Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
just me. [: 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
just me. [: Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
just me. [: Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
just me. [: Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
just me. [: Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
just me. [: Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
just me. [: Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
just me. [: Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
just me. [: Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
just me. [: Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
just me. [: Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
just me. [: Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
just me. [: Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



just me. [: 5115215h
Приятели на форума
just me. [: 2554884z

just me. [: Mybanner

just me. [: 2496170y

just me. [: Baner4e

just me. [: 34ih7uu





just me. [: 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

just me. [: 2681757A

Photobucket

just me. [: Banner11

just me. [: 67af94109851f323

just me. [: 2726010b

just me. [: Untitl13

just me. [: 87933359

just me. [: 486main

just me. [: 2900851s

just me. [: 2895021K



just me. [: 2611282n

just me. [: 3002948a

just me. [: D500d84183db6bb8

just me. [: 2981009N

just me. [: Logo-3-1

just me. [: 3087798S

just me. [: Untitl10

just me. [: 3050046m

just me. [: 3253750Y

just me. [: Oie_23721446F34bcC71

just me. [: 3469647F

just me. [: Fr

just me. [: Untitl15

just me. [: 3186694B

just me. [: Wienrpg

just me. [: 2378429t

just me. [: 3541731b

just me. [: 3561486b

just me. [: 2940229H

just me. [: 3568923w

just me. [: Untitl10

just me. [: Adewc7

just me. [: 4243671D

just me. [: 3670767f

just me. [: 3727433J

just me. [: 3672226e

just me. [: 3739896a

just me. [: Baner10

just me. [: 001zxd

just me. [: 3847610E

just me. [: Rpg12

You are not connected. Please login or register

just me. [:

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1just me. [: Empty just me. [: Пон Авг 08, 2011 10:05 pm

Jiselle Vernie

Jiselle Vernie

Аз наскоро се регистрирах, но това ми е сигурно стотния форум, така че нямам търпение да си направя темичка. :Д Като за начало, казвам се Теодора, т.е. Теди [вече видях, че си имам адашка ^^], след един месец и.. ъъ.. една седмица ставам на 16 години [йейй, sweet sixteen <33], живуркам си щастливо в София [или както една моя приятелка я нарича - Кофия :д] ии уча в НПМГ, профил химия и биология. Дотук със скучните обяснения. ;д
Вече много обичам да се хваля с моите.. занимания. ;д Най-важното, и вероятно единственото нещо, в което наистина, ама наистина ме бива, е фотографията. Нямам някакъв кой знае колко хубав фотоапарат, а пък да не казвам с какъв започнах миналата година.. снимаше прекрасно, въпреки петте си мегапиксела [има джиесеми с повече мегапиксели!! о.О] В началото не беше нищо интересно, ноо в последните.. седмици сама си се удивлявам на снимките и си ги гледам по цели минути, чудейки се как е възможно мен да ме бива в нещо. ;д Сега покрай ваканцията ходих на доста места в сравнение с минали години и вероятно заради това мога да снимам толкова много [тъпото е, че фейсбук е тъп и не мога да си кача снимките там, а пък в девианта е прекалено бавно и те все още си стоят невидяни от никого на лаптопа ;хх]. Друго.. От скоро [скоро, скоро - пет или шест месеца] започнах да свиря и на барабани. Имах мерак още от края на миналата учебна година, ноо.. майки, какво да се прави. ;д Барабаните са второто нещо, на което много държа, и много силно искам да се науча да свиря, макар и вече да не храня особени надежди.. А историята за това мое желание е повече от дълга. ;д Останалите неща не са чак толкова интересни - ходя на балет от 5-годишна, уча немски в алианс от 6-годишна, шест години свирих на пиано [и не зная грам нота!! о.О], две години учих френски, от първи клас си уча английски.. Направо заслужавам медал на заетоста. :Д
О, да не забравя. Имам едно прекраааааааасно кученце, което направо искам да измъчвам до крайни предели, когато го разхождам. Но вкъщи е направо ангелче с малки дяволски рогца. ^^ За който се интересува - лабрадор е, черен, мисля, че е на година и два или три месеца..
А, няма да пропусна да кажа, че мнооооого се опитвам да заприличам на онези яки мадами [:Д], които са целите тоолкова цветни, и шарени, и странни, и всички ги гледат, като че ли са паднали не от Марс, ами от Плутон.. Обаче не ми се получава много-много. И все пак приятелките ми ме смятат за луда. ^^
Ии, няма да забравя да си кажа, девианта, който, за негово собствено нещастие, няма скорошни мои снимки. ;д

http://wizardry-school.bulgarianforum.net/

2just me. [: Empty Re: just me. [: Сря Сеп 14, 2011 12:42 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Немски?! Алианс?! Сега ще се окаже, че сме в един и същи хДД
Аз миналата година бях в алианс, защото седем години учих немски и сега продължавам хД
Таа...Първо, ами снимките от дивианта..ме изкъртиха вътрешно!Аз вече съм ти фенка хД И аз се пробвах с фотография, но не съм толкова добра.
Айде малко въпроси.
Обчаш ли палачинки?
А можеш ли да ги обръщаш като Звездев?
Пееш ли нещо докато готвиш хДД
Любима реплика от филм?
Коя според теб е песента, която няма да остарее?/песен, която нашите майки и бащи са слушали, ние слушаме и децата ни евентуално, ако 2012 не ни убие ще слушат/
Вярваш ли в край на света?
За какво мечтаеш?
Ако беше облак, щеше ли да си щастлива? хД
Какво правиш, за да се разведриш в кофти ден?

3just me. [: Empty Re: just me. [: Сря Сеп 14, 2011 9:51 am

Jiselle Vernie

Jiselle Vernie

Хе-хе, съмнявам се да сме в един и същи. :д Моя официално си се води Алианс ЕООД ии е близко до "Александър Невски"..
Иначе, радвам се, че ти харесват. ^^ То при мен най-странното е, че нищо не съм чела, нито учила, обаче просто някак ми се получават. :д Сега дори съм си избрала фотоапарат, остава да си го купя. ;д [направила съм си един красив буркан, в който вече се мъдрят първите осем лева :д]

~ Палачинки.. Обичам, разбира се, то кой ли не обича. :д Но не бих тръгнала сама да си правя, много работа е. ;д
~ Пх, не, аз никога не съм си правила труда да се опитам да започна да правя палачинки. ;ддд
~ Ии, не, не пея, по-скоро си пускам някаква музика, но това е само ако съм сама вкъщи. ;д
~ Хах, аз не помня какво съм вечеряла онзи ден, пък ще помня реплики от филми. ;д Но все пак, мисля, че много ми хареса едно още в началото на "V for Vendetta", ако не ме домързи да се поразровя по-нататък, ще едитна мнението и ще я видиш. ;р

"However, this valorous visitation of a bygone vexation stands vivified and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin vanguarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition.
Verily, this vichyssoise of verbiage veers most verbose. [..] and you may call me V."

~ Мен ако ме питаш, никоя от старите песни няма да остарее.. Имам предвид известните стари песни. Макар че всеки е със своя си вкус, и един чалгаджия не би харесал песен на Ерик Клептън например.. Но все пак, разни от рода на Jailhouse Rock на Елвис, Satisfaction на Rolling Stones, дори ако щеш The Jack на AC/DC.. Разни там на Бийтълс, повечето на Queen.. Така, разбра се, че съм почитател на рока. :Д
~ Е, вярвам, разбира се, но не точно в онзи край, който предричат през 2012 година. Просто.. Всяко нещо си има начало и край и ние няма как да го предотвратим, дори и сега, веднага, моментално да спрем с всички неща, които унищожават природата ни. Както са изчезнали маите и инките, после е започнала нова ера [там около Христос], после отново нова.. И ние ще свършим някой ден. ;д И ще дойдат нови, чийто край също ще настъпи ии така. Леле, стана много философско. о.О
~ Мечтая.. за много неща. Главно в момента в ума ми са две думи - фотоапарат и барабани. :33 И двете ще се осъществят, но няма да са точно тези, които аз искам.. така че всъщност най-добре ще е да кажа, че си мечтая за пари. Понеже тогава ще мога да си позволя всичко, от което имам нужда. Макар че богат човек в повечето случай е прекалено разглезен и капризен и бла-бла, и все пак, без пари не може.
А, да, мечтая си да не порасна. Или поне да не трябва да правя матури. Да мога да просвиря най-накрая на барабаните. Да имам по-добър баща. Да съм по-красива. ;д Ии .. абе много са нещата.
~ Оооооо, нямаш си представа колко щях да съм щастливаа!! ^^ И това може да се причисли към една от мечтите ми. Неосъществимите. :д Щях да съм.. облак по залез, от онези, дето са леко така издължени в краищата, осветени от слънцето в оранжево, розово, та дори и малко лилаво, и пред които, като гледаш от земята, прелитат разни лястовички и подобни птици. Охххх.. <333
~ Ами главно си пускам някоя любима песен [напоследък песента ми за лошо настроение е Wonderwall на Oasis, нещо много нашумя в скоро време, а и си е много хубавичка ^^], или пък.. заставам на балкона и гледам навън тополата и луната [главното е да е вечер :д]. Та така горе-долу.

Мерси за въпросчетата. ^^

http://wizardry-school.bulgarianforum.net/

4just me. [: Empty Re: just me. [: Сря Сеп 14, 2011 9:40 pm

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Оле майкоо хД Същият алианс...и той направо си гледа към Александър Невски..Ако и ти си при Дашкова ще падне смях хДДД

5just me. [: Empty Re: just me. [: Чет Сеп 15, 2011 2:14 am

Jiselle Vernie

Jiselle Vernie

Мнем, при Янкова съм.. Тя има нова фамилия вече, ама й я забравих. :д Но във всеки случай сме в различни. Обачее като почнем сега, да вземеш да ми кажеш в кой ден си, ии аз ще ти кажа, и може случайно пък да се засечем. ;р

http://wizardry-school.bulgarianforum.net/

6just me. [: Empty Re: just me. [: Чет Сеп 15, 2011 2:20 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Миналата година бях четвъртък..тази година няма да ходя :// Принципно трябваше да карам курс B2.1 xD

И имам приятел в НПМГ :дд Ако познаваш Явор от девети клас, който ходи на немски в същия Алианс...ами много поздрави от Лил :д

7just me. [: Empty Re: just me. [: Чет Сеп 15, 2011 9:52 am

Jiselle Vernie

Jiselle Vernie

Нооуп. Аз зайци не познавам. :д Ноо ако ми кажеш и паралелка, мога да го издиря. ;д Иначе, аз сега пък ще карам C1, направо не мога да го повярвам. о.О Ама после няма да взема изпита, това е сигурно. ;д

http://wizardry-school.bulgarianforum.net/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите