Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Гората - Page 2 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Гората - Page 2 Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Гората - Page 2 Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Гората - Page 2 Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Гората - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Гората - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Гората - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Гората - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Гората - Page 2 Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Гората - Page 2 Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Гората - Page 2 Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Гората - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Гората - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Гората - Page 2 5115215h
Приятели на форума
Гората - Page 2 2554884z

Гората - Page 2 Mybanner

Гората - Page 2 2496170y

Гората - Page 2 Baner4e

Гората - Page 2 34ih7uu





Гората - Page 2 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Гората - Page 2 2681757A

Photobucket

Гората - Page 2 Banner11

Гората - Page 2 67af94109851f323

Гората - Page 2 2726010b

Гората - Page 2 Untitl13

Гората - Page 2 87933359

Гората - Page 2 486main

Гората - Page 2 2900851s

Гората - Page 2 2895021K



Гората - Page 2 2611282n

Гората - Page 2 3002948a

Гората - Page 2 D500d84183db6bb8

Гората - Page 2 2981009N

Гората - Page 2 Logo-3-1

Гората - Page 2 3087798S

Гората - Page 2 Untitl10

Гората - Page 2 3050046m

Гората - Page 2 3253750Y

Гората - Page 2 Oie_23721446F34bcC71

Гората - Page 2 3469647F

Гората - Page 2 Fr

Гората - Page 2 Untitl15

Гората - Page 2 3186694B

Гората - Page 2 Wienrpg

Гората - Page 2 2378429t

Гората - Page 2 3541731b

Гората - Page 2 3561486b

Гората - Page 2 2940229H

Гората - Page 2 3568923w

Гората - Page 2 Untitl10

Гората - Page 2 Adewc7

Гората - Page 2 4243671D

Гората - Page 2 3670767f

Гората - Page 2 3727433J

Гората - Page 2 3672226e

Гората - Page 2 3739896a

Гората - Page 2 Baner10

Гората - Page 2 001zxd

Гората - Page 2 3847610E

Гората - Page 2 Rpg12

You are not connected. Please login or register

Гората

5 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

26Гората - Page 2 Empty Re: Гората Пон Апр 18, 2011 9:06 pm

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Това се казваше крив мерник..Стоях само на три метра и въпреки това шишарките, които мятах се удряха безжалостно в пирата.
Времето се точеше..Или пък не.Всъщност всичко ставаше за броени секунди.Но нали бях по-вцепенена от дъб, та всичко ми се струваше безкрайно бавно.Нечия ръка се стрелна към лицето ми и преди да осъзная, че е на непознатото момче, вече надавах писък.Мечката явно се стресна и започна да се върти като пумпал.Олюля се около собствената си ос..ръмженето обаче не стихваше.Проглушаваше ушите ми и стигаше чак до черепната ми кутия.
-Щях да кажа, но съм заета да обмислям последните си думи!-облещих му се насреща
За щастие, бяхме достатъчно нависоко.Мецан явно ни загуби от поглед, но това не ме правеше по-спокойна
-Аз Алис Старк Валерион, живях достойно..Е, може би това, че хвърлях рибеното масло през прозореца не бе най-достойното нещо на света, но след няколко тежки простуди си научих урока.Синьото не отива на Дейлън, макар многократно да го уверявах, че именно то е неговия цвят, и една дума не знам на норвежки , макар да казах именно обратното на граф Шевалие.Не харесвам котки, страх ме е от глухарчетата и по дяволите знам, че забърквах много каши..-почти извиках думите си
Главата ми се обърна към учудената физиономия на пирата
-ъм...реших, че е редно да кажа всичко, което имам да казвам..преди ..знаш.Мечката да ни изяде.

27Гората - Page 2 Empty Re: Гората Нед Апр 24, 2011 8:19 am

Drake Gordon

Drake Gordon

- За теб не знам, но аз няма да се дам без бой - нашият герой се захили, напълно не намясто.
Да, дори да бе изправен пред високата и страховита фигура на смъртта /в случая фигурата бе не на кой да е, а на самата Баба Меца/, Гордън се хилосваше на поразия без особено да мисли за последствията или пък да си прави труда да мисли какво ли представлява задгробия живот...
- Аз, Дрейк Конрад Гордън, живях диво и крадливо и не съжалявам за стореното - едва сдържаше усмивката си - И с чест приемам титлата ловец на мечки! - прихна, улови китката на... Алис/нали така?/ и скочи долу, повличайки и момичето със себе си. - А сега предлагам с чест да се омитаме.
Хукна напред и подобно на някой гуро наставнически изгледа неговорещата норвежки...
- Тичкай... Припкай като вятъра...

28Гората - Page 2 Empty Re: Гората Нед Апр 24, 2011 9:49 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Озовах се на земята..
Ах колко интересно.Умряла ли бях? Ако отговорът бе положителен, то несъмнено някоя голяма шоколадова торта трябаше да ме перне по носа.Нали това трябваше да има в рая..торти и пак торти..Да, определено бях гладна.
Гърлен звук ме накара да осъзная, че не бях в рая.
Значи бях в ада..О, не.И сигурно някъде зад мен ме чкаше някое червено люспесто чудовище с вилица в ръка и лукава зловеща усмивка.Преди да завъртя глава, краката ми започнаха да се движат.Тичах ли?
Не нещо ме влачеше...
- Тичкай... Припкай като вятъра...-крещеше Дрейк
Очите ми бяха затворени..Колко глупаво наистина и то при положение, че само на метри от нас Мецан се въртеше като пияна кокошка.
Един клон се изпречи право пред носа ми и ..
Ето я и мечтаната торта.Шоколадовият блат започна да добива очертания, а голямата черешка..
Някъде зад ялата илюзия чувах Мецан и Дрейк.
Браво, оставих се на клон да ме перне по носа..
"Загина в тежка битка с три тонна мечка стравница"-това щеше да пище на некролога ми и някъде отдолу с по-дребен шруф щяха да семъдрят следните думи "победена от злонамерен клон"

29Гората - Page 2 Empty Re: Гората Сря Апр 27, 2011 2:48 am

Drake Gordon

Drake Gordon

Идеше му да се хване за главата. Не можеше да повярва че има човек, на когото до такава степен ръцете да му пречат.
А и Гордън не беше бавачка... Най-малкото че не беше близък с момичето. И все пак не искаше да я зареже насред гората, така очевидно безпомощна да стане вечеря за разярената мечка.
Хвана я бързо, до колкото успя, и буквално започна да я влачи нанякъде.
- Не виждам ... клони! - заръкомаха тя и Дрейк изцъка с език, продължавайки да тича.
- Винаги ли си толкова ... - бе готов да каже "саката", но после реши че ще се изрази маалко по-меко - непохватна? - постара се да не се засмее, все така гледайки напред.
Веселият му крясък не дочака отговорът на Алис, и се извиси, стряскайки козинестия звяр.
Причината за него обаче, бе съвсем примлива, предвид ... къхъм.. напечената ситуация. Не бяха усетили колко надалеч бяха стигнали в привидно жалките и почти ненадеждни опити да се измъкнат живи, и точно заради това нашият герой бе така силно изненадан да забележи необятното море, което сякаш се поклащаше под напора на силния вятър.
Да.. море... и кораб... Нямаше представа чий е, но като че ли бе паднал от рая.
- Алелуя - затегли момичето отново към спасението.

30Гората - Page 2 Empty Re: Гората Сря Апр 27, 2011 6:36 pm

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Непохватна?!-извиках и кълна се мечката замръзна на място-Ти Дрейк Гордън, си този който ме влачи без да гледа!
Веднага съжалих за последните си думи , защото Мецан започна да се приближава все повече.Вече усещах дъха му по тила си.
- Алелуя - извика пирата и се затича още по-силно
-Не отново пирати-простенах тихо, ала алтернативата бе злобно месоядно, което не беше яло от бог знае кога..
Корабът мъдрещ се прде нас, имаше голям черен флаг с неизменните череп и кръстосани кости.Явно моят късмет отново ме бе докарал там, откъдето започна всичко...
Само дето трябвае да се качим по въжетата.А това не го можех.По дяволите, наистина бях непохватна.
Ревът., сякаш казващ "Ще те ям!" обаче бе най-силната мотивация, която имах.По-бърза дори от Дрейк още веднъж благодарих на себе си, за дето бях обула панталони.
Глухо тупване оповести появата на пирата.Дрейк най-после бе горе и сега оставаше следващия въпрос "сега какво".
-Ти подкарай тоя кораб, аз ще се опитам да намеря пушка или нещо такова.-казах бързо и без да мисля, че необитаемите кораби са рядкост, се впуснах в издирването на огнестрелно оръжие.
Такова естествено имаше..за разлика от морски вълци-такива не се мяркаха.Стигнах до едното перило на кораба и се прицелих в кафявото нещо.Не, нямаше да убия мечка..Не бях толкова жестока.Все пак бе живо създание, както и аз.
Пуснах пушката и отидох при озадачения Дрейк.
-Някой трябва да опъне платната.-заключих накрая, иначе това нещо няма да мръдне-Издърпай котвата!
Да се катеря по паулба?!О боже, този късмет нямаше ли да спре да ми върти номера?!
Вече горе, нямах идея кое въже за какво служи, затова започнах да дърпам наред...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите