Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Синята лагуна 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Синята лагуна Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Синята лагуна Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Синята лагуна Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Синята лагуна Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Синята лагуна Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Синята лагуна Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Синята лагуна Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Синята лагуна Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Синята лагуна Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Синята лагуна Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Синята лагуна Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Синята лагуна Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Синята лагуна 5115215h
Приятели на форума
Синята лагуна 2554884z

Синята лагуна Mybanner

Синята лагуна 2496170y

Синята лагуна Baner4e

Синята лагуна 34ih7uu





Синята лагуна 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Синята лагуна 2681757A

Photobucket

Синята лагуна Banner11

Синята лагуна 67af94109851f323

Синята лагуна 2726010b

Синята лагуна Untitl13

Синята лагуна 87933359

Синята лагуна 486main

Синята лагуна 2900851s

Синята лагуна 2895021K



Синята лагуна 2611282n

Синята лагуна 3002948a

Синята лагуна D500d84183db6bb8

Синята лагуна 2981009N

Синята лагуна Logo-3-1

Синята лагуна 3087798S

Синята лагуна Untitl10

Синята лагуна 3050046m

Синята лагуна 3253750Y

Синята лагуна Oie_23721446F34bcC71

Синята лагуна 3469647F

Синята лагуна Fr

Синята лагуна Untitl15

Синята лагуна 3186694B

Синята лагуна Wienrpg

Синята лагуна 2378429t

Синята лагуна 3541731b

Синята лагуна 3561486b

Синята лагуна 2940229H

Синята лагуна 3568923w

Синята лагуна Untitl10

Синята лагуна Adewc7

Синята лагуна 4243671D

Синята лагуна 3670767f

Синята лагуна 3727433J

Синята лагуна 3672226e

Синята лагуна 3739896a

Синята лагуна Baner10

Синята лагуна 001zxd

Синята лагуна 3847610E

Синята лагуна Rpg12

You are not connected. Please login or register

Синята лагуна

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Синята лагуна Empty Синята лагуна Пет Дек 03, 2010 5:16 am

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

Синята лагуна 2722912B
Лазурното море се разбиваше на големи пенливи вълни и оставяше мокра диря по златистия пясък.

2Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Яну 29, 2011 9:53 am

Моника Ларос

Моника Ларос

Бях се върнала на остров Сейт Томас..Да тук живеех 7 години.Защо бях дошла? И аз не знаех!Не!
Не, не ми липсваше!Добре де..може би малко...Шшт не казвайте а другите пирати!
Просто от както чичо Анди почина, се чувствах малко самотна и реших да дойда, за да си припомня детството.
А точно тук бях прекарвала едни от най-забавните си моменти, близо до морето в което сякаш бях влюбена в него.
Усмихнах се.Та кой не беше влюбен в него?Макар и бурно яростно понякога..то беше мой дом, който делях и с други.
Завъртях очи.Най-много от всичко мразех да деля!А пък точно Ром или океана?!
НИКОГА!!
Седна на пясъка и се загледах в морето, усещах как вълните заливаха краката ми,
и слушах шума който така ме успокояваше, но нечий глас прекъсна този опияняващ звук на вълни.Но аз не обърнах внимание, затова повториха нещо, обърнах се и погледнах странно фигурата зад мен.

3Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Яну 29, 2011 10:04 am

Анабет де Ан Крист

Анабет де Ан Крист

Исках да съм щраус. Умирах си да съм щрау... поне за един ден. Просто когато съзра проблем да си заровя главата в пясъка. Толкова надълбоко да я заровя, че да не мога да се измъкна после. Може би пък от пясъка щяха да излязат буболечки, подобни на скарабеи или нещо шантаво и да се просмучат в главата ми, изяждайки мозъка ми. Щях да им благодаря. Вече не чувствах себе си, а по скоро една непозната която върши абсолютно всичко машинално, с обиграни движения, без да влага и грам чувство в това, което прави...
Морето сякаш бе единственото което имах. Чакайте! Наистина беше единственото което имах.
И понякога ми се искаше да мога да съм от вода.. Да мога да се слея с едно от нещата които ме правеха щастлива и да остана там завинаги... Но май на всички ни е ясно че никога не получаваме това което искаме...
Море, пясък, вълни. Е, поне те щяха да ме разберат.
Пристъпих напред, забелязвайки човек пред себе си. Просто чудесно. Морето, пясъкът и вълните сервирани в порция с непознато момиче въобще не бяха това от което се нуждаех. Но ... с риск да се повторя : всички знаем че никога не получаваме това, което искаме.

4Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Яну 29, 2011 10:14 am

Моника Ларос

Моника Ларос

Огледах момичето.Хах и то беше пират!Чудех се дали да я заговоря?
Нали си ни знаех пиратите?
Бяхме мошеници!?Беше сладка.
-Коя си ти?
Казах грубо и я погледнах така, сякаш я преценявах, така си беше..
Нямах намерението да остана неподготвена, трябваше да разбера що за човек е преди да загазя..Лошото беше, че винаги
грешах...
-Казвай!
Присвих очи и се приближих.Приличах на змия готвеща се, да ухапе жертвата си и да я погълне цялата..Сякаш скоро щях да почна да съскам..но ..Наистина ли изглеждах толкова страшна?

5Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Яну 29, 2011 10:20 am

Анабет де Ан Крист

Анабет де Ан Крист

- Марсианец от планетата Буууу - отвърнах хапливо и се тръшнах на пясъка. Знаех че не трябва да си го изкарвам на разни непознати хора, било то пирати .. Но не можех да го държа в себе си вечно - Какво? Не ми ли виждаш антенките? - поклатих глава и я изгледах с присвити очи. Е, тя се държеше групо ... значи и аз можех. Какво пък толкова?
Тя изсъска нещо, което дори не си направих труда да разбера. Помахах й и с ехидна усмивка се насочих в нейна посока.
- Кажи ми сега. Какъв ти е проблема?

6Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Яну 29, 2011 9:17 pm

Моника Ларос

Моника Ларос

''Марсианец от планетата Бууу''
Засмях се,може би пък момичето щеше да ми допадне, изглеждаше забавно.
''Кажи ми сега. Какъв ти е проблема?''
Ето тук вече избухнах в смях, прекалено малко пирати ли познаваше?
Как според нея щях да реагирам?Като отида до нея с усмивчица и ще я заговоря..учтивост? Не бях толкова наивна!
-Хех, никакъв просто питах..Я кажи..
Погледнах я с някакъв поглед който и аз даже не можех да оприлича а на нещо..
-Имаш ли ..Ром, сега?
Приблизах се, от кога не бях вкусвала Ром..сега щеше да ми дойде добре..

7Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Юли 02, 2011 10:01 am

Кейтлин Ууп

Кейтлин Ууп

Отново бях тук. Отново бях тук, по същото време по което идвах винаги. Застанах на брега на морето, зарових крака в пясъка, вдишах миризмата на водата и зареях поглед в хоризонта. Отново започнах да мисля за родителите си... за него. Беше облачно, а морето буйно. Бях облечена леко и ми беше хладно. Но нищо не ме спря да отида на брега, да погледна хоризонта и да се надявам, че ще го видя. Как приближава с лодка и ми маха отдалеч, но.. нищо нямаше. Виждаше се само синият хоризонт и нищо повече. Изведнъж зад мен се чуха стъпки, които ме върнаха в реалността. Обърнах се и видях момиче, което ме гледаше..

8Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Юли 02, 2011 10:09 am

Серена Винсънт

Серена Винсънт

Тя ме гледаше, неподвижна, точно като статуя... Беше ми позната от някъде, но не се сещах от къде. Стоях и я гледах просто ей така. Искаше ми се да се сетя от къде я познавам, но нищо не ми идваше на ум. Мисля, че пред детството си някога я бях виждала или съм я познавала, но сега всичко ми обягваше. Както и да е.. Поздравих я, седнах на пясъка, свила колене до гърдите си и се замислих - за живота, за починалите ми родители, за момичето, за него... Живота ми е много странен. Като цял е едно приключение. Всеки пък с нетърпение очаквам следващото пътуване, следващата битка.

9Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Юли 02, 2011 10:18 am

Кейтлин Ууп

Кейтлин Ууп

Момичето седна на пясъка до мен. И тя също като мен зарея поглед в морето. Погледнах я, после отново към морето, после отново към момичето. Изглеждаше ми позната. Поседях няколко минути, гледайки морето и се чудех дали наистина я познавам. Накрая просто реших да отида и да я попитам. Приближих се със бавна стъпка към нея, седнах на пясъка, обърнах се към момичето и казах:
- Извинявай, познаваме ли се? - Винаги ми беше трудно да направя първият контакт. Момичето се обърна..

10Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Юли 02, 2011 10:29 am

Серена Винсънт

Серена Винсънт

- Мисля, че не... - Отговори тя.
- Аз съм Серена, приятно ми е. - С равен глас отвърнах. Беше прекалено равен, въпреки че сърцето ми щеше да пробие гръдния ми кош. Ненадейно се сетих за брат ми. Доминик. Така и не го бях видяла, не го бях дори зървала за секунди.. Не знам... Това момиче, което изникна от някъде си ми напомняше за него, въпреки че не го познавах. Малко след осамотяването със собствените ми мисли се върнах обратно в реалността, а момичето още седеше до мен, все същата, със зареян поглед в морето. Тя мълчеше. Вгледах се в ярко сините й очи... В тях имаше много искрена болка. Тя не изглеждаше като пират и реших засега да запазя в тайна не това коя съм, а какво представлявам.

11Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Юли 02, 2011 10:36 am

Кейтлин Ууп

Кейтлин Ууп

Със Серена просто стояхме. От доста време не ми се беше случвало да седя и просто да мълча. Момичето до мен изглеждаше приятно, а и имаше хубаво име. Сигурно е пират, ама естествено, че ще е пират. Обикновен човек не би припарил до тези острови. Усмихнах се на мислите, които преминаваха през главата ми. Пак започнах да мисля откачено. За първи път не се чувствах неловко да седя и да мълча. Седяхме още известно време, накрая се обърнах към момичето и казах:
- Аз съм Кейтлин, Кейтлин Ууп, но можеш да ми викаш Кейт. - Подадох ръка на момичето, то също подаде своята и се здрависахме:
- Е, Серина, какво те води по тези острови? - Попитах аз, оглеждайки се около мен и се засмях..

12Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Юли 02, 2011 10:41 am

Серена Винсънт

Серена Винсънт

- Водят ме стари спомени... - Проговорих и се сетих за всичките ми незабравими моменти, които изживях тук. Първото ми плуване, първата любов... Островът си беше същият само където нашата къщурка на брега беше разрушена, а къщата на чичо и леля вече беше тотално опустошена.. Не знам, може би от пожар, или от пирати. Естествено, че е от пожар, но въпросът е кой го е запалил. За да не изглеждам прекалено глупаво проговорих:
- Кейт, от колко време си тук? Как живееш? Сама ли си? - Естествено доста глупаво от моя страна да задам толкова много въпроси още в началото на запознанството ни, но все пак... Такава съм си аз... Стара Серена Винсънт. Никога нямаше да се променя.

13Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Юли 02, 2011 10:46 am

Кейтлин Ууп

Кейтлин Ууп

Не отговорих веднага на въпросите на момичето. Първо се замислих какво да и кажа. Всичко или просто част от всичко. Можех и да я излъжа, но не исках да започвам ново приятелство така. Пък и мразех лъжата, какъв беше смисълът да я използвам. Накрая просто реших да и кажа част от истината:
- Тук съм от няколко месеца, за пират смятам, че се справям добре и да, сама живея! - Усмихнах се и погледнах към момичето до мен, което също ме гледаше..

14Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Юли 02, 2011 10:51 am

Серена Винсънт

Серена Винсънт

Учудих се, че си признава толкова бързо, че е пират.. Аз не бих го направила, но всеки човек е различен, нали така? И все пак помислих, че ще е добре и аз да кажа нещо за себе си...
- Какво съвпадение, нали ? И аз също съм пират. - Не вярвах на себе си, но го казах. Признах си, че съм пират... Това беше много странна реакция от моя страна, а по принцип не се доверявам на кого да е просто ей така.
- Мисля, че заедно с теб можем да си помогнем в оцеляването на Сейнт Томан ? - Мислех, че малко помощ в оцеляването тук няма да е лоша, но пък и можеше да излезе наистина добро приятелство между нас. Имах добро предчувствие за Кейт.

15Синята лагуна Empty Re: Синята лагуна Съб Юли 02, 2011 10:55 am

Кейтлин Ууп

Кейтлин Ууп

Усмихнах се на момичето. Определено беше много приятна, пък и като се има в предвид, че е пират, направо е супер:
- Ооо да, определено ще си помогнем! - Отвърнах аз и и се усмихнах. Погледнах към морето, после небето и казах:
- Аз трябва да вървя. Ще се виждаме из острова. - Станах, усмихнах се и заминах. След себе си чух как Серена извика:
- Да, ще се виждаме!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите