Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Мистериозната гора в края на града - Page 2 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Мистериозната гора в края на града - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Similar topics
Мистериозната гора в края на града - Page 2 5115215h
Приятели на форума
Мистериозната гора в края на града - Page 2 2554884z

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Mybanner

Мистериозната гора в края на града - Page 2 2496170y

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Baner4e

Мистериозната гора в края на града - Page 2 34ih7uu





Мистериозната гора в края на града - Page 2 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Мистериозната гора в края на града - Page 2 2681757A

Photobucket

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Banner11

Мистериозната гора в края на града - Page 2 67af94109851f323

Мистериозната гора в края на града - Page 2 2726010b

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Untitl13

Мистериозната гора в края на града - Page 2 87933359

Мистериозната гора в края на града - Page 2 486main

Мистериозната гора в края на града - Page 2 2900851s

Мистериозната гора в края на града - Page 2 2895021K



Мистериозната гора в края на града - Page 2 2611282n

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3002948a

Мистериозната гора в края на града - Page 2 D500d84183db6bb8

Мистериозната гора в края на града - Page 2 2981009N

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Logo-3-1

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3087798S

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Untitl10

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3050046m

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3253750Y

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Oie_23721446F34bcC71

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3469647F

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Fr

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Untitl15

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3186694B

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Wienrpg

Мистериозната гора в края на града - Page 2 2378429t

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3541731b

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3561486b

Мистериозната гора в края на града - Page 2 2940229H

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3568923w

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Untitl10

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Adewc7

Мистериозната гора в края на града - Page 2 4243671D

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3670767f

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3727433J

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3672226e

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3739896a

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Baner10

Мистериозната гора в края на града - Page 2 001zxd

Мистериозната гора в края на града - Page 2 3847610E

Мистериозната гора в края на града - Page 2 Rpg12

You are not connected. Please login or register

Мистериозната гора в края на града

+3
Алис Старк Валерион
Александър Брану
Дейлън Старк Валерион
7 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Дерек.
Гласът му беше равен, а името му излезе от устните му ясно и отчетливо. Звучеше някак.. авторитетно. Умишлено придаваше допълнителен драматизъм, когато се представяше. Винаги бе смятал, че първото впечатление е изключително важно. А ако успееш да се представиш подобаващо, то шансът името ти да бъде запомнено е много по-голям.
- Дерек Роусън. Приятно ми е, Лейла. - допълни след няколко секунди и подаде ръката си, за да се здрависат. Зачуди се дали е чувала името му друг път. Вероятно да. Фамилия Роусън бяха известни в Сейнт Джон... а може би не. Което сякаш беше по-добрия вариант. Не искаше отново да бъде сравнявам с баща си, отново да го приемат само като наследника на богаташа Роусън... отново да не се интересуват от него самият, а от семейният престиж, който все повече тежеше на раменете му.
Просто не искаше....
- Значи си пират? - след още няколко минутно мълчание, аристократа се обърна към Лейла. Въпреки не много доброто начало на срещата им, момичето изглеждаше наистина мило. И противно на очакванията му, присъствието й не беше натрапчиво, дори напротив.
- Не съм чувал за много жени пирати. - всъщност той не беше много запознат с пиратите като цяло. Било то жени или мъже. Знаеше само, че са опасни. И е по-добре да се пази от тях. Но нищо повече. Е, беше се срещал няколко пъти с пирати, но тези срещи не бяха завършили особено добре за него, затова предпочиташе да не си ги спомня.
- Как реши да тръгнеш именно по този път?

Лейла Доуен

Лейла Доуен

Дерек Роусън.Живеех в Порт Роял и наех кои са влиятелните фамилии.А тази бе именно такава.Някак си не си представях предстватиле на този аристократичен род да се шлае без охрана и с единственото оръжие в лицето на бутлката ром.
Още няколко глъдки от въпросната бутилка и бе ред следващият му въпрос да получи отговорък, който му се полагаше.
-Знаеш ли какво е баща ти да ти диша във врата?Да има само очаквания и всяко негово изречение да започва с "трябва".Мразя някой да ми нарежда...И един ден просто си отидох от живота на семейството си.Събрах си багажа и ..от кораб на кораб.Да си жена си има своите предимства.-усмивката ми получи нов...горчив вид
Това ме накара да изпия още няколко глъдки и да осъзная, че течността вече е стигнала средата.Браво.Сега щях и да се натряскам..поне имах приятна компания, ако не друго.
-Мислила съм да се върна.Но всеки път нещо ме спираше...Семейството ми е по-добре без мен.-довърших аз
Още веднъж му подадох бутилката.Не обичах мрачните истории, а моят живот бе изграден именно върху такиа.Оптимизмът щеше да промени всичко, затова за момент разтърсих глава и реших да си го напомня.Лесна задача.Алкохолът даде своят принос и вече бях забравила за всички онези минали ужасни спомени.
-Не се обиждай, но не мога да си представя как издържате вие , аристократите.Толкова много приеми и забрани.Да не говорим, че живот зад стените на имение не е много ..блазнещ.Кръстосването на морета е забавно.Като изключим морската болест и постоянното ядене на мидена супа..Имам чувството, че яко видя още от нея, ще я захлупя на нечия глава.-вече се и разприказвах.Сигурен признак, че алкохолът в кръвта ми вършеше работата, за която бе създаден.
Но не беше ли създаден, за да изпива болката?
Е, може и да не беше, но сега не ми се лазмишляваше по този въпрос.

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Всъщност знам. - усмихна се Дерек. - Баща ми постоянно го прави... или поне се опитва.
Нова самодоволна усмивка се появи на лицето на аристократа. Да, определено се гордееше с всичко, което беше постигнал. А именно да вбесява баща си с всяко свое действие и да му показва отново и отново, че колкото и да иска не може да го контролира. И най-вече, че не може да го превърне в марионетка, която покорно да следва заповедите му. Не, това не беше живота за Дерек. Беше прекалено свободолюбив, за да се остави на нечии команди.
- Забраните не важат за мен. Не спазвам нито забраните на баща си, нито правилата, които се опитва да налага. Аз съм... ъм... "бунтар". - каза с гордо вдигната глава. Етикет, който баща му му залепи още първия път, когато отказа да му се подчини. И от онзи ден нататък, той носеше това определение с гордост.
- Може да се каже, че съм пълно разочарование за родителите си. Очакванията им бяха много по-високи. Искаха да ме изучат, да ме превърнат в достоен наследник, но аз така и не тръгнах по този път. Но пък факта, че съм единственият наследник е това, което играе в моя полза. Затова Дерек Старши все още не ме е изхвърлил от имението. Иначе на драго сърце би се отървал от мен. - говореше с безразличие. Когато за първи път осъзна този факт се почувства... наранен. А сега просто не му пукаше. Дори му допадаше да върти баща си на малкия си пръст.
- Но пък празненствата за забавни. Е, зависи дали съумееш да ги направиш забавни. А и както виждаш, стените на имението не представляват пречка. Така, че живота на аристократите е хубав. Или поне моят е хубав. Сравнително.... - не довъшри мисълта си на глас. Вместо това отпи нова глътка от рома, като този път умишлено не даде бутилката на момичето. Предпочиташе да не рискува да я напие.

Лейла Доуен

Лейла Доуен

-Хей!-възвутих се аз-Дай бутилката.Знаеш ли какво е да пътуваш с група моряци и да се сама жена на кораб.Няма как да се напия, защото...ами сам си вади заключенията.
С тези думи скъсих разстоянието помежду ни и хванах ръката му.Но ето, че опасният план започна да се заражда в съзнанието ми.Аз не бях безобидна.Е, той бе казал, че съм смела, но това не ми стигаше.Усмихнах се дяволито и издърпах ножа за "спешни случаи", който държах винаги под ръка.Направих още една крачка и после още една.Сложих ръката , която държеше ножа точно зад врата му.
-Не мърдай-ето го опасният блясък в очите ми, който се появяваше винаги щом направех нещо глупаво и спонтанно.
Най-накрая бях успяла.Той нямаше накъде да мръдне, а ако го направеше..щеше да остане с не много приятен белег.Май не бях срам запиратите.
Или бях и просто епитетът "пияна" ме докара до тази ситуация.
Пияна ли бях наистина?
Не, пияните не лиха се питали дали са пияни.Хъм, това звучеше доста объркано и това ме накара да разбера, че алкохолът си бе свършил работата.Но ръката ми не трепваше.Стоеше неподвижна и не изпускаше ножа.Усмивката ми стана по-широка, а измъкване от хвадката ми нямаше.
Ама нали бях обещала да не го наранявам?!
До тук с честта ми.Или не съвсем.Все още държах на думата си, просто ромът ..оказваше натиск.
Взрях се в сините му очи и зачаках да видя какво ще направи господин Роусън..

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Вече беше впечатлен. Да, това беше най-точното определение. Куражът на момичето го впечатли. До този момент действително изпитваше интерес, любопитство да я опознае, защото беше различна. Не беше като момичетата, които той срещаше. А сега интересът му се засили още повече. Гореше от нетърпение да разбере още нещо за нея. И това беше единствената мисъл, която се въртеше в главата му:
"Трябва да я опозная."
Нормалните хора биха се изплашили, биха помислили как да се спасят, как да се измъкнат невредими, а той обмисляше как да я спечели. Как да я накара да му разкаже още за живота си, за себе си. Това беше един от малкото пъти в живота му, когато изпитваше неописуема нужда да знае нещо. И този път искаше да знае историята й.
Пристъпи още една крачка напред, съвсем малка, така че скъси разстоянието помежду им още повече. Лицето му бе едва на няколко сантиметра.
Изражението решително, каменно. Не показваше нито страх, нито ентусиазмът, който го беше обзел.
- Давай. - каза с равен тон.
- Убий ме!! - гласът му се повиши. Звучеше сякаш й заповядваше. Сякаш той контролираше ситуацията и заповядваше на някой подчинен. Именно арогантното му изражение подсилваше този ефект.
- Или се уплаши? - в гласа му се прокрадна лека подигравателна нотка. В момента си играеше с нервите й. Изпитваше я... до къде може да стигне ако се ядоса. Дали наистина можеше да го нарани? Едва ли.

Лейла Доуен

Лейла Доуен

Дъхът му опраи кожата ми.
Дали от алкохолът или по друга причина, но вместо да трепна, на лицето ми се появи усмивка.
-На приемам ничии заповеди-казах му-Ако искам ще те убия...
Макар да бях пират, не бях посягала към човешки живот досега.Смятах, че нямам правото да прекъсвам нечие дишане или нечий бяг на сърцето.За повечето от нас обаче бе спорен въпрос.Другите пирати убиваха без да им мигне окото.Но все пак имах нещо общо с тях.
-Ако ли не, няма-лицето ви бе само на сантиметри от неговите-Не е хубаво да не споделяш рома с въоражен пират.
Плъзнах ножа съвсем леко по гладката му кожа, като се стараех да не го нараня...поне не още.
Ама какви ги приказвах?
Защо ми бе въобще да наранявам някого.Нямаше да спечеля нищо.Е, като оставим настрана славата, че съм прерязала гърлото на един от малкото останали Роусън.Да се избиват знатни фамилии носеше..почести в света , в който живеех.А в този, на който принадлежах по-рано бе направо немислимо да се отнеме живота на някой, в чийто вени течеше синя кръв.
А и не исках да го призная, но щеше да е жалко да се погубят сините му очи.Беше ..секси, но тези мисли щях да ги запазя за себе си.Да ги изрека на глас щеше да ми спечели само една самодовлона усмивка от негова страна и до тук се приключваше.Нямаше да възприеме заплахата ми насериозно.А аз точно това исках.
-Надявам се да си написал завещанието си.-усмивката не слезе от лицето ми
Да прехвърля вината на алкохола нямаше да бъде честно.Защото не той бе причина за държанието ми.

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Острието на ножа се плъзгаше по кожата му. Беше студено, затова леко потръпна от начало. Но дори оръжието, намиращо се на сантиметри от шията му, не бе в състояние да го накара да откъсне поглед от момичето. Беше впил сините си очи в нейните, изучаваше изражението й, подканваше я само с поглед да го направи...
- Знаех си. - съобщи Дерек след няколко минутно мълчание. - Знаех си.
Повтори още веднъж със самодоволна усмивка на лице.
- Не ти стиска. Ти си точно като всички останали. Много говориш, а когато дойде време да действаш... - аристократа поклати глава, а изражението му стана някак... състрадателно. Сякаш я съжаляваше, че не иска да го убие. - Жалко, че те мислех за различна. Оказваш се същото страхливо момиченце, като всички останали.
Не спираше да я провокира, да я предизвиква. Да си играе с нея и търпението й. Дори му доставяше удоволствие да я изпитва.
Което, вероятно, не беше сред най-блестящите му идеи. Той не я познаваше. Знаеше само, че е момиче, което не се подчинява на баща си... и че е пират. От личен опит знаеше, че външният вид често лъже. Че под грозната корица, може да се намира една невероятна книга... и обратното. А в света, в който той живееше вторият вариант беше много по-често срещан. Висшето общество беше пълно с красиви момичета, с които единственият разговор, който можеш да проведеш е колко точно е състоянието на баща им. Това беше единственото, което повечето изтъкваха. Мислеха си, че по този начин ще спечелят младия Роусън за съпруг, а дори не знаеха, че подобни девойки той само използваше за личните си забавления. Нямаше намерение да се жени - нито за някоя от тях... нито за която и да е. Поне не близко бъдеще. Предпочиташе да се радва на свободата си като ерген поне още няколко години. И засега съумяваше да следва плана си.
От друга страна съществуваха момичета, които макар да не изглеждаха толкова добре, бяха страхотна компания. Умни, забавни... интересни. Жалкото беше, че повечето аристократи се интересуваха именно от външния вид.
Разбира се, съществуваха и трета група - умни и красиви. Е, те бяха "изчезващ вид", както казваше най-добрият приятел на Дерек. И за огромно съжаление беше прав. Не веднъж Роусън беше споделял, че ако си намери съпруга, то тя ще отговаря именно на тези критерии. Плюс още един, който за момчето беше може би най-важният - той да я обича. Ако се намери момиче, което да го накара да се влюби, то непременно тя ще е избраницата му.
Същото можеше да важи и за момичето пред него. Изглеждаше мила, мъничка, прекалено невинна, за да го нарани. И всичко това можеше да е просто маска. И ако беше така, то Лейла определено можеше да заблуждава. И всъщност това беше наистина логично. Кой би се страхувал от красива чернокоска с нож. Всеки ще я приеме на шега. Е, един убиец (особено ако е жена) не иска ли именно това? Жертвата му да го подцени?
Да, определено можеше да се окаже, че момичето е опасно. За миг дори в съзнанието му проблесна възможността, това да са му последните минути на земята. Е, дори и да умре, поне беше живял хубаво. Беше живял по собствените си правила, без да се подчинява на никого....
И все пак имаше още толкова неща, които искаше да направи. Не искаше да умре. Беше прекалено млад, за да умре... и то по такъв начин.
"Убит от сексапилна жена пират. Що за нелепа смърт? Убит от жена?! Ха-ха..."

Лейла Доуен

Лейла Доуен

Предизвикателство..
Кокло префърцунена дума, за нещо толкоа просто, успяващо да те изкара извън релси и да постави под съмнение и най-добрите ти качества.Но веднъж щом успееш да преминеш тази мъничка спънка, неотделяща се от ничий живот, се изпълваш от едно невероятно чувство.Чувство на гордост.
Предизвикателствата бяха ежедневие.Не пропускаха никого по пътя си.Като се започне от някоя старица, с плетка в ръка и се стигне дори до синеокия красавец пред мен.Старицата бореща се да премине през нов етап в плетенето например.За нея е било предизвикатество да продължи само с една кука.Ала бе успяла да се справи и сега с гордо вдигната глава можеше да заяви "изплетох този половер на една кука".И всички щяха да и се възхищават.
А какво бе предизвикателството за аристократа?Едва ли бе плетене.Но пък се бях научила да вярвам, че няма невъзможни неща.
-Предизвикваш ли ме?-отговорът бе очевиден
Ето го моето предизвикателство.Той беше предизвикателство.
Съвсем тънък разрез отпред до сърцето му и капките кръв започнаха да се стичат.Внимавах да не забивам ножа, защото можеше да фатално.Един разрез и после още един.Двете линии представляваха буква.Алената буква на първото ми име.
-Не съм като всички-мразех да казват, че принадлежа на маса общество и по нищо не се различавам от останалите.-Аз съм различна.Напуснах семейството си, защото съм различна.Всички онези марионетки, с които се запознаваш по приемите на баща ти са еднакви.Нямаш право да ме сравняваш с порцеланови кукли, знаещи само да правят мили очички на бащите си, фрашкани с пари.Те тговорят, а не действат.Превзетото им държание, префърцунения маниер..мисля, че си се нагледал на досатъчно такива.
Не бях осъзнала колко близо бе синеокия.Само един дъх разстояние .Свалих ножа .Бях направила достатъчно.Най-вероятно белег нямаше да му остане.Но кървавата буква контрастираше някак зловещо на фона на бледата му кожа.
Какво ли бе неговото предизвикателство?
Това продължавах да се питам.Какво ли се криеше зад онази прегада на арогантен аристократ?И какво ли се въртеше в главата му?Нещо от сорта на "глупаво приказливо момиче".Сигурно.Ала макар да не бях от най-добрите пирати, имах някои качества.И точно сега можех да бъда смъртоносно опасна..не знаех дали осъзнава този малък факт.Май ножът му говореше нещо, но изражението му сотаваше неразгадаемо.
Да, определено, бе моето предизвиателство.
Братята ми бяха тъй лесни за четене.Като отворена книга.Или алкохолът, или се подбърквах...

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Дерек стисна зъби като усети парещата болка от острието. Сведе поглед към раната и видя едно кърваво "Л".
"Определено има стил." - помисли си момчето и отново върна погледа си върху очите на Лейла. В които виждаше странни пламъчета. Сякаш беше наистина доволна от стореното. Най-после доказала, че не е като останалите и не се страхува да бележи едно богаташко синче. Или може би си въобразяваше...
- Първо съсипа дрехите ми, а сега ми оставяш белези...
Но дори това не успя да го стрестне. Приближи се още малко, острието на ножа вече бе започнало да се забива в кожата му, преди момичето да свали оръжието. А това само играеше в негова полза.
Хвана ръката й, тази с която държеше ножа и я изви зад гърба й. След това беше повече от лесно да застане зад нея, да вземе оръжието и да го опре в гърлото й. Сега той държеше контрола в свои ръце.
Това беше едно от нещата, които малко хора знаеха за Дерек Роусън. Той не беше обикновеното богаташко дете, не беше типичното разглезено момченце. Дерек умееше да се защитава. И то доста добре. Не веднъж му се бе налагало да влиза в юмручни схватки с пияни селяни в кръчмите от покрайнините. И не веднъж именно тези му способности го бяха избавяли смъртта. Младежът беше съумял да съчетае грубостта на уличните битки, в които понякога му се налагаше да участва, с финеса и грацията, които трябваше един аристократ да притежава. Затова си беше истинско зрелище да наблюдаваш как Роусън младши се бие. Гледката беше ... красива, колкото и странно да звучи. Сякаш танцуваше на поредния прием, организиран от баща му. А всъщност ударите му не бяха никак безобидни. Имаше тежка ръка и не се свенеше да я "отпуска" при необходимост.
Но тази вечер не беше нужно да го прави. Той не искаше да нарани момичето. И въпреки му се наложи да използва сила, за да я укроти, той продължаваше да бъде някак... нежен. Действията му бяха точно премерени, не прилагаше много сила. Беше против разбиранията му да причини болка на момиче. Особено на такова като нея. Изглеждаше така крехка... почти сякаш можеше да се счупи. Затова Дерек не си позволи да е груб.
- Не обичам да ме заплашват... - устните му бяха едва на няколко милиметра от ухото й. Тонът му се бе принизил до тих шепот.
- А най-вече не обичам да ми оставят белези. - изсъска. - Беше глупаво да сваляш оръжието, то беше единственото, което ме спираше да те нападна. А сега... сега дори мога да те убия. Може би не съм толкова добричък като теб....

Лейла Доуен

Лейла Доуен

Моето предизвикателство си каза думата.
Имах няколко секунди, за да помисля какво да правя.Нямаше много възможности.Да те приклещи аристократ и то от онези, които бяха рядкост, онези, които знаеха как да държат оръжието, не беше много приятно.
-Убий ме.И какво печелиш?Знаеш ли, залагам си главата, че аз съм единственото момиче, което ти противоречи.Всяка друга би поклатила глава в съгласие на думите ти.Никоя не би вдигнала оръжие срещу теб...Има си причини.-казах и обърнах глава.
Беше трудно , защото имаше острие, опряно във врата ми, но не невзъможно.
Всеки си имаше слабости.А неговата?Още щом го видях разбрах, че е от аристократите, оставящи цяла върволица с разбити сърца, които не си правят труда да запомнят имената на изкупителните си жертви.
Ако не друго, то щях да използвам елемента на изненада.Устните му бяха толкова близо, че изненадващото "врътване" на главата ми си имаше последици.
Въображаемата картина на действие се разигра пред очите ми и оставаше само да следвам стъпките, които съзнанието ми чертаеше.
Не знам дали изненадах повече себе си или него с тази прибързана целувка....Със свободната си ръка отдръпнах ножа от врата си.Вече нямаше опасност да се сбогувам с живота си, но всичко можеше да се промени.
-Шах и мат-усмивката отново се завърна
Да изненадаш мъж, опрял нож в гърлото ти, си оставаше ..блестящо постижение.И ето, че отново се възгордях.Той оопределено не бе очаквал подобна атака.Е, и аз споделях това чувство, но пък планът ми бе идеален.А господин Роусън остана без дар слово.

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Шах и мат. - бяха единствените думи, които се запечатиха в съзнанието му.
За първи път тази вечер си позволи да отпусне маската си и сега всички емоции пропиваха бавно, но сигурно по лицето му. Арогантната, уверена усмивка я нямаше. На нейно място трайно се бе настанила изненадана гримаса...
"Шах и мат."
Едно момиче го победи в собствената му игра. Той беше този, който оставаше девойките безмълвни след целувка. Той беше този, който манипулираше съзнанието им и изкривяваше мислите им по начини, които са му угодни. Той беше този, който винаги контролираше събитията при срещите си с непознати.
А сега се оказа... безсилен. Объркан, изненадан, вцепенен... Сякаш беше съвсем друг човек. Някой, който дори не е наясно къде се намира. Знаеше само, че е с красива брюнетка, която току-що... му разказа играта. Буквално. Току-що му бе показала как точно изглежда загубата. Какво е усещането някой да си играе с теб.
"Шах и мат."
Сега само трябваше да реши какво да прави. Не знаеше какво да каже. Нахаканото момченце, уверено в господството и контрола си се изпари за няколко секунди. За няколко секунди Дерек се почувства като малко дете, объркано малко дете, което не знае как да се измъкне от белята, която е направило.
Реши, че най-правилното решение е просто да спре да мисли. Защото му хрумваха хиляди идеи и той се колебаеше още повече. Остави се на инстинкта си. Остави се тялото му да го ръководи.
И вероятно това беше още една грешка.
Без да се замисли пристъпи една крачка напред. Уверено се приближи до Лейла. Ръцете му, сякаш със собствена воля се увиха около кръста й, здраво придържайки я в хватката му.
А след това последва нова целувка.
Устните му се сляха с нейните, сякаш притегляни от магнит. Докато я целуваше, продължаваше да пристъпва напред и в един момент гърба на момичето опря в едно от дърветата. Вече и да искаше нямаше къде да избяга. Въпреки, че не се дърпаше особено много. Всъщност въобще.
"Шах и мат".
Въпросът беше единствено кой контролира играта точно в този момент.

Лейла Доуен

Лейла Доуен

А това, което последва не бе част от плана.
Моето предизвикателство продължи да пристъпва верено напред, докато устните му се движеха върху моите.А аз?
Играта на шах бе сложна.Трябваше да мислиш няколко хода пред противника си.Да предвидиш действията му и да не се оставих в ръцете на изненадата.
Да мисля се оказа трудно.Твърдата кора на дървото зад мен ми подсказа, че няма на къде да мръдна.Чудесно, бях го обезоражила, но той все пак надделяваше в нашата малка игра.
Бавно спуснах ръка и разхлабих пръстите му.
Ножът издрънча при сбъласака си с земята и тук идваше тактическото ми предимство.Вече бяхме почти равни.С изключение на това, че бях момиче, което не знаеше да се бие.
Изненадата вече не бе на моя страна.Или не съвсем.Трябваше да намеря друга вратичка, зад която да се крие коз, който да ....
Който да какво?
Дори забравих каква бе целта ми.И сигурно това бе намерението му.Да ме обърка като продължи да ме целува.
Сама го казах-върволица от момичета, чието име не знае.Е, моето може би щеше да го запомни, ако от разреза останеше белег.Топлата му кожа изобщо не ми помагаше.
Нямаше накъде да мръдна.
Или не съвсем.Целувката го бе изненадала, ами ...ами само ако направех нещо друго.Едно дижение и ризата, част от пиратското ми облекло, вече лежеше на земята.
Сега вече щеше да ме признае за явен победител в нашата малка игра, защото това мое движение изненада дори самата мен.
и в крайна сметка бих ли свалила маст от дрехите си пред почти непознат?Да, на карта бе заложена честта ми, но все пак..
Или имаше и нещо друго....

Дерек Роусън

Дерек Роусън

И отново успя да го впечатли. Като за начало не се отдръпна при целувката му, а сега... и ризата й беше на земята. Всъщност какво целеше тя? Да го обърка? Е, ако беше това, то определено успя да го направи. Вече не знаеше какво да очаква. В един момент се опитва да го намушка с рапирата си, в следващия пият ром като първи приятели. И изведнъж отново реши, че трябва да го убие... а сега го целуваше.
Не че Дерек имаше нещо против целувката. Даже никак не възразяваше да продължава да го прави. Устните й бяха толкова меки, нежни... сладки. Също като самата нея. И му харесваше да я целува.
Не, точно тези мисли трябваше да избие от главата си. Не трябваше да й позволява да направи и това, да му влезе под кожата. Жените, които успяваха да го направят се брояха на пръсти. А нещо подобно го плашеше.
Каква ирония.
Не се страхуваше от насоченото срещу гърлото му оръжие, а се страхуваше да не позволи на едно напълно непознато момиче да му завърти главата. Да, Дерек се страхуваше от обвързване, страхуваше се от връзки. Сложните взаимоотношения го плашеха до смърт. Не можеше да си представи как всяка сутрин ще се събужда до едно и също момиче, как ще бъде длъжен да й е верен и кратките му афери ще приключат. Не можеше да си представи, че съществува някоя, която да го накара да се влюби. Няколко пъти бе хлътвал до уши, но и в двата случая, когато това стана, се постара бързо да се отърве от момичетата, за да не се стигне по-далеч.
А сега непознатата го караше да изпитва не просто любопитство към нея... беше като запленен. Приемаше я като изпитание, което се опитваше да преодолее. А това можеше да стане само ако спечели играта.
А дори не знаеше на какво играят.
До преди минута играта беше ясна - тя се опитва да го убие, той да я накара да стигне до края. Ами сега? Сега всичко се промени. Вече правилата бяха различни. Цялата игра беше друга.
И това, че нямаше представа какво става не го спря да продължи да я целува. Дори още по-настоятелно от преди. Ръцете му вече се спускаха по тялото й...
Ами ако тя искаше точно това? Да го накара да действа именно по нормалният за него начин. А кое беше нормално? Да продължи да я целува, да съблече и останалите й дрехи... и тогава тя щеше да се превърне в поредната случайна свалка.
А защо ли не му се искаше да е така... Беше прекалено интересна и прекалено различна, за да я прибави в този списък. Заслужаваше нещо различно, нали?
Да, именно, защото заслужаваше нещо различно, Роусън се отдръпна от нея. Прекъсна целувката и няколко секунди остана загледан в очите й.
След което се отдръпна на няколко крачки, на безопасно разстояние от нея, взе бутилката с ром и седна на земята.
- Не искам да звуча грубо, но не ставаш за пират. Кой пират се колебае, когато има възможност да убие някое богатошко момченце? - попита и отпи глътка от алкохола. Погледът му беше забит някъде в мрака пред него...

Лейла Доуен

Лейла Доуен

-Както искаш Роусън.Ако за теб не ставам за пират, то така да бъде.Но знай, че току-що успях да те победя, използвайки това, което ти е слабост.Никой пират не би съумял да избегне ножа преди малко.Е, все някой опитен, изтъкан само от мускули, може би щеше да се справи.Но някой от моята категория...едва ли.-погледнах към
аристократа, който сякаш се бе предал.Стоеше на земята с бутилка в ръка и отпиваше щедри глътки от течността в бутилката.
Предизвикателството ми бе преодоляно.
Тогава защо не чувсвах задоволство?Защо не летях от щастие както се предполагаше, че ще стане?
Имаше твърде просто обяснение на цялата история.За да бъде разбрано то не се нуждаеше от някакви специални допълнения.Беше кристално ясно като скъп сервиз след качествено почистване.
Винаги, когато емоциите бяха водещи, отварях уста и започвах да говоря.Така се спасявах от пагубното им въздействие.
-Пиратите са непредсказуеми.Могат да те изненадат по всяко време.А аз мисля, че се справих-продължих и взех ризата си от земята.Облякох я набързо и седнах до него.Издърпах рома от ръцете му-Макар, признавам, успя да ме изненадаш.
Синеокият знаеше за какво говоря.Да отговори на целувката не бе в програмата.
Или тази програма бе "волна".Всеки прави това, което трябва, за да оцелее.
И в крайна сметка как щеше да свърши всичко?Във всеки случай не бях предвидила смъкване на дрехи.Защото аз не бях поредната жертва, паднала в плен на ...неуспоримия му чар.Нямаше да позволя да мисли, че чувствам нещо.
"Грешиш".Това прокънтя в главата ми.
Не бях преборила предизвикателството си.То все още стоеше пред мен.Като някоя стара египетска гробница, криещо толкова тайни в себе си.Ала аз бях не бях от търпеливите, готови да посветят живота си на разгадаването на руните върху повърхността на гробницата.Приспадах към групата учени, които носеха взривни вещества в колана си и не се притесняваха да ги използват, напротив, те пореха пътя към неизвестното, ала така рушаха част от цялостната конструкция.
И сега беше времето да намеря някое трето решение.Сигурна бях, че съществува.Просто се спотайваше някъде в сенките и ме изпиваше с очи.
Трябваше ми пряк път до сърцевината на предизвикателството ми, който да не нарани никого.Е, исках прекалено много.
Но трябва да призная компанията му ми бе приятна...да не говорим за подлудяващите му целувки.
"О!По дяволите!"
Сякаш се бе родил "талантлив".Естествено, че целия харем от жени си казваше думата.А аз бях готова да стана поредната.
Мозъчно вцепенение.Това бе причината мислите ми да са толкова объркани.Сякаш някой бе откъснал главата ми, бе я раздрусал силно и после я бе върнал на мястото и.

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Да ме победиш? - засмя се Дерек.
И тогава му хрумна, че може би е права. Може би не беше преценил играта правилно. Може би дойде онзи момент, в който шестот му чувство го излъга. Вероятно всичко беше просто, за да вземе ножа от ръцете му. За да го обезоръжи. И това бе съвсем логично. Защо иначе би го целунала? Той беше напълно непознат за нея. Дори и да изпитваше някакво привличане, то едва ли беше достатъчно. А и още повече, че в началото тя се опита да го убие. Е, не съвсем опит, но го заплаши със смърт.
Естествено, всичко беше просто капан, в който той падна. И то без особени усилия от страна на момичето. Хвана се точно като малко, глупаво, беззащитно зайче. Озова се право в лапите на звяра.
Всъщност беше странно да сравнява Лейла със звяр. Много по-разумно изглеждаше ролите да са разменени. Той да е страховития звяр, той да е опасният, а тя да е безпомощната красавица, която попада в капана му.
Всъщност и това не беше много логично. Дерек никога не се бе въприемал като ... хищник. Нито възприемаше жените като жертви.. или някакви трофеи, символизиращи мъжеството му. Напротив, изпитваше уважение към всяка една, въпреки че малко след срещата им, напълно забравяше за нея.
И сега се оказа, че малкото, на пръв поглед безобидно момиченце, току-що го бе изиграла. И то как! Все още не можеше да повярва. Все още не можеше да го проумее. Как успя да го излъже? Как успя да го накара да повярва, че е достигнал до победата, като през цялото време е бил губещия?
Или може би не беше?
Може би той бе спечелил и в момента тя се опитваше да блъфира....
Не, всичко ставаше прекалено объркано. Прекалено оплетено дори за Дерек. Той харесваше интригите и сложните истории, но всичко това беше прекалено.
На какво си играеше тя? Какво искаше да постигне? Нима искаше да докаже, че може да го пребори? Е, и двамата знаеха, че е невъзможно. Физически невъзможно. Да му докаже, че няма да е поредната? Е, засега успяваше.
Момчето се чувстваше все по-объркано и изгубено. Сякаш беше попаднал в омагьосан кръг. Както се намираше на върха, в следващия момент падаше с висока скорост надолу, право в дълбока пропаст. Не можеше да я разгадае и това го побъркваше.
Затова реши да действа спонтанно. Отново. Не можеше да й позволи да си мисли, че е спечелила. Защото не беше. Той никога не губеше.
Взе бутилката с ром и отпи още една глътка. Течността ставаше все по-малко и много скоро щеше да свърши. Друг път това би го притиснило, но сега мислите му летяха в друга посока.
Остави бутилката на земята и се обърна към Лейла. За миг се поколеба. Това, което се канеше да направи не беше редно. И не трябваше да го прави. Не знаеше този път как ще го приеме. Но какво пък? Вече нямаше какво да губи.
Скъси разстоянието помежду им и отново я целуна. В началото допря устните си до нейните за кратко. Съвсем за кратко. Беше предпазлив. След това задълбочи целувка. Едната му ръка се вплете в косата, а другата използва, за да я придърпа по-близо до себе си.
"Какво правя, по дяволите?!" - не спираше да се пита, но така и не успя да се отдели от усните й....

Лейла Доуен

Лейла Доуен

"Повечето неща са привидни."
Изкривената истина пробеше по земята и като с вълшебна пръчка докосваше всичко, което се изпречи на пътя и.Успяваше да заблуди почти всеки, описвайки му нереален образ.Явно бе докоснала и мен, защото ме бе накарала да си помисля, че цялото това съревнование е приключило.Самодоволната усмивка бе огряла лицето ми и вътрешно се бях провъзгласила за победител.Но тази целувка казваше друго.
А какво бе съревнованието?
Ето го въпросът, който ме хвана неподготвена.И идея си нямах как започна всичо.Е, съвсем ясно помнех как тази сутрин се надигнах от импровизираното си легло в каютата на поредния кораб.Но не това начало бе неизвестното в момента.Как се стигна до това да го бележя именно с моята буква, която се открояваше ясно благодарение на аления си цвят?
опитвах се да докажа, че съм добър пират, макар да се отличавах от тях.На него ли се опитвах да го докажа?Или на себе си?
Или най-вероятно на Доуен Старши.Защото той винаги бе твърдял, че съм създадена за наследник на семейния бизнес.Да стана лекар не звучаша зле.Ала постоянното, монотонно дърдорене, идващо от баща ми, си имаше своите последици.Бях намразила това, което той начерта като план за моето бъдеще.Живот зад бюро?Как ли пък не...
А предизвикателството ми?
Какво ли се опитваше да направи синеокия?Подобно на баща ми да ме използва, за да постигне целите си?А целта на аристократа, убедена бях, бе да направи рекорден брой разбити сърца зад себе си.И аз играех важна роля в цялостната картина.
И все пак устните ми си знаеха своето.Вместо да откажат да действат, те направиха точно обратното.Задвижиха се в так с неговите.
А да се излегна на земята и да го придърпам към себе си бе възможно най-глупавото нещо, което можеше да ми хрумне.Ала именно това направих.
А алкохолът?и той ли играеше важна роля в това, което правеше Дерек?
Не, течността бе нищожно количество, а и си я бяхме поделили.
"Играта продължаваше"
Това твърдение не прозвуча правдоподобно.Защото това, което се опитнах да направя от самото начало, бе да го разгадая.И май бях успяла.Нещо в очите му ми подсказваше, че съревнованието е спряло.Разбирасе, изкривената истина можеше да ме лъже.
Ала преди да се осъзная, кръвта ми вече кипеше.
-Не искам да съм поредната ти жертва.Казах ти, не съм като онези марионетки, които се поддават на чара ти.
А не бях ли направила точно това?
Май отговорът бе очевиден.Все пак лежах под него и само преди миг устните ми търсеха неговите.А и да си сваля блузата отново, също бе цъфнало в мислите ми.

Дерек Роусън

Дерек Роусън

"Грешка. Огромна грешка..."
Това бяха единствените мисли, които се въртяха в главата на Дерек. И колкото по-упорито той се опитваше да ги игнорира, те двойно по-упорито се пропиваха в съзнанието му и сякаш го пронизваха. Всичко в него крещеше, че това, което прави не е редно, че трябва да спре... Едно гласче с всички сили се опитваше да го накара да отдели усните си от нейните, но тялото му отказваше да се подчини. Дори правеше именно обратното.
Целувката се задълбочаваше. Ръцете му се спуснаха по тялото й, плъзнаха се под ризата й... усещаше горещата й кожа.
"Спри, Дерек! Трябва да спреш!!"
Но защо? Защо чувстваше всичко случващо се толкова грешно? Защо не можеше да си позволи да продължи? Във всяка друга ситуация, с всяко друго момиче, нямаше дори да се замисли. Всъщност ако беше с някое друго момиче, до този момент и двамата щяха да са без дрехи. И нямаше да се чувства виновен за това.
Виновен...
Май това беше най-точното определение. Чувстваше вина. Мислеше, че се възползва от Лейла. Всъщност всички факти говореха именно това. Тя беше объркано момиче, което с всички сили се опитва да докаже, че може да е страшен пират. И до колкото разбра от думите й, повечето хора не я приемаха насериозно. Така че сигурно беше разстроена, нали? А сега вероятно беше и пияна. Все пак изпи солидно количество от рома.
А Роусън беше в отлично състояние. Ромът все още не му беше повлиял. Все още не бе замъглил преценката му. И определено психичното му състояние не беше разклатено. Не беше тъжен... беше просто отегчен. Така че в случая наистина той беше този, който трябваше да мисли трезво. Който трябваше да спре. Не можеше да вини момичето, че не се отдръпна, че дори го придърпа върху себе си.
Не. Просто не можеше да продължава да си представя Лейла като жертва. Беше прекалено твърдоглава... и дори да я познаваше едва от няколко минути, можеше със сигурност да каже, че е силен характер. И със сигурност не се вписваше с представите за жертва.
И въпреки това не искаше да го прави. Защо?
- Не искам да съм поредната ти жертва.Казах ти, не съм като онези марионетки, които се поддават на чара ти.
Ето, че отговорът дойде сам. Сблъска се с истината толкова силно, че чак наистина усети болка. Не искаше Лейла да е "поредната".
Всъщност тя вече беше избягала от това определение. Още от началото идеята да й лепне подобен етикет се оказа обречена кауза. Тя не беше с нищо като останалите.
Не беше "поредната".
Не можеше да бъде. Не трябваше.
Най-после събра сили да се отдръпне. Думите й го накараха да се събуди. Сякаш всичко до този момент беше просто сън. Действията му бяха сякаш въображаеми, въпреки че усещането бе така истинско.
Но сънят свърши.
- Аз... съжалявам. - промълви едва, когато се надигна от нея.
Сега се и извиняваше? Нещо наистина ставаше с младия Роусън... Въпросът беше дали ще успее да го спре навреме.
- Не исках... Не трябваше... - поклати глава. В очите му наистина се четеше вина.
Ами ако и това беше част от играта й? Е, ако беше така, то определено тя заслужаваше победата. Никога през живота си не се бе чувствал толкова победен... толкова безпомощен и слаб.

Лейла Доуен

Лейла Доуен

Съжалявам...
Този извод сякаш ме удари по носа.Значи бях права.Значи моето предизвикателство искаше да ме превърне в поредната жертва.Значи бях успяла да се спася.Значи, значи, значи...
Толкова много неща, които не можех да усмисля.
-Късно е Дерек Роусън.Късно е да казваш тази дума.-откъсна се от устните ми
Защото онези сини оче бяха намерили място в душата ми и не можех да си обясня защо.
Първото нещо, което разбрах като го видях, бе, че е арогантен женкар, напълно отдал се на пороците.Ала постепенно се превърна в предизвикателството, опянило цялото ми същество.Защо се мъчех да го разгадая?Защо предизвикваше такъв интерес умен?
Приличахме си.
Бащите ни бяха замесени от едно тесто.Съдбата ни си приличаше.Макар аз да бях отраснала като дете на лекар, заобградена от братята и сестрите си.
Поредният импулс премина през тялото ми като електрошок.Ето още една прилика.Този път аз бях тази, която поиска целувката.Да плъзна ръката си по горещата му кожа се оказа още по хубаво, отколкото си мислех.Кръвта ми се разбунтува във вените.
Защо го правех?
По дяволите!Аз не бях поредната жертва.Защото жертвите не осъзнаваха, че са жертви.Аз исках да му дам това, което съзнанието ми трескаво обмисляше в този момент.И имаше една част от съзнанието ми, която бе съгласна.Бе съгласна да свали ризата.Бе съгласна да продължи да му дава целувки.Бе съгласна, бе съгласна, бе съгласна...
Погледът ми бе привлечен от кървавото "Л".Толкова ясно подсказвщо, че още от самото начало го бях белязала.
Първо като част от играта ни..„
Игра.Нима всичко бе толкова лесно?В игрите имаше правила, които трябва да следваш и издъниш ли се отначало, можеш да почнеш на ново.В реалността този дар липсваше.Никой нямаше право на грешки.
"Правиш грешка"
Не, не правех грешка.Защото това чувствах от вътре.Исках да продължа и щях да го направя.
-Не съжалявай.Ако съм научила нещо, то е да не съжалявам.
Да, имаше моменти, в които исках да се върна у дома.Но никога не съм съжалявала за избора си.И дори да се стигнеше до трескаво сваляне на панталоните му, пак нямаше да съжалявам.
Човек сам избираше правилното...Аз избрах моят верен път.
Да сложа ръка зад връта му и да го придърпам по-близо бе правилно.Да продължа да изучавам устните му също.
Въпросът бе, дали и той го смяташе за верния път?

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Късно...
Дали наистина не беше твърде късно за Дерек? За Лейла? Дали не бяха толкова опиянени от идеята да си играят един с друг, че съвсем не бяха изпуснали нишката на играта. Съвсем бяха изпуснали смисъла. Или поне аристократа не го разбираше. Още от началото му се струваше прекалено сложно и преклено оплетено, а сега...
Ами сега?
Какво да прави? Как да играе? Всъщност, дали играта им продължаваше или всичко бе станало твърде сериозно... твърде истинско?
- Не съжалявай. Ако съм научила нещо, то е да не съжалявам. - бяха думите на момичето. Точно тези думи се забиха в съзнанието му, точно както преди минути Лейла заби ножа си в кожата му. Отново сведе поглед към кървавото "Л" на гърдите си. А това защо го направи? Нима беше толкова егоцентрична, че държеше да не бъде забравена от аристократа? Защото ако му останеше белег, едва ли щеше да успее да я забрави. Всъщност, цял живот щеше да носи мисълта за нея... вероятно с времето спомена му ще избледнее. Или може би той умишлено ще го изпрати в най-отдалеченото кътче на съзнанието си. Защото ще иска да забрави тази нощ и как едно съвсем обикновено момиче го победи в собствената му игра.
Какъв срам!
И всеки ден, когато се погледнеше в огледалото, всеки път, когато видеше буквата, изписана на гърдите му, белега щеше да гори върху кожата му. Щеше да изпитва парещата, пулсираща болка от рапирата, отново и отново. И споменът, по-страшен от оръжите щеше да се забива право в сърцето му.
"Ти загуби! Загуби, Дерек. Загуби!" - щеше да шепти малко гласче в главата му.
- Загубих... - прошепна едва доловимо Роусън.
Разтърси глава. Мислите му бяха налудничави. Не можеше да си позволи да падне в капана на собствените си страхове. Не и сега...
"Не съжалявай. " - прокънтя още веднъж в съзнанието му и после всичко започна отначало...
Устните й, целувките й, топлата и мека кожа.
Отново мозъка му сякаш спря. Всичко изчезна. Действаше инстинктивно, остави се на желанието да бъде с нея. Придърпа я в скута си, обви ръцете си около тялото й и я притисна още по-силно. Нито за миг не отдели устните си от нейните. Не можеше и не искаше да го направи...
Докато не се върна отново на земята.
- Не... - успя единствено да каже и леко се отдръпна. Ръцете му все още бяха около тялото й. Не си позволи да я пусне. - Не искам да...
Какво не искаше? Да я целува? О, определено го искаше. Още на секундата да свали дрехите й и да прекара най-незабравимата нощ в живота си? И това искаше.
- Не искам да... да те нараня. И нещо ми подсказва, че действията ти са продиктувани от рома, който изпихме, а определено не искам да се възползвам от това. - отново я целуна. Този път съвсем леко докосна устните й, не искаше да задълбочава целувката преди да разбере какво е мнението на Лейла. Прокара пръсти през косата й и се усмихна.

Лейла Доуен

Лейла Доуен

Бавно, съвсем неохотно, се отдръпнах от него.Изправих се, оставяйки го да стои на земята.
-Пияните се разпознават по залюханата походка.-обясних му аз-Ходя ли залюхано?
Направих няколко крачки и се обърнах срещу него.Естествено, не дочаках отговор.Както обикновено прибързаните действия завладяваха цялото ми съзнание, убеждавайки ме, че са най-правилното решение на света.изминах заветните няколко крачки, делящи ме от моето предизвикателство, което бях напът да разгадая.
Бях решила, че съществуват два метода.Ала имаше един трети, съвсем мъничък, скрил се зад една огромна метафорична планина, опитващ се да избяга от очите на околните.Загадката можеше сама да покаже отговора си.Това се случваше в изключително редки случаи.Но се случваше.Толкова уморена да крие нещо в себе си, тя можеше да отвори вратите си и да покаже какво се крие в сърцевината и.
И моето предизвикателство ми показа, че не е просто нафукан аристократ, дебнещ поредната си жертва.
Не го бях разгадала докрай и може би никога нямаше да мога.Ала точно сега не се и налаше.Защото, ако намерех всичко, скрито в сърцето му, усещането да докосвам устните му нямаше да е същото.Именно загадъчността му ме караше да тръпна.Защото бе различен...
Сложих ръце на гърдите му, внимавайки да не докосна кървавия знак.Кожата му ме изгори, ала с почувствах онази сладка болка, която трудно можеше да се опише.
За втори път днес посягах към ризата си.
-Искаш ли да я свалиш?-попитах го, държейки единия и край
"Ако се откажеше?"
Веднъж бе казал "съжалявам".Можеше да се повтори.
Не го исках, не и сега, когато кръвта ми кипеше и всяка една мъничка частица от мен крещеше "Дерек".
Едно беше ясно.Исках да се оттърва от дрехите си час по-скоро.И всички онези мисли, изникнали първоначално в главата ми и крещящи "той е нафукан аристократ и ти нямаш нищо общо с него", бяха изчезнали.На тяхно място се бяха появили други.

Дерек Роусън

Дерек Роусън

И когато най-после реши, че тя ще се откаже, че няма да му се налага отново да се изправя пред дилемата дали да послуша разума си или да се отдаде на желанието си, Лейла го изненада. За пореден път.
Е, повечето момичета биха спрели след подобни излияния от страна на Дерек. Биха се отдръпнали, биха си тръгнали без да поглеждат назад. Дори биха сметнали думите му за обида. Все пак кой беше той, че да ги отблъсква?!
Той беше Дерек Роусън и можеше да прави каквото си поиска... А Лейла не беше като повечето момичета. Затова аристократа не можеше да си позволи своеволия с нея. Затова толкова внимателно следеше всяка малка емоция, която би се изписала на лицето й. Затова не бързаше, затова беше внимателен и твърде зает да мисли за нейните чувства, от колкото да се остави на желанието си. А може би така беше много по-хубаво. И когато най-после стигнаше до заветния момент, в който момичето ще бъде негова, то тогава напълно ще вкуси победата. По-сладка от всякога. Защото не се беше поддал сляпо на изкушението си.
Да, Лейла беше негово сладко изкушение точно в този момент. Бавно, но сигурно изпиваше всяка малка капчица самоконтрол, която бе останала в него. С всяка целувка го правеше още по-слаб, още по-уязвим. С всяко докосване, всяка фибра от тялото му крещеше колко силно се нуждае от нея. Непознатото момиче пират.
Все още намираше ирония в цялата ситуация. Виден аристократ като него се чувстваше длъжен да се отнесе добре с момиче, което едва познава. С пират, който се опита да го убие. И то цели два пъти.
Каква ирония наистина!
И ето, че в един прекрасен миг, Дерек отново се почувства неспособен да контролира тялото си. Ръцете му сякаш сами се увиха около Лейла. Устните му сами намериха нейните. Сякаш насън той промълви:
- Искам. Искам да сваля всяка дреха, която крие тялото ти.
Сякаш насън ризата й се озова на земята, а момичето лежеше на тревата, притисната от тялото на Роусън младши. Който жадно целуваше устните й, бавно убивайки всяка капка съмнение. Всички гласчета, които крещяха, че това не е редно бяха запокитени в най-отдалеченото кътче на съзнанието му. Нямаха място в главата му сега. Сега беше време да мисли само и единствено за Лейла. И за желанието, което го изгаряше отвътре.

Лейла Доуен

Лейла Доуен

Колко странно...
Моето предизвикателство изваждаше поредния коз скрит в ръкава си.И точно когатто бях сигурна, че повече изненади няма да има, той продължаваше.Внимателен.Точно така.Беше внимателен...следи от арогантността, с която се сблъсках не бяха останали...Свали ризата ми и следващото, което почувствах бе горещото му тяло.Точно върху моето.Сякаш в момента това бе най-правилното място за него.Там трябваше да бъде...
Нямаше съмнения в главата ми.Бе успял да ги изпие с помощта на целувките си.Единственото, което остана в мозъчната ми кутия, бе желанието.Желание по-силно от всичко, което бях изпитвала.Желания да го освободя от оковите на малкото дрехи, които му бяха останали.Желание да му дам всичко, което можех.
Завъртях се и застанах над него.
Понеже бях "прекроила" ризата му, бе ред на другата част от облеклото му.Бавно разкопчах панталона му и се настаних върху него.Имаше какво още да се сваля, но той самият бе изявил желание да се оттърве от моите дерхи.Оставих го да се пребори с моя панталон, а през това време захапах нежно ухото му.
-Ами давай.Свали ги.-думите прозвучаха по-скоро като заповед
Нощта бе хладна, но усещането за студ бе притъпено от кръвта на двамани, която бошуваше с бесни сили...е, поне моята.
Никога не съм си представяла, че някой аристократ ще ми сваля дрехите в гора.Ето, че днес бе ден на изненади.Чудех се какво ли още крие в ръкава си моето предизвикателство.
Погледът ми още ведъж падна върху кървавото "Л".Дали не го бе заболяло?
Харесваше ми кървавият знак..така ясно показващ, че в момента е мой...

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Случващото се беше толкова нереално, че Дерек продължаваше да е твърдо убеден, че сънува. Беше трудно за вярване как от смъртната заплаха, стигнаха до сваляне на дрехите. Ами ако наистина сънуваше? Май имаше нужда някой наистина здраво да го фрасне, за да се осъзнае. Но този някой го нямаше. Вместо това пред него... всъщност в него, в скута му седеше красивото момиче пират. А целувките й бяха прекалено истински, кървавото "Л" пулсираше върху кожата му твърде реално, за да продължи заблудата си. Всеки допир го караше да потръпва.
Не, определено не беше сън.
Внимателно продължаваше да изучава всеки малък детайл от шията й. Ръцете му се спускаха надолу по тялото й в търсене на панталона й. Искаше да се отърве от всички дрехи. Възможно най-бързо. Всяко парченце плат приемаше като враг, който му пречи да достигне до това, което иска. Който му пречи да потуши желанието си. Час по-скоро искаше да е негова.
И щеше да бъде.
Обви здраво ръцете си около тялото й и се преобърнаха. Отново той контролираше нещата. Побърза да свали панталона й и за кратко се отдръпна от нея.
- Ммм... - погледа му се плъзна по почти голото й тяло. Дяволита усмивка се изписа на лицето му и той отново се наведе за поредната целувка.
- По дяволите, пиратче. Дяволски секси си. - прошепна близо до ухото й.
Не след дълго и двамата бяха потънали в страстната си игра. Движенията на Дерек бяха бавни и много нежни. Дори за секунда не отдели устните си от нейните. Беше внимателен. Следеше всяка нейна реакция.
- По дяволите, пиратче. - простена и отново впи устни в нейните....

П.П. Сори, че е толкова кратко и безсмислено, ама нещо нямам муза днеска...

Лейла Доуен

Лейла Доуен

-Значи най-накрая призна, че съм пират.-бе иднственото, което успях да кажа преди и последната ми дреха да падне.
Едно движение и вече нямаше връщане.Горещата му плът изгори моята и предизвика взрив в системата ми.Целят ми свят се преобърна, залят от удоволствието.Не можех да повярвам, че го казвам, но това да си в гората, си имаше своите предимство.Вик се откъсна от устните ми, преди той да го изпие с целувка.
Нежен и внимателен, той се движеше умело върху мен.Нямах никаква представа къде свършва моето и къде започва неговото тяло.
Тази игра бе една от малкото, в които нямаше победител.Надпреварата не бе важна, а самото участие.
Целунах врата му и захапах леко долната му устна.
Тялото ми се разтрепери от страстта, която излъваше Дерек.Обвих крака отокол кръста му и се притиснах още по близо до него.Едната ми ръка се плъзна задврата му.Още един тласък и ноктите ми се забиха в гладката му кожа.Поредния сподавен вик се откъсна от устните ми.
А какво щеше да стане после?Да продължим по пътя си спокойно, сякаш това не се бе случвало?
Колкото и да не ми се искаше, май точно това щеше да стане.Аристократите като него получаваха точно това, което заслужаваха.Момиче от знатна фамилия.
И точно в този момент осъзнах, че това може би нямаше да се повтори.Това нарани сърцето ми, но пък ме и накара да се насладя докрай на момента.
Завъртяхме се още веднъж и застанах над него.Косата ми се спуса от двете му страни.Не отлепих таза си от неговия, но отметнах глава назад .Всяка клетка от тялото ми се наслаждаваше на движеията му.Които все още бяха бавни и нежни, ала подлудаващи ме.

Пп:И аз се извинявам за краткия пост.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите