Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Порт Роял преди около две седмици 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Порт Роял преди около две седмици Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Порт Роял преди около две седмици 5115215h
Приятели на форума
Порт Роял преди около две седмици 2554884z

Порт Роял преди около две седмици Mybanner

Порт Роял преди около две седмици 2496170y

Порт Роял преди около две седмици Baner4e

Порт Роял преди около две седмици 34ih7uu





Порт Роял преди около две седмици 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Порт Роял преди около две седмици 2681757A

Photobucket

Порт Роял преди около две седмици Banner11

Порт Роял преди около две седмици 67af94109851f323

Порт Роял преди около две седмици 2726010b

Порт Роял преди около две седмици Untitl13

Порт Роял преди около две седмици 87933359

Порт Роял преди около две седмици 486main

Порт Роял преди около две седмици 2900851s

Порт Роял преди около две седмици 2895021K



Порт Роял преди около две седмици 2611282n

Порт Роял преди около две седмици 3002948a

Порт Роял преди около две седмици D500d84183db6bb8

Порт Роял преди около две седмици 2981009N

Порт Роял преди около две седмици Logo-3-1

Порт Роял преди около две седмици 3087798S

Порт Роял преди около две седмици Untitl10

Порт Роял преди около две седмици 3050046m

Порт Роял преди около две седмици 3253750Y

Порт Роял преди около две седмици Oie_23721446F34bcC71

Порт Роял преди около две седмици 3469647F

Порт Роял преди около две седмици Fr

Порт Роял преди около две седмици Untitl15

Порт Роял преди около две седмици 3186694B

Порт Роял преди около две седмици Wienrpg

Порт Роял преди около две седмици 2378429t

Порт Роял преди около две седмици 3541731b

Порт Роял преди около две седмици 3561486b

Порт Роял преди около две седмици 2940229H

Порт Роял преди около две седмици 3568923w

Порт Роял преди около две седмици Untitl10

Порт Роял преди около две седмици Adewc7

Порт Роял преди около две седмици 4243671D

Порт Роял преди около две седмици 3670767f

Порт Роял преди около две седмици 3727433J

Порт Роял преди около две седмици 3672226e

Порт Роял преди около две седмици 3739896a

Порт Роял преди около две седмици Baner10

Порт Роял преди около две седмици 001zxd

Порт Роял преди около две седмици 3847610E

Порт Роял преди около две седмици Rpg12

You are not connected. Please login or register

Порт Роял преди около две седмици

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Изабел Ван-Дюс

Изабел Ван-Дюс

Отново на суша.Малки ми беше странно.Толкова време на кораб и изведнъж да докосна твърда земя и наоколо да има къщи,кръчми и какви ли още не сгради.Бях свикнала всичко наоколо да е синьо-зелено.
Тъкмо се бяхме отървали от Джером и всичко можеше да е добре...да е наред...и аз реших да се откажа от този кораб и да тръгна по света...с нови хора...нов кораб...и дори не бях открила този "нов кораб".Колко умно! Да избера да съм Бог знае каква на нечий чужд кораб от колкото да съм капитан на кораба на Джером...така де вече мой кораб....и вече не мой...защото го отстъпих на друг.Обърнака му работа.
Не разбирам и защо Катерина се влачише след мен.Еее да беше непълнолетна,но и оставаше една година докато навърши осемнадесет...пък и тя можеше да стане капитан на кораба..щях да и дам това място.Момчетата щяха да и помагат и така...,но не.Тя избра да е с мен и да се влачи по "белия" свят.И ето ни сега тук...по-точно ето ме сега тук.Бях се отървала и от нея за известно време за да остана сама...да остана на саме с мислите си.
През последната година бях преживяла толкова много.Да не говорим как по чудо бунта срещо Джером проработи.Дори не беше измислено много добре...дори не беше измислено...просто се реших...споделих и пиратите се вдигнаха на бунт...без да мислят.И слава Бого,че сестра ми почти винаги беше край мен и добре владееше меча защото...хъм ами..иначе не се знаеш дали ще съм тук.Джером си беше опитен...и можеше да ме убие без да му мигне окото.Не,че з не го убих по същия начин.Това копеле обаче заслужаваше да умре от моята ръка!И слава бого..аз го убих...,но мисля,че това не му стигше за всичко което беше причинил на мен и на всички други...да прави секс с осемнадесет годишна за да има на кораба му седемнадесет годишно момиче..той беше луд!И какво ли още не...мислишесе за голямата работа..каквато всъшност беше...уж.
Бях потънала в мислите си и вървах напред с наведена глава.Усещах,че има странни погледи върхо мен.Бях свикнала да ме гледат като луда такаче не обръщах много внимание и просто си вървях.Трябваше скоро да намрим кораб и да се махнем от тук...това място не беше много безопасно за нас...за пиратите като цяло.Имаше ги всякви...,а на мен никак ама никак не ми се свършваше с затвора...все пак имах да се грижа и за сестра си...ха!Да се грижа?Аз за себе си не можех да се грижа па камоли за нея!

П.п:И заглавието май не трябваше да е така хД и поста се получи хипер тъп и зле ;хх сориии... *гледа миличко*

Jack Harris

Jack Harris

Най-после бе успял да се изплъзне от зоркия поглед на капитана си и да се наслади на малко време на сушата. Джак никога не е бил човек на морето. Съгласи се да стане част от морската флота, защото имаше познанията и хъса за работа, но това бе всичко. Той не притежаваше онази любов, която пирати имаха стаена в сърцата им за синьото вълнение. Затова и в момента се радваше на няколкото часа ‘свобода’, която бе успял да си спечели. После сигурно цял ден щеше да търка дъното на някой кораб, но според неговия объркан мозък това си заслужаваше, не ден а два.
И ето го сега разхождащ се безцелно из Порт Роял. Бе успял и по пътя някъде да загуби онази малка напаст, която само го тормозеше за храна. Загубил е силно казано, тя бе решила да го лиши от присъствието си, което накара Джак да мисли, че нищо интересно няма да се случи този ден. Все пак, когато имаше някаква забава невестулката винаги го следваше по петите.
На къде се бе запътил? И той нямаше на идея. Тананикаше си някаква песен под носа си и бе забил поглед в земята, като подритваше някой и друг камък от време на време, за да има за какво да мисли. Една крачка...втора...трета... А не! Това го побъркваше! Той бе общителен човек, който се нуждаеше от компания, каквато и да била. Всъщност това бе лъжа, той се нуждаеше от начин да се забавлява.
„Гледай си пътя, момче!” Някакъв вътрешен глас като че ли извика в главата му и той моменталичести вдигна поглед, за да види какви са препятствията пред него. Дъхът му почти секна, когато за малко да се сблъска в някакво момиче. В последния момент успя да премести крачката си малко по – в ляво. Следващите три секунди не знаеше какво точно става, но когато всичко свърши предположи, че се бе подхлъзнал на нещо, защото бе на земята с пламнало лице. Ето, още не бе казал и една дума на момичето, а странната му фобия вече се изразяваше на лицето. Погледна нагоре и погледа му попадна на объркания поглед на същото тъмнокосо момиче. По най-бързия възможен начин Джак скочи на крака и се поклони до земята. В моменти като този се държеше като добре възпитано малко момче, което се извиняваше от все сърце..., което си бе самата истина, само че в 24 годишен вариант.
- Изключително много съжалявам, госпожице. Добре ли сте? –Попита той с явно стреснат и изпълнен с притеснение глас. Вдигна поглед към момичето. – Не гледах къде ходя и за малко да се блъсна във вас. Съжалявам! – За какво се обясняваше?! Та тя бе там, дори бе взела участие в цялата сцена, едва ли ѝ бе нужно разяснение по темата на какво се бе случило. И все пак той се чувстваше длъжен да изкаже всичко това.

Изабел Ван-Дюс

Изабел Ван-Дюс

Вървах си загледана в земята и вървейки на някъде...без конкретна посока.Лек ветрец подуха и разроши косата ми.Усмихнах се.Хареса ми това...Изведнъж нещо или по-точно някой едва не се сблъска с мен.Действията се развиха толкова бързо,че едва разбрах какво точно стана.Мъжът почна да ми се извинява,а аз гледах объркано.Дори се беше поклонил и от това ми стана неудобно.
- Ъъ...добре,добре..няма проблем... - изрекох и се усмихнах.Не бях свикнала някой да ми се извинява да ми се клани и да е мил с мен и ми стана хипер неудобно.Дори не знаех какво да кажа...не бях свикнала да казвам и думите "съжалявам" и подобни.Просто не ми беше нужно да ги използвам.Живота ми си беше Ад още от самото начало...или почти от самото начало.
- Само..спри с тези извинения и поклони и всичко... - изрекох малко по-студено.Понякога таз истуденина си беше в мен...колкото и да не исках да я излъчвам.Понякога бях мила...понякога не.Настроенията ми се меняха дяволски бързо.Зачудих се дали да се представя на мъжът или да го подмина като пътен знак сякаш не сме се сблъскали...почти."Еее хайде...докажи,че не си безчувствена кучка!" - изрече едно гласче в мен.Въздъхнах.Подадох ръка с надежда да я поеме и да се запознаем...Ох!
- Изабел... - гледах да си придам вид на някой съвсем обикновен човек..е аз бях що годе обикновен човек.Но..това което бях всъшност не си беше за пред хора.Така де...все някой можеше да те издаде на когото не трябва и да пуснат обява със снимката ти отгоре и една хубава сумичка за главата ти.Обаче това зависише от доста неща.

Jack Harris

Jack Harris

Наистина прекаляваше с цялата тази история. Изправи се и изпъна тялото си, за да скрие, че всъщност се чувства адски неловко от създалата се ситуация. Как успяваше винаги да се набута при шамарите? Това нямаше значение в момента.
-Приятно ми е да се запознаем, госпожице Изабел. Аз съм Джак Харис. – Когато ръката бе протегната към него, стаения джентълмен в него се обади и той пое китката ѝ като допря устните си до хладната ѝ кожа съвсем леко. Действаше без да мисли... отново. Едва след всичко това се досети, че може би това не бяха намеренията на момичето, когато си бе предложило ръката. Точно мислеше отново да почне да се извинява, когато думите ѝ от преди секунди заляха ума му и той прехапа вътрешността на бузата си, за да не изръси поредната глупост.
Как трябваше да се държи в подобна ситуация? Това бе една от причините да изпада в паника покрай нежния пол.. Та той беше шута, клоуна... този, който бе писан, за да забавлява, а освен това бе и този, който всеки, който го познава търсеше за съвет. Той бе главния герой на второстепенните герои. Никога не бе искал да е под светлината на прожектора. Беше прекалено блед герой, за да заеме челната позиция. А и в тази приказка имаше толкова много герой, кой беше той, за да се бута при ‘висшата лига’. Нищо чудно дори момичето пред него в момента- Изабел, да бе точно една от главните героини в този театър. В такъв случай – какво трябваше да направи сега? Да си играе ролята как какво!
-Съжалявам, сигурно ви откъснах от пътя ви.- Започна той и се премести, за да открие отново свободно място пред момичето, за да продължи пътя си. Въпреки че в ума му бе заседнало едно желание да размени няколко думи с нея. Изглеждаше интересна и тя бе първата, която се държеше така с него, което всъщност я правеше интересна в очите му.

Изабел Ван-Дюс

Изабел Ван-Дюс

Мъжът или по-скоро Джак пое ръката ми и я целуна.Това ме учуди.Защо пък по дяволите го правише?Каква бях аз,че да го прави?Дори ми говорише на "Ви".Уау!Определено не очаквах това.Той споме на нещо за откъсване от пътя и ми направи място.И също така се извини.Дали щеше да е уместно да му кажа,че ако още веднъж се извини ще го сритам?Ами не..не исках да го плаша.Кимнах и тръгнха напред.Направих две крачки и се спрях като се обърнах към нея.
- Ами..всъшност аз нямам конкретна посока... - признах си и се усмихнах,но усмивката ми не беше истинска.По-скоро беше на лицето ми само за да разведри всичко наоколо.Все пак не се бях отнесла много добре с него като го "помолих" да спре да се извинява.Малко хора можеха да разберът,че усмивката ми не е истинска.Тези малко хора просто трябваше да ме познават отлично...и тогава воала!Щяха да го разберат.
Огледах мъжът от главата до петите и се спрях на лицето му.
- Искаш ли да се поразходим? - зададох един прост въпрос.Някак да се разхождам сама не ми беше на кеф...с компания беше по-добре.Компания,компания,но само да не е сестра ми.Не..не,че не обичах сестра си.Ооо обичах я,но тя ми беше като сянка.Пък и не исках да плашим хората...с нея бяхме като ходещи клонинги.Тя приличаше ужасно много на мен.Да не кажа,че е точно същата...някои хора дори не можеха да ни различът.А някои ни различаваха доста добре та чак ме изненадваха.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите