Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Мрачните улички 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Мрачните улички Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Мрачните улички Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Мрачните улички Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Мрачните улички Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Мрачните улички Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Мрачните улички Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Мрачните улички Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Мрачните улички Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Мрачните улички Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Мрачните улички Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Мрачните улички Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Мрачните улички Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Similar topics
Мрачните улички 5115215h
Приятели на форума
Мрачните улички 2554884z

Мрачните улички Mybanner

Мрачните улички 2496170y

Мрачните улички Baner4e

Мрачните улички 34ih7uu





Мрачните улички 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Мрачните улички 2681757A

Photobucket

Мрачните улички Banner11

Мрачните улички 67af94109851f323

Мрачните улички 2726010b

Мрачните улички Untitl13

Мрачните улички 87933359

Мрачните улички 486main

Мрачните улички 2900851s

Мрачните улички 2895021K



Мрачните улички 2611282n

Мрачните улички 3002948a

Мрачните улички D500d84183db6bb8

Мрачните улички 2981009N

Мрачните улички Logo-3-1

Мрачните улички 3087798S

Мрачните улички Untitl10

Мрачните улички 3050046m

Мрачните улички 3253750Y

Мрачните улички Oie_23721446F34bcC71

Мрачните улички 3469647F

Мрачните улички Fr

Мрачните улички Untitl15

Мрачните улички 3186694B

Мрачните улички Wienrpg

Мрачните улички 2378429t

Мрачните улички 3541731b

Мрачните улички 3561486b

Мрачните улички 2940229H

Мрачните улички 3568923w

Мрачните улички Untitl10

Мрачните улички Adewc7

Мрачните улички 4243671D

Мрачните улички 3670767f

Мрачните улички 3727433J

Мрачните улички 3672226e

Мрачните улички 3739896a

Мрачните улички Baner10

Мрачните улички 001zxd

Мрачните улички 3847610E

Мрачните улички Rpg12

You are not connected. Please login or register

Мрачните улички

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Мрачните улички Empty Мрачните улички Пет Дек 03, 2010 4:48 am

Дейлън Старк Валерион

Дейлън Старк Валерион
Admin

Мрачните улички Copyrighted_Image_Reuse_Prohibited_774197

https://port-royal.bulgarianforum.net

2Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 2:57 am

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

След доста трудно изтърпяния от мен бал най-накрая си тръгнах.Нямам никакво желание да стоя дори и секунда повече в онази претъпкана зала с какви ли не хора.
Реших пътя ми да мине през една от мрачните улици на града,защото исках да си почина от всякакъв шум.Поне там можех да намеря спокойств
ие.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

3Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 3:35 am

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Поредната пиянска вечер. Или не съвсем... За разлика от последният път, когато излезе с приятелите си, този път Дерек не успя да се напие. Което си беше цяло чудо, като се има предвид какво количество алкохол изпи. Може би точно това беше причината да се отегчи и да си тръгне толкова рано. Прибирайки се, реши да пообиколи из острова. Малката му разходка го отведе до някаква уличка. Мястото беше тъмно, мрачно и... му беше непознато. Както често се случваше, любопитствто му надделя и той влезе в иначе страховито изглеждащата улица...
Тъкмо, когато мислеше, че е сам, видя силуета на някакво момиче пред себе си.
- Здравей. - приближи се той към нея и я поздрави с широка усмивка. Въпреки, че не искаше да я стряска, тя леко потрепна, когато чу гласа му.

4Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 3:49 am

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Стреснах се когато чух мъжки глас.Майка ми все ми повтаряше да не ходя сама из тъмни улици,защото има всякакви хора,ама кой ти я слуша?!Аз с моя непокорен характер изобщо не се вслушвах в ничий съвети.Въпреки това реших и аз да отвърна на поздрава.
-Здрас
ти.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

5Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 4:05 am

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Стреснах ли те? Извинявай. - думите му звучаха толкова мило. Човек би си помислил, че е същинско ангелче, а и усмивката, озаряваща лицето му подпомагаше тази илюзия. Когато момичето се обърна с лице към него, една от междукащите светлинки от уличните лампи, огря лицето й.
"Красавица е." - помисли си Дерек. Подобни мисли бяха типични за него...
- Не е ли малко късно за разходки по подобни места? - засмя се леко и впи сините си очи в нея.

6Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 4:40 am

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

-Не мисля.
Поклатих глава.
-А и само на такива места мога да намеря спокойствие...от семейните скандали.
Въздъхнах ти
хо.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

7Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 5:40 am

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Оу... кофти семейство значи? - подсмихна се Дерек. Той поне имаше късмет в това отношение.... Или по-точно беше прекалено голям непукист що се отнасяше до семейството му и скандалите не го трогваха. Винаги излизаше от стаята, когато някой от родителите му му се разкрещеше. И просто дойде момент, в който разбраха, че е безсмислено да упорстват.
- Аз съм Дерек, между другото. - подаде ръка на момичето и се усмихна. - Приятно ми е.

8Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 5:43 am

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Момчето се представи.
- Аз съм Катерина. - казах с мек глас. - Представих ли се вече..Извинявай,много съм отвеяна. - кимнах. - Таа аз съм Катерина Уелдърн. - усмихнах се. - Приятно ми е Дерек. - усмивката не слизаше от лицето ми.
Той беше сладък,и доколкото можеш да видя в тъмното очите му бяха сини..

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

9Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 6:04 am

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Катерина... харесва ми. - каза тихо Дерек. Като че ли говореше по-скоро на себе си.
- Нещо против да се разходя с теб? - попита от учтивост. Нали такъв беше етикета...
Катерина поклати глава и заедно тръгнаха по малката уличка. От време на време Дерек се заглеждаше в нея, но в тъмното му беше трудно да види нещо повече от лицето й. Дори и лицето й не можеше да види добре, защото лампите покрай които минаваха светеха твърде слабо.
- От тук ли си? - гласът на Дерек наруши тишината, която беше настъпила между тях.

10Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 7:05 am

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Дерек попита нещо но не го чух,бях се спънала в нещо и залитнах. Дерек обаче ме хвана. Пф..точно сега ли..пред него да се издъня.
Изправих се и се изтупах.
- Съжалявам.. - казах. - Понякога съм много непохватна..

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

11Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 7:26 am

Дерек Роусън

Дерек Роусън

За щастие Дерек успя да хване Катерина, преди да се приземи на земята. Тя започна да се извинява, докато той едва сдържаше смеха си. Нямаше да е учтиво да се разсмее точно в този момент.
- Няма нищо. - помогна й да се изправи, все още борещ се да не избухне в смях. Е... тази битка изгуби.
- Аз... съжалявам, но само да си видиш физиономията. - поклати глава. Вложи всички усилия да се спре и след няколко минути, които му се сториха цяла вечност, най-после успя да се поуспокои.
- Наистина съжалявам, че избухнах така... Добре ли си? Удари ли се?

12Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 8:05 am

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Дерек избухна в смях. Браво на мен..
- Да,добре съм.. Нищо ми няма.. - кимнах. - Ии така..искаш ли да идем някъде другаде,на закрито..преди да съм се спънала още няколко пъти? - попитах.
"Нормално е да се спъна,при гледката на тези очи.." - казах си наум.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

13Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 8:35 am

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Хм... - Дерек се замисли за момент. Идеята за непохватната красавица, която през две крачки се озовава в прегръдките му, беше прекалено примамваща, за да се откаже така лесно от нея, но...
- Добре. - каза след кратък размисъл. - И за да ти се реванширам, задето се държах толкова грубо, отиваме където ти кажеш. Тази вечер съм изцяло на твое разположение. - засмя се и й подаде ръка. - Е, къде отиваме?

14Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 8:41 am

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Хванах ръката му. Кожата му беше мека и топла..
- Само мой тази вечер?? Мм..примамливо. - засмях се тихо. - Знам че има една река с водопоад при нея.. - подсмихнах се. - Ходила съм там и ми е харесвало..искаш ли да идем?
Попитах.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

15Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Дек 19, 2010 8:52 am

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Казаното от Катерина го разсмя. "Примамливо, значи?" - помисли си той.
- Звучи добре. - усмихна се ангелски Дерек. Изглеждаше като перфектен джентълмен. Такова мило и учтиво държание не беше много характерно за него. Въпреки, че си падаше по романтичните жестове, рядко проявяваше тази си страна.
За секунда се замисли. Реката с водопада... Мястото му беше добре познато, но реши да запази тази малка подробност за себе си.
- Ти водиш, красавице.

П.П. пиши направо там : )

16Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Съб Фев 12, 2011 8:31 am

????


Гост

Уморен.Да, такъв бе Август.Ала дори голямата чаша канелено мляко не успя да си свърши работата, която се състоеше в това да го дари дори с малко от блаженството наречено сън.Доуен се опита да се наслади на меките ласки на леглото, но нещата между тях не се получиха.Така нашият герой навлече чифт черни панталони и неизменната бяла риза и затръшна голявата дървена врата, която го делеше от външния свят.Слезе по големите каменни стълби и се насочи...към нищото.Краката му вървяха, а умът му не се съпротивляваше.Студеният въздух го блъскаше в гърдите, но това не му правеше особено впечатление.
Тъмнината бе всепоглъщаша.Опасваше всичко наоколо и кафевите очи на Август не успяваха да различат нищо конкретно.Тежките му стъпки бяха единствената му компания.Потънал в мисли, той не осъзна, че се блъска в нещо..Или по-скоро някого.
-Извинете-каза тихо той и протегна бледата си ръка към ..някакво момиче.
-Ударихте ли се?-попита притеснено той
Не искаше да го съдят за нанесена телесна повреда.Само това му трябваше на главата.Макар че едно дело би разнообразило скучния му живот.Напоследък интересните случки бяха рядкост.Дали пък нещата нямаше да се променят.
-Преди да ви кажа името си, трябва да знам дали няма да ме съдите-продължи да говори Август

17Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Съб Фев 12, 2011 9:49 am

Joanne C. Baudelaire

Joanne C. Baudelaire

-Ох, няма нищо, аз съм виновна.-изстена тя, а болката в крака й отекваше по цялото й тяло и носеше съобщението, че явно е спукала няколко капиляра, чак към мозъка й. -Наистина много ме извинете, просто тук е такъв мрак. Пък и аз така и така се блъскам навсякъде.-съвсем невинно изрече това, като се усмихна, едва прикривайки сигналите, които съзнанието й пращаше по всички възможни нерви.
За момент вдигна очи от подутото си стъпало и погледна непознатия. А доколкото може да различи фигурата му в мрака, той не изглеждаше никак зле. Лицето му бе съвсем леко осветено от леката нощна светлина, но си личеше, че е доста красив мъж.
Ах, тази гледка й действаше като силно лекарство, предотвратяващо всяка една болка. Сърцето й се сви от притеснение и неловка руменина покри бузите й. И точно в този момент Джоан си помисли колко е хубаво, че е тъмно, опитът й сама да излъже себе си, повтаряйки си, че не се изчервява, се провали.
Изведнъж се опомни и разбра, че привлекателният непознат е поставил едната си ръка върху рамото й. Опита се да се отдръпне предпазливо, но единственото, което усети, бе как полита назад. Загубата на равновесие, счупеният й ток и гравитацията помогнаха на младата дама да се озове право върху твърдата земя.
Погледна го, усмихна се още веднъж, този път още по-странно, и се повдигна на ръце. Да... беше счупила тока си. На друго място и в друга компания тя би си помислила, че това е ужасно нещо, но идеята да се превъплъти в ролята на Пепеляшка, й допадна. А принцът беше даже по-добър от този в приказката.

18Мрачните улички Empty Re: Мрачните улички Нед Фев 13, 2011 12:55 am

????


Гост

Значи Август щеше да се размине със съдебния процес.Отдъхна си мислено и реши, че е подходящ момент да каже името си.
-Ав-започна той, ала момичето залитна назад и секунда по-късно глухо тупване оповести срещата и със земята
Извинителната и усмивка изглеждаше сладка на фона на почервенялото и лице.
Август се наведе бързо и сведе поглед към глезена и.Бледата и кожа се бе зачервила и голяма подутина опасваше крака и.
-Имате късмет.Блъснахте се в доктор-усмихна се той и започна да движи пръсти върху прясната подутина.
-Кажете, ако усетите болка
Няколко движения и Доуен бе наясно, че травмата не е сериозна.Няколко дни без натоварване и момичето щеше да се оправи.Погледът на нашия герой регистрира счупения ток.За жалост няколко дни лежане нямаше да се окажат ефикастни за него.Той бе заминал от този свят и вече населяваше зелените поля на рая.
Колкото и гъст да бе мрака, Август забеляза малката кафява пейка, която кротко подремваше отстрани.Вдигна момичето на ръце и я постави върху дървената конструкция.
-Август -успя да каже името си най-накрая.
Оставаше малкият въпрос в главата му-дали щеше да научи името на симпатичната блондинка, която бе помел?
Силно се надяваше на положителен отговор.
Интересно в случая бе, как така момиче като нея се бе озовало в тази част на града и то..в полунощ?Дали бе станало толкова късно?

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите