Кат се изсмя зловещо и в очите й проблясна желанието за битка.
-Банда стахливци!-извика тя,но снижи сабята си.Усмивката й изчезна когато се обърна към Тереза за да каже името на брат си.Име върху което плюе с огромна радост.-Херцог Винсент Фетчър....
Каза и веднага плю на земята.Един от мъжете пристъпи напред,но тя веднага насочи сабята си към него.
-Не ставайте глупав драги ми господине,обучена съм от най-добрите сред най-добрите...
Тя се усмихна и плати на бармана с намерение да си тръгва.

11Кръчмата Empty Re: Кръчмата Съб Яну 08, 2011 1:16 am

Тереза Мериуедър

Тереза Мериуедър

Тереза беше доволна от ефектът, който постигна името и, но още по-доволна от ефектът на името на братът на Кат.
- Точно това, което очаквах! Преди малко тук имаше един "господин"...-Тереза направи гримаса на отвращение.- който аз познавам от преди. Той е просто едно мръсно предателско животно! Преди ми служеше, но след една битка разбрах,че през всичкото си време на служба ме е предавал на аристократите и каперите. Не можех да повярвам. Той ми беше като брат,а се оказваше, че е Иуда. Но както и да е... Подозирам, че той ме е следял, както и теб, заради брат ти. За моята глава за нещастие също е обявена награда!
Тя отби няколкото атаки на един от вонящите мъже и продължи:
- По-добре не си тръгвай! Ако искаш мога да дойда с теб... Аз бях тръгнала към имението на брат ти, смятах да му покажа човека, който търси...

http://hogwartsbgforumforrp.bulgarianforum.net/forum.htm

12Кръчмата Empty Re: Кръчмата Съб Яну 08, 2011 6:16 am

Катердина Фелерде

Катердина Фелерде

Кат я погледна и се замисли за известно време.
-Имам работа,а и смятах да навестя брат си в един определен ден.Все пак благодаря за поканата.-тя се усмихна и погледна към пиратите.
-Уважаеми,пияндета,за мое нещастие и ваш късмет е време да тръгвам.-тя свали шапката си,поклони се и излезе демонстративно през вратата.това беше ново за ния,обикновенно в такива ситуации избираше прозореца за изход понеже бе по-близко.Тя намери останалите от екипажа и потеглиха към Островът на Смъртта.

13Кръчмата Empty Re: Кръчмата Нед Яну 09, 2011 6:25 am

Тереза Мериуедър

Тереза Мериуедър

Тереза се подсмихна и помаха кратко на капитан Фелерде, макар да знаеше, че Кат няма да се обърне.
-Е, сбогом, драги ми животински псета! Аз имам друга работа освен да се бия за удоволствие!-каза тя и изскочи на улицата през вратата, оставяйки няколкото пияндета пирати с глупави изражения на лицата и все още вдигнати саби.
Тереза се поразходи малко по кея и след това се качи по мостика на кораба си и влезе спокойно в своята каюта.

Денят беше доста по-интересен, отколкото си мислех, че ще бъде!-помисли си тя и мигновено заспа, приспивана от монотонното люшкане на старото корито.

http://hogwartsbgforumforrp.bulgarianforum.net/forum.htm

14Кръчмата Empty Re: Кръчмата Вто Фев 01, 2011 7:33 am

Старк Ефрон

Старк Ефрон

Имах нужда от алкохол...От тонове алкохол...За мое щастие знаех най-подходящото място да се напия ,да играя на карти и накрая да се сбия с някой. Да ,кръчмата на чичо ми беше съваршенното място за тези три дейности ,тук винаги беше тъпкано с пирати и винаги се намираше достоен противник с който да се сбие човек...Блязох в кръчмата с гръм и трясък без да се замислям чие внимание ще привлека...Разбира се никой освен двама-трима души ,непогледна към мен. Не бях разочарован от това ,че непривлякох ничие внимание ,имаше време да за бой ,сега обаче беше време за ром...Ммм да прелестната кехлибарена напитка пълнеше душата на всеки пират...
Седнах на едно от малкото оцелели бар столове и потропах силно по плота. Бармана вдигна унило глава от книгата чийто рисунки гледаше и се приближи до мен като ми кимна в знак за поздрав и ми наля ром...Аз поклатих глава и той веднаха усъзна ,че не желая чаша ,а цяла бутилка...Дам получих си бутилката и седнах на една от масите където трима мъжаги ,с размерите на горили играеха покер.
-Нещо против да се присъединя - попитах аз като фраснах някакъв доста фиркан ,който залиташе покрай мен и взех кесийката му ,която за моя радост все още беше пълна. Щом я показах на тримата мъжаги веднага се сдобих с карти и играта започна...
Цял час играхме и накрая се стигна до боя ,но вече ми беше омръзнало...Рома беше свършил работа си и ме беше успокойл. Нямах намерение да се бия с тримата глупаци и затова просто хвърлих ,всичко което бях спечелил, на масата и си отидох...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

»  Кръчмата

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите